ایالات متحده کمک های خارجی آژانس آمار با کم روحیه به کاخ سفید با این نسخهها کار برای تعیین تهمت وفاداران

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق بدن انسان وارد کاخ سفید پس از انتخاب به رهبری ریاست جمهوری پرسنل

توسط ELEMENTORSITE در 21 تیر 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق بدن انسان وارد کاخ سفید پس از انتخاب به رهبری ریاست جمهوری پرسنل دفتر در اوایل این سال با یک پیام به یک تیم رابط: رفت و برگشت از هر کسی بی وفا به فرمانده.

جان McEntee تهمت جدید پرسنل سر گزارش نام این گروه در آن جلسه در ماه فوریه برای پیدا کردن هر گونه به اصطلاح "هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن" سیاسی انتصاب آورد و نام خود را به او.

McEntee بعد از تحت فشار قرار دادند بسیاری از کسانی که رابط او خواست برای کمک به پاکسازی. آنها سپس جایگزین توسط یک گروه جوان بیشتر وفادار نمایندگان در موقعیت های که در طول تاریخ به عنوان یک عمل به میان کاخ سفید و سازمان های مختلف با توجه به افراد آشنا با این موضوع که کاهش یافته است به نام. رابط در طول تاریخ اغلب به کمک هر دو بخش خود اختصاص داده و کاخ سفید با استخدام سیاسی انتصاب.

به عنوان یک نتیجه از چندین بحث استخدام روحیه کاهش یافت در دولت فدرال آژانس برای کمک های خارجی با توجه به این مردم است.

افرادی که صحبت می کرد به CNBC برای این داستان کاهش یافته است به عنوان این جزئیات تا به حال نشده بود ساخته شده است.

یکی از وفادار تهمت کاخ سفید رابط حمایت McEntee این افراد گفت: William Maloney که در حال حاضر با این نسخهها کار با آژانس ایالات متحده برای انکشاف بین المللی یا USAID. این بخش است که با تمرکز بر ارائه کمک های خارجی به کشور در سراسر جهان و دارای یک بودجه حدود 40 میلیارد دلار.

Maloney شده است نزدیک به تهمت و متحدان خود را برای سال. فراتر اخیر خود روی لئامت دادن به عنوان یک مشاور حقوقی در وزارت مسکن و توسعه شهری, او یک دستیار حرفه ای-مغلوب ساختن پیشی جستن غیر انتفاعی در امریکا برای اولین بار سیاست و دستیار در وزارت دادگستری. او یک کارآموز در مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016.

USAID اقدام سخنگوی Pooja louisiana travel را انکار کند Maloney درگیری با بحث قرار ملاقات و مراجعه کننده سوال در مورد شیوه های استخدام آنها به کاخ سفید که پاسخ نمی دهند برای نظر.

"در سوالات خود را در مورد خاص تصمیم گیری به پرسنل ما به شما مراجعه به کاخ سفید است. USAID مفتخر است به ادامه کار با کاخ سفید در انجام این دولت کار مهم" louisiana travel گفت CNBC در روز جمعه. "ویلیام Maloney است کاخ سفید رابط برای آژانس و نقش او این است که درست است که کار به عنوان یک رابط بین کاخ سفید و آژانس توسعه بین المللی سیاسی قرار ملاقات. این است که همیشه نقش این موقعیت برای هر دولت بدون در نظر گرفتن حزب" او گفت:.

Maloney کاهش یافته است به نظر برای این داستان که رسیده.

پس از تبدیل شدن به USAID رابط Maloney حمایت کرده و درگیر شده است با هل دادن از طریق های متعدد سیاسی بحث برانگیز استخدام داده می شود که یا با آژانس از جمله برخی که سابقه ضد اسلامی و واکنش به سخنان این افراد گفت. که منجر به یک افت شدید در روحیه و عجله از درخواست هر دو در داخل و خارج از سازمان به اقدام USAID مدیر جان Barsa یا بررسی و یا آدرس یک طیف گسترده ای از مسائل اجتماعی مرتبط با استخدام جدید.

مریت Corrigan جدید USAID معاون سخنگوی کاخ سفید است که قبلا منتشر شده آنلاین, پست, چنین به عنوان یکی در توییتر گفت: "ما همجنسگرا-empire نمی تواند تحمل کند و حتی یکی از شرکت های تجاری نه در پر و ارسال به استبدادی دستور کار دگرباشان جنسی" با توجه به ProPublica.

واشنگتن پست گزارش داد که علامت کوین لوید آژانس جدید آزادی مذهبی مشاور و آژانس استخدام با حمایت Maloney, منابع گفت: پیشینه ترویج ضد اسلامی نظرات.

Barsa علنا دفاع این استخدام.

سیاسی "انتصاب منصوب می شوند را در اختیار کاخ سفید برای انجام این رئیس جمهور سیاست خارجی در دستور کار USAID" Barsa در بیانیه ای گفت در اوایل ماه ژوئن است. "من اعتماد به نفس کامل است که هر سیاسی منصوب در آژانس توسعه بین المللی است و ادامه خواهد داد برای اجرای رئيس جمهور در سیاست ها و دستور کار به بهترین توانایی خود را," او اضافه شده است.

Louisiana travel اشاره کرد که USAID مقامات آگاه بودند از هر گونه اتهام تبعیض علیه هر کسی در آژانس.

"در حالی که در USAID ما آگاه هستند از هر گونه اتهامات از تبعیض و یا دیگر اقدامات انتصاب در سوال است که کمتر از حرفه ای یا نه تا به بالاترین قانونی و اخلاقی و استانداردهای اخلاقی که USAID همیشه برگزار می شود" سخنگوی CNBC گفت. "USAID رهبری باقی می ماند متعهد به ایجاد یک متنوع شامل محیط عاری از تبعیض و عدم تحمل. ما به مدت طولانی تضمین که USAID کارکنان بدون در نظر گرفتن استخدام دسته بندی, برگزار می شود به بالاترین قانونی و اخلاقی و استانداردهای اخلاقی و ادامه خواهد داد به انجام این کار است."

Maloney کمک جوزف مرد زمین یک نقطه در آژانس توسعه بین المللی و همچنین با توجه به یکی از مردم است. با توجه به مشخصات مربوط به خود را, او شروع به کار در ماه مه به عنوان دستیار ویژه به دستیار مدیر در این سازمان. او قبلا یک مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید کارآموز. ریک که یوسف پسر پدر شد, مشاور ارشد در USAID دفتر مشاور عمومی یک ماه پس از پسر او پیوست آژانس, مشخصات مربوط به خود را می گوید.

قبل از نقش خود در USAID ریک مرد یک وکیل صدمه شخصی و زد در سال 2018 به صورت یک ایالت نیویورک در سنای صندلی. در طول جمهوریخواه اولیه که صندلی او در مواجهه با مانع از هیئت دولت انتخابات پس از پسر خود یوسف را برداشت امضاهای مورد نیاز برای دریافت نام پدر او در یک جمهوری خواه رای گیری فقط برای این به بعد کشف کردند که پسر جوان بود که عضو حزب جمهوری خواه. یوسف پسر قبلا امضا شده چشم پوشی کرد و گفت او در واقع عضو این حزب با توجه به گزارش روزنامه شهروند. هیئت انتخابات بعد از حذف ریک از انتخابات و از او درخواست مقاله بعد از آن گزارش شده است.

مردم آشنا با این موضوع می گویند که Maloney دارای دو بخش خلاصه کرد که او قصد دارد به توصیه بیشتر سیاسی استخدام خواهد بود که مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداران.

کارکنان در سازمان باید شروع به هل دادن Garsa به موضع برابر استخدام.

CNBC بررسی یک ایمیل که فرستاده شد به Barsa در اواخر ماه ژوئن که به نظر می رسد در واکنش به این رشته اخیر از استخدام.

شرکت امضا شده توسط نزدیک به یک دوجین USAID کارمند منابع گروه از جمله جنسیتی و جنسی اقلیت ها در آژانس توسعه بین المللی و حرفه ای جوان در USAID ایمیل به طور مستقیم تماس از Barsa برای بیانیه های قبلی که ماه است که حمایت Corrigan و لوید.

"ما نگران آن است که خود را بیانیه مطبوعاتی نیست نشان دادن نگرانی برای رفاه USAID کارکنان که هدف قرار داده شده است با زبان در سوال و نه آدرس پاسخگویی اقدامات لازم برای جلوگیری از زبان شبیه به این اتفاق می افتد در داخل آژانس" ایمیل گفت. "ما درخواست ملاقات با شما به بحث در مورد چگونه ما می تواند همکاری در تضمین این که USAID نیروی کار است که ارزش در آن تنوع و می تواند یک تجربه حمایت و فراگیر در محیط کار."

این نوسازی کمک های خارجی شبکه یک ائتلاف دو حزبی که "ترویج بیشتر موثر و پاسخگو ایالات متحده کمک های خارجی که پیشرفت منافع آمریکا" نوشت: در نامه ای به Barsa مورخ 26 ژوئن ابراز نگرانی های خود را در مورد این گروه از استخدام.

"ما برای تو می نویسم امروز به بیان نگرانی های ما است که در این زمان بحرانی از باورهای فلسفی از برخی از کارکنان ممکن است مانع موثر تحویل ایالات متحده کمک های خارجی" این گروه گفت. "به عنوان رهبر برتر جهان دو جانبه کمک آژانس ما مصرانه از شما را به اطمینان حاصل شود که USAID حرفه ای و سیاسی کارکنان توانمند هستند برای ادامه تمرکز خود را بر ارائه آمریکا کمک های خارجی بر اساس توسعه و نتایج و داده محور, برنامه نویسی است."

آن را امضا توسط co-صندلی ائتلاف. برخی از آنها قبلا برای USAID.

پس از آن وجود دارد یک گروه هفت نفره از قانونگذاران دموکرات نوشت که به Barsa در ژوئن 17. آنها به طور خاص هدف قرار استخدام لوید و Corrigan, در حالی که خواستار تحقیق و تفحص از گذشته خود اظهارات.

"انتصاب لوید و Corrigan خطرات بیگانه پرسنل زحمتکش در USAID – نه تنها زنان مسلمان و اعضای جامعه همجنسگرایان – اما هر کارمند است که حق تاسف است که افرادی که در برگزاری این نمایش ها منصوب شدند به نمایندگی برتر جهان توسعه بین المللی آژانس" در این نامه گفت.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب