مکان های عبادت برای باز کردن در بنگال از ژوئن 1: Mamata بانرجی

بیش از 10 نفر را اجازه داده می شود که اماکن مذهبی بازگشایی Mamata بانرجی گفت:کلکته: تمام مکان های عبادت در بنگ

توسط ELEMENTORSITE در 9 خرداد 1399

بیش از 10 نفر را اجازه داده می شود که اماکن مذهبی بازگشایی Mamata بانرجی گفت:

کلکته:

تمام مکان های عبادت در بنگال باز خواهد شد از ماه ژوئن 1, وزیر Mamata بانرجی اعلام کرد امروز و دو روز قبل از lockdown4 است که با توجه به پایان است. بیش از 10 نفر را اجازه داده می شود که اماکن مذهبی بازگشایی, او اعلام کرد و اضافه کرد که جماعت یا توابع اجازه داده نمی شود.

"معابد و مساجد و gurdwaras کلیساها همه باز خواهد شد اما نه بیش از 10 نفر خواهد بود مجاز وجود خواهد داشت هیچ مجمع در اماکن مذهبی. این اجرا خواهد شد از 1 ژوئن" رئیس جمهوری گفت: در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی.

وزیر prefaced او با اعلام تیز حمله دولت مرکزی برای اجرای مهاجر قطار ویژه.

"آنها چاشنی Shramik قطار پر از مردم وجود دارد این است که هیچ اجتماعی فاصله بدون غذا و بدون آب هیچ چیز" او گفت:. "آنچه آنها در تلاش برای انجام دهید ؟ آنها در حال اجرا Shramik قطار و یا آنها را در تلاش برای اجرای تاج اکسپرس?"

خانم بانرجی گفت: وزارت راه آهن به راحتی می تواند افزایش تعداد مربیان در قطار برای جلوگیری از ازدحام. "من در راه آهن وزیر. من می دانم که ما به اندازه کافی با چنگک جمع کردن. آنها به راحتی می توانید قطار طولانی تر و جلوگیری از ازدحام قطار پر از مردم برای 48 ساعت بدون آب و بدون غذا."

اگر این قطار می تواند اجرا شود در این مستند اماکن مذهبی که بسته شده بود و نادیده گرفته شده برای دو ماه می تواند باز کردن بیش از حد, او گفت:.

"بنگال غربی موفق شد در کنترل COVID-19 گسترش در دو ماه گذشته. موارد در حال افزایش در حال حاضر به عنوان افرادی هستند که از خارج" گفت: وزیر.

چای و گونی صنعت نیز باز از ژوئن 1 با 100 درصد کارگران Mamata بانرجی گفت. تمام دولتی و دفاتر خصوصی باز خواهد شد با قدرت کامل.

اماکن مذهبی در سراسر کشور بسته شده اند پس مارس 25 زمانی که هند رفت و به کل مستند به شکستن زنجیره انتقال بسیار مسری coronavirus.

آنها باقی مانده بسته را از طریق سه پسوند این مستند حتی به عنوان وجود دارد افزایشی تسهیلات مانند بازگشایی مغازه ها و حمل و نقل عمومی.

اماکن مذهبی که در قرعه کشی جمعیت فدائیان یک چالش بزرگ برای, فیزیکی, فاصله, قوانین حیاتی هستند که برای جلوگیری از گسترش سریع عفونت است.

کارناتاکا را BJP دولت نیز خواسته نخست وزیر نارندرا اجازه بازگشایی اماکن مذهبی از دوشنبه.

دولت مرکزی است که به احتمال زیاد فردا اعلام یک تصمیم در مورد اینکه آیا به گسترش مستند و راه رو به جلو.

دیروز, صفحه اصلی, وزیر آمیت شاه خطاب به وزرای ارشد و خواست نظرات خود را در مورد مستند و چگونه به حرکت به جلو با توجه به نیاز به راه اندازی مجدد یک اقتصاد ویران هفته از خاموش کردن.

ساعت مودی ملاقات آمیت شاه و مقامات بالا امروز برای بحث جلوتر از مرکز تصمیم ویروس محدودیت. منابع می گویند هر گونه تصمیم در مورد اجازه دادن به اماکن مذهبی برای بازگشایی خواهد شد سیاسی است و دولت با توجه به درخواست از کشورهای مختلف است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن