چگونه من را نجات داد $625 در خانه تشکیلات جدید بکار تجاری با یک ترفند ساده

شما Refinancing وام مسکن خانه می آید با بسیاری از هزینه های آن را می توانید چرخش سر خود را. وجود دارد هزینه بر

توسط ELEMENTORSITE در 25 خرداد 1399

شما Refinancing وام مسکن خانه می آید با بسیاری از هزینه های آن را می توانید چرخش سر خود را. وجود دارد هزینه برای پردازش هزینه برای بیمه عنوان هزینه ثبت سند—لیست در می رود و در.

اما وجود دارد یک هزینه شما لزوما نیاز به پرداخت بسته به وضعیت شما.

در طول فرایند refinancing وام دهنده خود را به طور معمول به منظور ارزیابی از خانه خود را برای تعیین ارزش فعلی آن است. یک دقیقه صبر کنید, شما فکر, اما نمی توانم ارزیابی انجام شده زمانی که من خریداری خانه من در وهله اول ؟ بله شما بود اما شانس هستند برخی از زمان گذشته است که بدان معنی است که ارزش خانه خود را به احتمال زیاد تغییر برای بهتر یا بدتر. عنوان اصلی خود را با وام مسکن سرمایهاضافهاندوختن و شامل وام دهنده خود را به شما اجازه قرض تن از پول—صدها هزار دلار در اکثر موارد—و آنها می خواهند برای اطمینان از خانه شما است که در واقع ارزش آن. بدترین سناریو اگر شما به طور پیش فرض بر روی این وام جدید آنها نیاز به می دانم که آنها می تواند جبران سرمایه گذاری خود را با فروش اموال خود را.

بسته به جایی که شما زندگی می کنند یک خانه ارزیابی می تواند در محدوده قیمت از $300 به $700. جایی که من زندگی می کنند در کلرادو ارزیابی اجرا می شود حدود 625. و ارزیابی هزینه را از جیب خود را که آیا شما در حال خرید یک خانه جدید و یا refinancing وام مسکن موجود خود را. مطمئن شوید که در این طرح بزرگ از وام مسکن خود را چند صد دلار ندارد. اما هر تعداد سکه که شما در حال تلاش برای ایجاد ادراک حرکت املاک و مستغلات و پول شما می تواند هزینه های بازسازی خانه یا محوطه سازی.

من یاد گرفتم که به تازگی در خانه تشکیلات جدید بکار تجاری است که شما می توانید جلوگیری از این ارزیابی هزینه در مجموع با یک عامل ساده: ارزیابی چشم پوشی. به عنوان نام نشان می دهد یک ارزیابی چشم پوشی به سادگی بدان معنی است که وام دهنده خود را نمی نیاز به یک ارزیابی به منظور حرکت رو به جلو خود را با وام. در علاوه بر این به شما صرفه جویی در پول ارزیابی چشم پوشی همچنین می توانید سرعت بخشیدن به فرایند refinancing. اما چرا وام دهنده چشم پوشی ارزیابی? و چگونه این کار چشم پوشی دقیقا ؟ در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

شما نیاز به یک نوع خاص از وام برای به دست آوردن یک ارزیابی چشم پوشی.

برای دریافت یک ارزیابی چشم پوشی شما نیاز به استفاده از نوع خاصی از وام. به طور خاص یک وام معمولی با نام مستعار یکی که با حمایت یک وام دهنده خصوصی. شما می توانید یک ارزیابی چشم پوشی برای وام FHA وام و یا یک وزارتخانه وام که تمام انواع وام با حمایت دولت فدرال است.

Fannie Mae و Freddie Mac, دولت حمایت از شرکت های که کمک دهندگان سرچشمه وام مسکن مجموعه قوانین برای ارزیابی چشم پوشی. (Fannie Mae و Freddie Mac نمی دهد, وام مسکن, اما آنها را خرید و آنها را از وام دهنده خود را بر آنچه شناخته شده به عنوان بازار ثانویه است.)

هنگامی که شما درخواست برای وام مسکن سرمایهاضافهاندوختن وام دهنده خود را طول می کشد گام برای ارزیابی مخاطره آمیز چگونه شما به عنوان یک وام گیرنده. این است که چرا آنها بخواهید برای اطلاعات زیادی در مورد امور مالی خود را. در علاوه بر این به خود علت سعی و کوشش آنها نیز ممکن است در اجرای کارهای اداری خود را از طریق ویژه اختصاصی نرم افزار ارائه شده توسط فانی می و فردی مک.

نرم افزار تف کردن یک توصیه: بله این ملک نیاز به ارزیابی و یا بدون این ویژگی است که واجد شرایط برای ارزیابی چشم پوشی (ما paraphrasing کمی در اینجا). چون Fannie Mae و Freddie Mac دسترسی به خیلی وام مسکن داده های این نرم افزار می توانید شانه را از طریق ده ها میلیون نفر از ارزیابی گزارش به ببینید که چگونه خانه خود را پشته در.

اگر وام دهنده خود را انتخاب می کند به استفاده از این ارزیابی چشم پوشی آنها می آیند تا با خود برآورد چقدر خانه شما با ارزش است و در حال حاضر آن را به شما طول مکالمات در مورد خود تشکیلات جدید بکار تجاری.

ارزیابی چشم پوشی در حال تبدیل شدن به محبوب تر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ارزیابی چشم پوشی هستند و بسیار غیر معمول در جهان از املاک و مستغلات (Fannie Mae سایت می گوید که "اکثریت" از خانه ها را دریافت خواهد کرد ارزیابی چشم پوشی ارائه دهد.) این بیماری همه گیر کوروناویروس ساخته شده است که آنها را محبوب تر. چرا ؟ به دلیل اجتماعی فاصله و قرنطینه دستورالعمل های آن را بیشتر به چالش کشیدن برای ارزیاب به بازدید از خانه خود را در فرد. در واقع Fannie Mae و حتی تشویق وام دهندگان به چشم پوشیدن از ارزیابی هر زمان که ممکن است در طول بیماری همه گیر. دیگر کمتر تهاجمی ارزیابی نیز در حال افزایش به دلیل COVID-19.

"ارزیابی چشم پوشی غیر معمول با توجه به اهمیت حیاتی دقیق ارزیابی اموال در معاملات املاک و مستغلات." توضیح می دهد که گلن Brunker وام مسکن اجرایی متحد در خانه. "با این حال متحد دیده است یک چشم انداز مثبت در سطح خارجی-تنها جایی که ارزیاب ارزیابی اموال بدون رفتن در داخل و دسکتاپ ارزیابی که در آن ارزش خانه است مشتق شده از داده های موجود در مورد اموال با توجه به COVID-19 نگرانی است."

Fannie Mae شروع به ارائه ارزیابی چشم پوشی در ماه اوت سال 2017 را به وام گیرندگان بیشتر و انعطاف پذیری. آنها شده ام بی سر و صدا زمزمه همراه در این زمینه بوده است. استفاده از آنها در طول همه گیر اما به احتمال زیاد منظور بالا بردن آگاهی بیشتر در میان وام گیرندگان.

خط پایین: نترس به درخواست وام دهنده خود را در مورد اینکه آیا شما واجد شرایط برای ارزیابی چشم پوشی در حال حاضر و یا در آینده.

"این تابو را بخواهید از یک وام دهنده تا زمانی که مالکان دیدار با مدارک لازم," Brunker می گوید.

برای دریافت یکی از, شما همچنین نیاز به یک نوع خاصی از اموال.

صحبت از کسانی که مدارک لازم—قوانین متفاوت بین Fannie Mae و Freddie Mac اما به طور کلی اگر شما refinancing خانه های تک خانواده و یا محل سکونت شما واجد شرایط. شما نیز ممکن است واجد شرایط برای ارزیابی چشم پوشی برای خانه دوم و یا ملک سرمایه گذاری بسته به چه مقدار پول شما درخواست قرض. ارزیابی چشم پوشی در دسترس هستند برای برخی از پول نقد از refinances (زمانی که شما تشکیلات جدید بکار تجاری برای کشیدن پول از سهام در خانه خود را).

شما واجد شرایط برای ارزیابی چشم پوشی اگر شما خود را به انواع دیگر خانه مانند دوبلکس یک سه تایی و یک fourplex یک خانه تولید یک co-op و یا جدید ساخت.

خود را قرض دهنده می گویند در آن است.

هر چند Fannie Mae و Freddie Mac را قوانین وام دهنده خود را به تصمیم می گیرید که آیا به شما ارائه یک ارزیابی چشم پوشی در پایان. وجود دارد تن از سناریوهای پیچیده و استثنا اما فراگیر دلیل برای نیاز شما را به دریافت یک ارزیابی حتی زمانی که فنی می و فردی می گویند شما لازم نیست یکی این است: "وام دهنده به هر دلیلی به این باور است که ارزیابی موجه است" با توجه به Fannie Mae سایت. که خیلی گسترده و همه جانبه اما وام دهنده خود را یکی fronting پول بعد از همه. اگر وجود دارد چیزی در مورد وضعیت خود است که به وام دهنده خود را مکث آنها می تواند نیاز شما را به ادامه با ارزیابی. شما البته رایگان هستند به اطراف مغازه با وام دهندگان مختلف به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بهترین شرایط که ممکن است شامل یک ارزیابی چشم پوشی.

نرم افزار نکته: وام دهنده خود را بیشتر به احتمال زیاد به ارائه یک ارزیابی چشم پوشی اگر شما یک سنگ جامد قرض—آسمان بالا نمره اعتباری کمی به هیچ بدهی سابقه به طور مداوم ساخت پرداخت در زمان و در کامل, و تن از سهام موجود در خانه خود را.

شما هنوز هم می توانید درخواست ارزیابی اگر شما می خواهید.

این خانه خود را و شما همیشه می توانید درخواست ارزیابی حتی اگر شما واجد شرایط برای معافیت. شما ممکن است به سادگی می خواهید به دانستن آنچه که یک ارزیاب مستقل فکر می کند در مورد ارزش خانه خود را ، شاید شما به پایان رسید گسترده ارزش افزوده بازسازی پس شما خانه خود را خریداری. یا شاید شما احساس می کنید که وام دهنده خود را برآورد ارزش خانه خود را بیش از حد کم است که می تواند معنی است که شما در حال گرفتن بهترین شرایط تامین مالی. شما همیشه باید این گزینه از ارزیابی فقط نگه داشتن در ذهن است که شما خواهید بود یک جای پای این لایحه است.

"این همیشه خوب است به دانستن آنچه که حرفه ای فکر می کند یک خانه است که در واقع ارزش به ویژه به دلیل یک تقویم است که قصد مقایسه آن را به خانه های مشابه در منطقه می گوید:" جرمی Sopko مدیر عامل شرکت ملت وام.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن