بعد از ظهر به آدرس ملت امروز در ساعت 10 صبح در جاده پیش رو برای مستند

هند COVID-19 مورد: ساعت مودی اعلام کرده بود در سراسر کشور مستند در ماه گذشته.برجستهبیکاری رو به افزایش به سطح

توسط ELEMENTORSITE در 26 فروردین 1399

هند COVID-19 مورد: ساعت مودی اعلام کرده بود در سراسر کشور مستند در ماه گذشته.

برجسته

  • بیکاری رو به افزایش به سطح رکورد در میان مستند
  • چهار متحده در حال حاضر به تمدید مستند تا مارس 30
  • هند ثبت بیش از 9000 coronavirus موارد و 308 مرگ و میر تا کنون
دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی آدرس این ملت امروز در ساعت 10 صبح در coronavirus مستند پس از درخواست از کشورهای آن را گسترش دهد. نخست وزیر به طور گسترده ای انتظار می رود به اعلام یک نقشه راه برای تمدید مستند برای مقابله با افزایش COVID-19 نفر در سراسر کشور است.

در دیدار با 13 وزرای ارشد در روز شنبه ساعت مودی موافقت کرده بود که دیگر مستند لازم بود برای مبارزه با بسیار مسری COVID-19 که آلوده بیش از 9000 در هند بود اما صحبت در مورد صرفه جویی در معیشت و همچنین به عنوان زندگی می کند.

نگرانی وجود دارد که اقتصاد هند که در حال حاضر در حال رشد در آن به کمترین سطح در شش سال خواهد شد یک ضربه شدید میان مستند با بیکاری رو به افزایش به سطح رکورد. محدودیت قرار داده اند میلیون ها نفر از مردم فقیر از کار و ضربه زدن به مغازه های کوچک و صنایع سخت است.

وجود دارد یک پیشنهاد برای علامت گذاری مناطق به عنوان قرمز و نارنجی و سبز بر اساس شدت Covid 19 عفونت و در ادامه کامل مستند یا جزئی محدودیت درآمده است.

ساعت مودی نشان داده بود در چهار ساعت جلسه که در حالی که صرفه جویی در زندگی است اولویت اقتصاد نیز نیاز به راه اندازی مجدد. "Jaan bhi, jahaan bhi (هر دو زندگی و اقتصاد مهم هستند)" او گفت: رئیس وزرای نسبت به آنچه او گفته بود سه هفته پیش در حالی که اعلام کل کشور مستند - "Jaan hai toh jahaan hai (جهان وجود دارد اگر زندگی وجود دارد)."

اگر وجود دارد هیچ چیز رسمی پس از نشست دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, تا به حال توئیتر خود نوشت: "ساعت گرفته شده درست تصمیم به گسترش مستند. امروز هند موقعیت بهتر از بسیاری از کشورهای توسعه یافته از آنجا که ما شروع به مستند زود است. اگر آن متوقف شده است و در حال حاضر تمام دستاوردهای از دست رفته خواهد بود. به تحکیم آن مهم است که آن را گسترش دهد."

اکثر وزرای ارشد که با حضور در این ویدئو کنفرانس با اشاره به این که آنها ممکن است دارای منابع عظیم مورد نیاز برای مقابله با یک جهش در COVID-19 موارد اگر مستند است هر چه زودتر برداشته شود. رئیس وزیران پرسید: این مرکز برای امداد رسانی بسته.

هند 9,152 coronavirus موارد از جمله 308 مرگ و میر.

ماه گذشته نخست وزیر خطاب به ملت دو بار. در مارس 19, او به نام "janata حکومت نظامی" در مارس 22, یکشنبه. در مارس 24, او اعلام کرد که 21 روز در سراسر کشور مستند به مبارزه با ویروس مرگبار است که آلوده 1.8 میلیون نفر در سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن