صرف تابستان خود را مانند جکی کندی آیا با خرید دوران کودکی خود را در تابستان خانه

Wildmoor های وسیع همپتون و مستغلات که در آن بانوی اول سابق Jacqueline Kennedy Onassis summered به عنوان یک کود

توسط ELEMENTORSITE در 3 خرداد 1399

Wildmoor های وسیع همپتون و مستغلات که در آن بانوی اول سابق Jacqueline Kennedy Onassis summered به عنوان یک کودک, آمار بازار برای $7.5 میلیون.

ساخته شده در سال 1895 این عمارت تاریخی در اصل متعلق به پدر بزرگ او, جان Vernou Bouvier جونیور و باقی مانده در Bouvier خانواده برای چند دهه. در حالی که Kennedy Onassis متولد و بزرگ شده در درجه اول در شهر نیویورک Wildmoor بود تابستان فرار برای او و خواهر کوچکترش, Lee, و پدر و مادر خود را بانکدار جان Vernou "جک بلک" Bouvier سوم و مقتدر جانت لی Bouvier.

آن را در حال حاضر متعلق به املاک از Richard D. Spizzirri یک وکیل با Davis پولک & Wardell. Spizzirri درگذشت در سال 2015.

"این است جایگاه ویژه ای در قلب ما" هیلاری McAtee, Spizzirri دختر گفت: عمارت جهانی از خانه پدر او خریداری شده در 1990s.

شش خوابه چهار و نیم داخل خانه واقع شده است و در Apaquogue جاده در شیک همپتون. اموال نشسته فقط چند درب را از خاکستری باغ بدنام و مستغلات مسکونی توسط گریز از مرکز ادیت سارکوم بزرگ "ادی" Bouvier Beale و ادیت "کمی ادی," Bouvier Beale به عمه و پسر عموی Kennedy Onassis بود. 1975 مستند "خاکستری " باغ" نشان داد که زمانی بزرگ و مستغلات کاهش یافته بود به خرابی تشکر در بخشی به این دو خصیصه های ذاتی. 2009 دانلود فیلم با همان نام یک حساب داستانی از داستان بازیگران Jessica Lange and Drew Barrymore به عنوان بزرگ و کوچک ادی بود.

با توجه به Wildmoor را در لیست "خانواده میزبانی آخر هفته مسابقات چوگان در نزدیکی میدان و سرگرم دوستان در این بخشنده خانه."

این خانه نیز در مجاورت نزدیک به Lasata حتی بزرگتر اموال نیز متعلق به جان Vernou Bouvier جونیور که در آن جوجه سوارکاری Kennedy Onassis اول آغاز شد و او در امر عشق با اسب. از ابراهیم بیکر خانه که قبلا شناخته شده به عنوان همپتون, روش سوارکاری, باشگاه که در آن او سوار اسب در سراسر جوانیاش نیز در حال حاضر در بازار برای $2.19 میلیون.

Wildmoor نشسته در حدود یک هکتار است و کمی بیش از 4000 متر مربع از فضای داخلی. از آن دارای ارایش سه گوش پشت بام به آن شال ایوان دهلیز و کلاه فرنگی-تراس تحت پوشش, آن ناب عقب نشینی تابستان.

فقط یک پیاده روی کوتاه به ساحل این خانه همچنین دارای یک رایگان-ایستاده سابق حمل و نقل آن ساخته شده را به یک استودیوی هنری با یک بار مالک سابق آدولف گوتلیب, یک اکسپرسیونیست انتزاعی, نقاش, مجسمه ساز و printmaker.

ویژگی های اصلی Palladian درب و کف چوب طول و شامل یک فضای زندگی با چوب ساخته شده است-فهم کامل برای مسکن یک کتابخانه بزرگ. اتاق ناهار خوری بزرگ شامل بیشتر ساخته شده است قابل فهم و متناسب به راحتی به یک میز با صندلی برای 10 ساخت آن را ایده آل برای سرگرم کننده است. نور و روح طراحی فراهم می کند نمایش خیره کننده از ویژگی های چمن آراسته و حومه اطراف.

اگر چه ملک بازسازی شده است و به روز در طول سال وجود دارد برخی از جذاب اصلی لمس نیز مانند یک clawfoot وان حمام. آشپزخانه دارای کاشی کاری چوب سوز اجاق گاز و شومینه در اتاق نشیمن بیش از حد. صفحه اصلی ذکر شده توسط Paula ساقی از Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول. شما می توانید لیست کامل را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب