"ما را بشنوند اول": تیم خلبان روش بالا دادگاه برای مقابله با کنگره حرکت

Sachin خلبان نصب شده در یک شورش علیه وزیر Ashok Gehlot با پشتیبانی از 18 دیگر MLAs.دهلی نو: سابق راجستان معاون

توسط ELEMENTORSITE در 3 مرداد 1399
'Hear Us First': Team Pilot Approaches Supreme Court To Counter Congress Move

Sachin خلبان نصب شده در یک شورش علیه وزیر Ashok Gehlot با پشتیبانی از 18 دیگر MLAs.

دهلی نو:

سابق راجستان معاون وزیر Sachin خلبان و دیگر قانونگذاران که شورش علیه Ashok Gehlot دولت باید با نزدیک شدن به دیوان عالی کشور درخواست آن را به گوش آنها را قبل از تصمیم گیری در هر گونه درخواست تجدید نظر در برابر دادگاه عالی سفارش پیش از آن در روز.

این حرکت دیده می شود به عنوان یک احتمال به هدف قبل از empting کنگره بود که گفت: در روز جمعه که آن را رویکرد بالا دادگاه ساعت پس از راجستان دادگاه عالی حکم داد که هیچ اقدام می تواند گرفته شده علیه آقای خلبان و دیگر شورشی رهبران حزب در حال حاضر.

منظور دیده شده است به عنوان یک مهلت برای این گروه در برابر فوری رد صلاحیت حتی اگر حکم نهایی به تعویق افتاد پس از دادگاه عالی پذیرفته شده تیم خلبان یازدهم-ساعت درخواست برای اضافه کردن مرکز به این پرونده پس از آن می توانید بسنجید که آیا ضد ارتداد قانون به آنها اعمال می شود.

در روز پنج شنبه دادگاه عالی رد کرده بود برای جلوگیری از بالا دادگاه از ارائه این حکم گفت: "صدای مخالفان" را نمی توان سرکوب در یک دموکراسی است.

به زودی پس از بالا دستور دادگاه "وضع موجود" رئیس وزیر Ashok Gehlot خواستار جلسه مجلس "در اسرع وقت" و اعتراض برای بیش از چهار ساعت در فرماندار Kalraj Mishra را متهم او را از نشستن بر درخواست زیرا او "تحت فشار" به غرفه یک آزمون قدرت است. رئیس جمهوری ارائه یک لیست از 102 MLAs به فرماندار که از او خواسته برای ارسال یک تازه درخواست برای یک جلسه.

بیش از دو هفته گذشته آقای خلبان نصب شده در یک شورش علیه وزیر Ashok Gehlot با پشتیبانی از 18 دیگر MLAs که منزوی در BJP حکومت Haryana.

کنگره اتحاد باریک و سرب بیش از مخالفان و تنها دو بیش از اکثریت-علامت 101 در 200 عضو راجستان مجمع. تیم خلبان 19 MLAs و BJP است 72. از جمله احزاب کوچکتر و مستقل اعضای اپوزیسیون تا 97 در حال حاضر.

خواسته در مورد اینکه آیا کنگره خواهد حرکت دیوان عالی کشور در برابر فرماندار ارشد حزب رهبر و مدافع Kapil Sibal گفت: "این کنگره را هر چه عمل آن را به در این زمینه است. چه راجستان فرماندار انجام داده است چیزی که بی سابقه است."

کنگره رهبر آناند شارما در توییتر گفت: "دیوان عالی کشور است که آخرین امید برای نجات قانون اساسی دموکراسی است. هند است که آیا قانون اساسی نیمکت قضاوت و دیوان عالی کشور حل و فصل قوانین در کف تست خواهد شد مفتخر است یا نه؟"tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن