داو مجموعه به سقوط بیش از 400 امتیاز پس از بهترین ماه در سه دهه آمازون پیشرو با تکنولوژی پایین تر

هر دو اپل و آمازون در میان شرکت هایی که منجر به S&P 500 را پیش از این در اواخر ماه مارس پایین و دو نفر از

توسط ELEMENTORSITE در 12 اردیبهشت 1399

هر دو اپل و آمازون در میان شرکت هایی که منجر به S&P 500 را پیش از این در اواخر ماه مارس پایین و دو نفر از بهترین نوازندگان در ماه آوریل است. آمازون بسیج نزدیک به 27 درصد در ماه آوریل در حالی که اپل شروع به پریدن کرد 15.3%.

"وابستگی به یک تعداد انگشت شماری از سهام دارای نقاب گسترده بر اساس ضعف در گذشته و اگر آنها لکنت زبان می تواند مبهم به طور گسترده بر اساس پیشرفت جلو می رویم" گفت: Willie Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در بیرد در یک توجه داشته باشید.

وال استریت بود آینده بزرگترین ماهانه افزایش بیش از 30 سال با شاخص S&P 500 به دست آوردن 12.7% در حالی که داو پیشرفته 11.1%. این سومین-بزرگترین بدست آوردن ماهیانه برای S&P 500 پس از جنگ جهانی دوم است. داو آن چهارمین پس از جنگ ماهانه تجمع و بهترین ماه در 33 سال.شاخص Nasdaq Composite با بسته 15.5 درصد بالاتر برای آوریل, ورود بزرگترین آن یک ماه افزایش از ماه ژوئن سال 2000.

دستاوردهای آن بودند تا حدودی رانده شده توسط امید بازگشایی اقتصاد زودتر از انتظار می رود.

سهام که سود بیشتر از بازگشایی شروع به پریدن کرد در پایان ماه مارس از جمله کارناوال پارسیان, MGM اقامتگاههای تفریحی و کول. اما کسانی که سهام بودند عمیقا در قرمز در premarket معاملات جمعه.

امیدوارم که برای یک درمان بالقوه برای coronavirus نیز کمک کرد تا بازار را combeck. پیش از آن در هفته Gilead Sciences گفت: مطالعه آن remdesivir مواد مخدر انجام شده توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ملاقات اولیه خود را پایانی.

تعدادی از عفونت های جدید در سراسر جهان نیز کاهش یافته است در هفته های اخیر منجر به برخی از کشورها و ایالات متحده به آرامی بازگشایی اقتصاد خود را.

اما فیلیپ Colmar و سانتیاگو اسپینوزا استراتژیست در MRB همکاران خواست سرمایه گذاران را محتاط باقی می ماند.

"تیز امداد تجمع در سهام در حال حاضر نقل مکان کرد و جلوتر از اساسی, اصول ترک اتاق را برای کوتاه مدت امیدی" آنها گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. "بسیاری از مقامات به دنبال بازگشایی اقتصاد خود را, اما انجام این کار با خیال راحت و به نزدیکی خروجی قبلی و سطوح نیاز به یک سری از پیشرفت های پزشکی و توزیع گسترده از درمان است."

بیش از 3.2 میلیون ویروس موارد تایید شده اند در سطح جهانی با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز با بیش از 1 میلیون عفونت در ایالات متحده به تنهایی.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب