نظر: تاج منحنی نمی پهن اما اقتصاد است که با تشکر از مرکز

پاسخگویی اجرایی به قوه مقننه و دولت به طور کلی به مردم اساسی شعار دموکراسی و حق مسلم مردم است. تحت چه شرایطی باید چنین پاسخگویی بس به کار یا حق چنین بود معلق و برای چه مدت ؟ این یک سوال است که کشورهای دموکراتیک باید پاسخ داد در راه خود را هر زمان که چنین شرایطی بوجود آمده اند. به بهترین دانش من این حق شده است به حالت تعلیق در هر نقطه حتی در سخت ترین زمان. مردم ممکن است اعمال خویشتن داری خود به خود اما آنها هرگز گفته شده است که حق شده است لغو و یا به حالت تعلیق درآمد. آمریکا مشغول بود و در بحرانی جنگ در ویتنام در طول 1960s و 70s اوایل. اما مردم از ما نمی مانند دخالت نظامی کشور خود در دور ویتنام و بازگشت بدن کیسه های. پس مخالفت با جنگ آغاز شده و به کوه در سطح و به سرعت تبدیل به یک جنبش توده ای است که دولت آمریکا در نهایت به خلاص. تایمر را فراموش نزد تعداد زیادی از مردم به طور منظم در اعتراض به دولت. هیچ کس نمی خواست آنها را به انجام این کار از آنجا که کشور در جنگ بود.

هندوستان مانند سایر نقاط جهان است که در مواجهه با یک بحران بی سابقه ای به دلیل Coronavirus. ما گفته شده است به خصوص توسط Godi رسانه در کشور ما که در چنین مواقع همه ما باید موضع دولت حمایت هر چه در آن است انجام می دهند و نه هر گونه سوال بپرسید بسیار کمتر انتقاد آن است. بسیاری از ما abided این نسخه تا کنون. در هر صورت نقد و دولت و حزب حاکم در نظر گرفته شد و حتی قبل از آن نه تنها نفرت بلکه ضد ملی است. آن است که بیشتر از آن در حال حاضر. اما این هشدار نمی شود به BJP. آنها به انتقاد و حتی راه اندازی کتاب در برابر دولت های ایالتی که در آن حزب است در مخالفت با. آن را آزادانه خواستار استعفای رئیس وزرا و متهم خود دولت حتی تصور اعمال حذف. بنابراین هیچ نوار به فعالیت سیاسی در این کشورها به دلیل احزاب دیگر از BJP آنها را رد.

f140moj4

در سراسر هند coronavirus تعداد عبور کرده 40,000-علامت; بیش از 1300 بیماران فوت کرده اند

اما این موضوع متوقف نمی وجود دارد. دولت فرمانداران نمایندگان دولت هند هر دولت است. آن است که یک قانون اساسی پست با محدود کردن قدرت. اما این قانون اساسی پست در حال حاضر شده است به طور کامل سیاسی. نگاهی به راه, فرماندار, West Bengal رفتار. او هیچ کنترلی بر اعمال خود و زبان. هر روز تقریبا با نظم یکنواخت او زیاده روی در دوئل کلامی با انتخاب وزیر امور خارجه. فرماندار گجرات که در آن Covid وضعیت رفته از دست, رفتار مشابه? قطعا نه چون گجرات است که حکومت توسط BJP. ببینید که چگونه فرماندار پيشين خم شد بر ایجاد یک بحران قانون اساسی در دولت که با امتناع از قبول پیشنهاد دولت برای معرفی وزیر به شورای قانونگذاری. در حال حاضر کمیسیون انتخابات پذیرفته است توصیه به دولت برای برگزاری انتخابات به نه شورای کرسی در مارس 21. این است که در تضاد کامل به موضع خود در Rajya سبها انتخابات است که به طور نامحدود به تعویق افتاد. MLAs قرار است به رای دادن در هر دو انتخابات است. چگونه است که رأی آنها در انتخابات شورای ماهاراشترا امن در این Covid بار در حالی که رای گیری در Rajya سبها انتخابات نا امن است?

اصل فدرالیسم داده شده است تکمیل رفتن توسط. این مرکز از اعزام تیم به کشور با قدرت به جهت در نقطه. در بنگال غربی یکی از این تیم رفت و به یک منطقه است که تا به حال هیچ مورد ثبت شده از Coronavirus. در حالی که انتقاد است نه قابل قبول به دولت هند آن را نمی تایر ستایش اقدامات خود را در روز و روز را به عنوان نشانی از Godi رسانه ها. این خیابان یک طرفه بوده است ؟

واقعیت این است که سیاست و فعالیت سیاسی ممنوع برای هر کس دیگری به جز بی جی پی و دولت مرکزی است. بنابراین ما باید با در نظر گرفتن همه شرط به عنوان در حال حاضر و شروع به پرسیدن سوالات ما.

m0ktq7h

کارگران مهاجر بدترین تحت تاثیر مستند

چین هشدار داده بود در جهان در مورد یک ویروس جدید در تاریخ 31 دسامبر/ژانویه 1. دو مورد اول در خارج از چین ثبت شد در کره جنوبی و آمریکا در ژانویه 20. مورد اول در هند ثبت شده در ژانویه 30. وجود دارد بدون شک از یک روز است که اگر این ویروس در هند از آن خواهد شد در حساب از مسافران که از خارج از کشور. چرا ما قرار نیست یک ممنوعیت کامل چنین مسافران در ماه ژانویه خود را ؟ شد تست حرارتی به اندازه کافی است ؟ هنگامی که این ویروس شروع به گسترش بود چرا یک مستند اجرا بلافاصله ؟ چرا ما باید صبر کنید تا مارس 24 به اجرا درآوردن مستند? زمانی که خود ما کارکنان پزشکی بود و محزون می خوانی کوتاه, دنده محافظ, چرا دو planeloads از آنها مجاز به صادرات به اوکراین ؟ که مسئول خرید معیوب تست کیت از چین ؟ و چه اقدام گرفته شده است در برابر گناه? آن را نیز روشن به عنوان روز روشن از یک روز است که دولت را مجبور به تحمل فشار در مبارزه با ویروس. در عین حال همین دلیل بود اول مشورت با وزرای ارشد برگزار شد و تنها در 20 مارس? و مهمتر از همه چرا سرنوشت کارگران مهاجر و دانش آموزان مشغول به تحصیل در خارج از کشورهای خود را به حساب گرفته نمی شود زمانی که تحمیل اولین مستند در مارس 24 در چهار ساعت متوجه? و چرا آن را به این مرکز هفته به درک که وجود دارد یک مشکل وجود دارد ؟ و در حال حاضر زمانی که کارخانه ها هستند که مجاز به باز کردن قطار در حال مرتب به آنها را به خانه. خواهد شد که کار در این کارخانه ؟ اما تعجب از شگفتی است که بار مالی این قرار داده شده است مستقیما در دولت که منابع مالی در حال حاضر در یک حالت فروپاشی از قبل است. می توانید هر چیزی بیشتر حساس?

این ویروس است که به دور از رام. تعداد موارد در حال افزایش است به صورت عمودی روزمره است. تاج منحنی است که به دور از پهن با وجود هفته از مستند اما اقتصاد است که قطعا پهن به دلیل ادامه مستند. هیچ ارزشمند بسته مالی هنوز به احیای آن و نگه داشتن آن رفتن. وجود بدبختی همه گرد آورده توسط هیچ یک دیگر از دولت هند خود را. و بی کفایت دولت همیشه به نظر می رسد برای alibis. این Tablighi Jamaat زودتر. آن است که کل جامعه مسلمان را در حال حاضر. در نقاط مهم هستند که عمدا شناسایی شده توسط مسجد در آن منطقه است. اکثریت جماعت است در بازی کامل غارتی توسط دولت مرکزی. یک طاقباز رسانه, اسیر, انتخابات, کمیسیون, گذاشته پشت قضائیه و درمانده مجلس در حال ساخت آسان وظیفه دولت است. در عین حال اگر احزاب مخالف بودند به عمل خود را با هم شروع به پرسیدن سوال حق دائما, برنامه رفتن به مردم و اجرای دموکراتیک پاسخگویی دولت را هیچ جایی برای پنهان کردن.

‘Bandi’ به نظر می رسد ‘سرود’ از این دولت است. ابتدا آن را ‘توجه داشته باشید-bandi’در حال حاضر آن را ‘log-bandi’. ضعیف رنج می برد بیشتر از ضعیف رنج می برند بیشتر از امروز. در عین حال ما در حال انتظار برای ایستادن و کف زدن!

Yashwant سینها سابق BJP رهبر بود وزیر مالیه (1998-2002) و وزیر امور خارجی (2002-2004)

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده در این مقاله از نظرات شخصی نویسنده. حقایق و نظرات مندرج در این مقاله نیست و منعکس کننده دیدگاه ها از NDTV و NDTV هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال همان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im