ساعت می رسد در Cyclone-Hit West Bengal, ملاقات با Mamata بانرجی در فرودگاه

طوفان Amphan: ساعت مودی را به نظرسنجی های هوایی در غرب بنگال و Odisha.

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا فرود در کلکته در مدت کوتاهی قبل از 11 am به بورس از وضعیت زمین در پی طوفان Amphan و هوایی انجام نظرسنجی در, West Bengal و Odisha. طوفان Amphan – بدترین در سال 283 – کشته شدن 72 نفر است. بنگال وزیر Mamata بانرجی و فرماندار Jagdeep Dhankhar دریافت او را در فرودگاه. فرماندار Dhankhar بیش از حد خواهد پرواز با ساعت مودی و خانم بانرجی در هوایی بررسی در دولت است.

سه – نخست وزیر, نخست وزیر و فرماندار – دیده می شد در صورت ماسک.

گردباد از طریق چندین بخش بنگال از جمله کلکته پایتخت در روز چهارشنبه با پشت سر گذاشتن یک دنباله از تخریب با هزاران نفر از خانه های آسیب دیده و درختان و قطب الکتریکی بی خانمان.

این ساعت مودی اولین سفر خارج از دهلی نو در حدود سه ماه به عنوان او باقی مانده در دهلی نو به دلیل مستند در سراسر کشور لازم توسط coronavirus بیماری همه گیر.

nk2np5dg

طوفان Amphan جاروب از طریق چندین بخش بنگال از جمله کلکته پایتخت در روز چهارشنبه.

ساعت مودی گذشته در سفر به Prayagraj و Chitrakoot در اوتار پرادش در Febraury 29. آن است که پس از 83 روز که نخست وزیر خواهد بود پله از پایتخت به بنگال و Odisha.

خانم بانرجی خواسته بود نخست وزیر برای بازدید از دولت و بازرسی خسارت که او گفته بود در لحن تومان 1 لاخ کرور.

ساعت مودی در یک سری از توییت در روز پنج شنبه گفت: در کل شهرستان در کنار بنگال و “هیچ سنگ باقی نمیماند که پشت” برای کمک به کسانی که تحت تاثیر قرار است. “شده اند و دیدن تصاویری از, West Bengal در خرابی های ناشی از طوفان Amphan. به چالش کشیدن در این ساعت تمام ملت می ایستد در همبستگی با, West Bengal. دعا برای رفاه مردم از دولت است. تلاش ها برای اطمینان از عادی” نخست وزیر توییتی.

ساعت مودی همراه با Mamata بانرجی و فرماندار را هوایی بررسی در یک هلیکوپتر در جنوب بنگال بزرگ swathes از آن ویران شده اند Cyclone Amphan. نخست وزیر, نخست وزیر و فرماندار متوقف خواهد شد بیش از Basirhat در North 24 Parganas برای یک جلسه قبل از بازگشت به کلکته.

پس از بنگال PM مودی خواهد پرواز به بعد به صورت یک نظر سنجی های هوایی از Odisha.

این طوفان همچنین موجب ویرانی گسترده در اوریسا آسیب رساندن قدرت و زیرساخت های مخابراتی در چندین مناطق ساحلی. مقامات Odisha دولت تخمین زده است که آن را تحت تاثیر قرار حدود 44.8 لاخ مردم در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید