دانشگاه آکسفورد را COVID-19 واکسن نشان می دهد وعده در اوایل تست

واکسن تحت توسعه توسط AstraZeneca دانشمندان در انگلستان دانشگاه آکسفورد (بازنمودی)لندن: AstraZeneca را تجربی CO

توسط ELEMENTORSITE در 30 تیر 1399
Oxford University's COVID-19 Vaccine Shows Promise In Early Testing

واکسن تحت توسعه توسط AstraZeneca دانشمندان در انگلستان دانشگاه آکسفورد (بازنمودی)

لندن:

AstraZeneca را تجربی COVID-19 واکسن امن بود و تولید پاسخ ایمنی در مراحل اولیه آزمایش های بالینی در افراد داوطلب سالم داده ها نشان داد که در روز دوشنبه.

این واکسن به نام AZD1222 و در حال توسعه توسط AstraZeneca و دانشمندان در بریتانیا دانشگاه آکسفورد ندارم هر گونه عوارض جانبی جدی و بدستآمده آنتی بادی و سلول T پاسخ های ایمنی با توجه به نتایج آزمایش در مجله لانست منتشر شده مجله پزشکی.

"ما امیدواریم که این بدان معنی است که سیستم ایمنی بدن را به یاد داشته باشید این ویروس به طوری که ما واکسن محافظت مردم برای یک دوره طولانی" مطالعه منجر نویسنده اندرو پولارد از دانشگاه آکسفورد گفت.

"ما نیاز به تحقیقات بیشتری قبل از ما می توانیم تایید واکسن به طور موثر محافظت در برابر SARS-CoV-2 (COVID-19) عفونت و برای چه مدت هر گونه حفاظت طول می کشد," او گفت:.

AstraZeneca را در میان پیشرو واکسن نامزدها در برابر یک بیماری همه گیر است که ادعا کرده بیش از 600,000 زندگی در کنار دیگران در اواسط و اواخر مرحله کارآزمایی بالینی است.

این شامل عکس های توسعه یافته توسط چین Sinovac تراریخته دیگری از دولت متعلق به شرکت چینی Sinopharm و یکی از ایالات متحده بیوتکنولوژی شرکت مدرن.

AstraZeneca امضا توافق نامه با دولت ها در سراسر جهان به تامین واکسن باید آن را اثبات موثر و به دست آوردن تصویب قانونی. این شرکت گفته است که نمی خواهد به دنبال سود حاصل از واکسن در طول بیماری همه گیر.

محققان گفت: این واکسن باعث عوارض جانبی جزئی بیشتر از گروه کنترل است اما برخی از این می تواند با کاهش مصرف پاراستامول با هیچ عوارض جانبی جدی از واکسن.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن