بیش از 3000 COVID-19 بيمار "Untraceable" در بنگلور در میان سنبله بزرگ

بنگلور دیده است بی سابقه ای افزایش COVID-19 موارد بیش از گذشته دو هفته.بنگلور: به عنوان بسیاری از 3,338 مردم ب

توسط ELEMENTORSITE در 4 مرداد 1399
Over 3,000 COVID-19 Patients 'Untraceable' In Bengaluru Amid Huge Spike

بنگلور دیده است بی سابقه ای افزایش COVID-19 موارد بیش از گذشته دو هفته.

بنگلور:

به عنوان بسیاری از 3,338 مردم با آلوده رمان coronavirus untraceable در بنگلور و جستجو در جریان است برای ردیابی آنها مقامات گفته اند. شماره حساب برای 7 درصد از کل coronavirus مثبت مردم در این شهرستان است.

هشدار دهنده اعلام می آید به عنوان آن سرمایه هایش با بی سابقه ای افزایش COVID-19 موارد بیش از گذشته دو هفته. تعداد موارد بالا رفته حدود 27,000 در 14 روز گذشته از حدود 16,000.

تقریبا نیمی از این موارد در کارناتاکا گزارش شده از بنگلور به تنهایی.

مقامات بهداشتی می گویند که آنها شده اند قادر به ردیابی از دست رفته coronavirus بیماران با وجود بهترین تلاش.

"ما می تواند اثری مثبت بیماران با کمک پلیس اما 3,338 هنوز نایافتنی. برخی از آنها ارائه شده اشتباه شماره موبایل و آدرس در آن زمان از دادن نمونه. آنها ناپدید شد و پس از اخذ نتایج مثبت" گفت: N Manjunath Prasad, کمیسر شهر مدنی بدن Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP).

مقامات می گویند آنها هیچ وسیله ای برای پیگیری فعالیت های خود را. که آیا آنها باید قرنطینه خود را بعد از خود به نمونه مثبت آزمایش هیچ کس نمی داند.

"ما باید اطمینان حاصل شود که تمام افراد آلوده باید به توان و قرنطینه. ما دارای اولویت آن را به طوری که آنها را می توان جدا و گفت:" معاون وزیر Dr Ashwat Narayan.

در واکنش به این افتضاح مقامات تصمیم گرفته اند به درخواست دولت-صدور کارت شناسایی و تایید شماره تلفن همراه قبل از جمع آوری نمونه برای coronavirus آزمون.

کارناتاکا در روز شنبه ثبت نام بیش از 5000 جدید کروناویروس موارد برای سومین روز متوالی در نظر گرفتن مجموع آن گذشته 90,000. بنگلور به تنهایی گزارش 2,036 جدید, موارد مصرف کلی آن شمارش به 43,503.

در 24 ساعت گذشته, 72 بیشتر مردم درگذشت COVID-19 در دولت از جمله 30 در بنگلور. دولت تعداد مرگ رسیده 1,796.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن