پاک باقی می ماند “بندر امن” برای منطقه ای متمرکز گروه های تروریستی: ما گزارش

Pak Stays 'Safe Harbor' For Regionally Focused Terrorist Groups: US Report

وزارت امور خارجه آمریکا گفت: پاکستان یکی از کشورهایی است که آمار و ارقام تروریستی در پناهگاه های امن لیست.

واشنگتن:

پاکستان در زمان “متوسط گام” در سال 2019 برای مقابله با ترور تامین مالی و مهار هند متمرکز بر گروه های شبه نظامی از انجام در مقیاس بزرگ حملات پس از پولوما حمله در ماه فوریه اما آن باقی مانده “بندر امن” برای منطقه ای متمرکز گروه های تروریستی ایالات متحده روز چهارشنبه گفت:.

تعلیق کمک های آمریکا به پاکستان که توسط رئیس جمهور اعلام شد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ژانویه 2018 باقی مانده در اثر طول 2019 در وزارت امور خارجه گفت:.

“پاکستان در زمان متوسطی مراحل 2019 برای مقابله با ترور تامین مالی و مهار هند متمرکز بر گروه های شبه نظامی از انجام در مقیاس بزرگ حملات پس از فوریه حمله به امنیت کاروان در ایالت جامو و کشمیر در ارتباط به پاکستان مبتنی بر جیش-e-محمد (JeM)” آن گفت:.

در آن کنگره موظف گزارش سالانه 2019 کشور, گزارش, تروریسم, وزارت امور خارجه گفت: پاکستان در زمان علیه برخی از خارجی متمرکز گروه از جمله indicting لشکر e-Taiba (اجازه) بنیانگذار حافظ سعید و همکاران در سه جداگانه تأمین مالی تروریسم موارد است.

“با این حال پاکستان باقی مانده بندر امن برای دیگر منطقه ای متمرکز گروه های تروریستی” دولت اسلامی خبر داد.

این اجازه را گروه هدف قرار دادن افغانستان از جمله طالبان و وابسته به شبکه حقانی (HQN) و همچنین به عنوان گروه هدف هند از جمله اجازه و وابسته به آن جبهه سازمانها و جیش-e-محمد (JeM) به کار از قلمرو خود در این گزارش است.

“آن را در عمل در برابر دیگر تروریست شناخته شده مانند JeM بنیانگذار و سازمان ملل متحد تعیین شده تروریستی مسعود ازهر و 2008 بمبئی حمله “مدیر پروژه” ساجد میر هر دو آنها معتقد بودند برای باقی می ماند رایگان در پاکستان” گفته وزارت امور خارجه.

پاکستان این را برخی از مثبت کمک به روند صلح افغانستان مانند تشویق طالبان کاهش خشونت است. پاکستان ساخته شده برخی از پیشرفت به سمت جلسه طرح اقدام مورد نیاز برای FATF اجازه می دهد آن را برای جلوگیری از لیست سیاه را تکمیل تمام طرح اقدام آیتم ها در سال 2019 آن را گفت.

اگر چه القاعده در افغانستان و پاکستان شده است به طور جدی تخریب چهره های کلیدی در میان ساز و برگ را رهبری جهانی و همچنین به عنوان منطقه ای آن وابسته به القاعده در شبه قاره هند (AQIS) ادامه داد: به عمل از مکان های از راه دور در این منطقه است که در طول تاریخ در خدمت به عنوان پناهگاه از آن گفت.

پاکستان یکی از کشورهایی است که آمار و ارقام در این تروریست پناهگاه های امن لیست. اگر چه پاکستان”s طرح اقدام ملی را به “اطمینان حاصل شود که هیچ شبه نظامیان مسلح مجاز به تابع در کشور” چندین گروه های تروریستی است که تمرکز بر حملات در خارج از کشور ادامه داد: به عمل از خاک پاکستان در سال 2019 از جمله شبکه حقانی, Lashkar-e-Taiba و جیش-e-محمد آن را گفت.

“دولت و نظامی عمل متناقض با توجه به تروریستی پناهگاه های امن در سراسر کشور است. مقامات را ندارد کافی اقدام به توقف برخی از گروه های تروریستی و افراد از آشکارا عامل در کشور گفت:” وزارت امور خارجه.

بر اساس این گزارش در ماه ژانویه 2018 دولت ایالات متحده به حالت تعلیق در بسیاری از کمک های امنیتی به پاکستان بیش از شکست دولت به اندازه کافی آدرس تهدید مطرح شده توسط مبارز و گروه های تروریستی عامل در خاک پاکستان.

“که تعلیق باقی مانده در اثر طول 2019” این گزارش گفت:.

“با این حال یک recalibration ما کمک های ملکی, نمونه اجرا شد و در سال 2019 به هدف باریک تر مجموعه ای از اولویت مناطق: مردم-به-مردم مبادلات اجرای قانون و مبارزه با تروریسم همکاری تثبیت کننده برای مرز افغانستان و پاکستان تقویت تجارت و رشد اقتصادی, حمایت از جامعه مدنی و در کمک به درمان فلج اطفال و دیگر بیماریهای عفونی ،

این گزارش اشاره می کند که در ماه ژوئن سال 2018 به FATF قرار داده شده پاکستان در آن “لیست خاکستری” و صدور یک طرح اقدام کارگردانی پاکستان به مراحل خاص سپتامبر سال 2019 به آدرس استراتژیک کمبود در آن مبارزه با تامین مالی تروریسم تلاش.

“گروه کاری اقدامات مالی ابراز نگرانی جدی در اکتبر 2019 عمومی در مورد پاکستان”s ادامه داد: کمبود اشاره کرد اما آن را به حال ساخته شده برخی از پیشرفت و تمدید مهلت برای اجرای طرح اقدام به فوریه سال 2020” را گفت.

در سال 2018 و پاکستان تعیین شد به عنوان یک “کشور از نگرانی خاص” (ک) تحت قانون بین المللی آزادی مذهبی در قانون از سال 1998 است. آن را دوباره تعیین شده به عنوان یک ک در سال 2019 آن را گفت.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de