5 عادت های جدید به نگه داشتن آشپزخانه ظروف سرباز یا مسافر-رایگان پس شما همیشه در خانه در حال حاضر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من در این

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من در اینجا به بحث در مورد مواد ضد عفونی کننده یخچال دستگیره. به جای من در اینجا برای مقابله با آن دیگر تمیز کردن آشپزخانه مسئله ای است که آمده تا در سال 2020—یکی که اتفاق می افتد زمانی که هر کس در خانه در تمام طول روز و آماده شدن و خوردن هر وعده غذایی به راحتی میان وعده و دور پخت پروژه در یک (کوچک) فضا: آشپزخانه کثیف است تمام وقت.

مهم نیست که خانواده خود را پناهگاه در خانه وضعیت شما بدون شک به خوبی آشنا می شود با این واقعیت است که غذاهای هرگز end; و آن را به عنوان به زودی به عنوان شما تمیز کردن از یک وعده غذایی وجود دارد بیشتر غذاهای انتظار انجام شود. من در مورد شما نمی دانم, اما من ترجیح می دهند به صرف هر لحظه بیداری پخت و پز و خوردن و تمیز کردن و تکرار. اگر شما نیز نیاز به یک نسبتا تمیز کردن آشپزخانه به احساس خود را بهترین زمان خود را برای انطباق با این سیستم به این وضعیت است.

در اینجا چند راه برای تغییر از راه قدیمی از انجام کارهایی که به مجموعه ای تازه از آشپزخانه خانه داری, عادات, ریز کوک به جدید ما همیشه در خانه و واقعیت است. این راه جدید برای انجام کارها به شما کمک خواهد کرد نگه داشتن آشپزخانه خود را بسیار نزدیک به راه شما آن را می خواهم حتی زمانی که زندگی به طور کلی است وارونه.

راه قدیمی: خالی غرق در پایان روز.
راه های جدید: خالی کردن سینک بعد از هر وعده غذایی.

این به نظر می رسد خیلی سخت من می دانم. اگر شما استفاده می شود به ساده صبحانه در خانه قبل از کار و پس از آن هیچ چیز مصرف در خانه تا شام آن را قریب به اتفاق به ترک یک کاسه و لیوان و گلدان به خیس خوردن تا پایان روز است. اما این روزها ترک ظروف کثیف در سینک بسیار بزرگتر است معامله. حتی اگر شما فقط یک نفر ترک ظروف کثیف در تمام طول روز طولانی "برای بعد" توده ای در پایان روز می تواند طاقت فرسا. خود را از انبوهی از گلدان و بشقاب از غذا و تنقلات و اواسط روز به مخلوط در حال رفتن به آن را به چالش به طبخ شام و قطعا آن را سخت تر به حفظ آن پس از شام "خالی نزول" روال که شما استفاده می شود.

به مراقبت از خود را در آینده ظرف شستن خود و سعی کنید به آدرس هر یک از خوردن جلسه غذاهای بلافاصله. کمی در یک زمان حتی اگر این به معنی تمیز کردن بیشتر است کمتر از تعویق انداختن یک جمع کار به پایان روز. مطمئن شوید که به بحث در مورد طرح جدید با دیگر اعضای خانواده و از آنها بخواهید برای صعود سرنشین.

راه قدیمی: اجرای ماشین ظرفشویی هنگامی که آن را کامل است.
راه های جدید: اجرای ماشین ظرفشویی در همان زمان هر روز.

اگر خود را در هفته استفاده می شود مربوط توسط وعده های غذایی و یا داشتن مهمانان بیش از به طور منظم برای به اشتراک گذاشتن شام شما عادت کرده اند به یک نوسان ماشین ظرفشویی برنامه و تغییر آن با توجه به زمانی که آن را کامل است. در حال حاضر ریتم زندگی در خانه است و تقریبا به عنوان سیال است. ماشین ظرفشویی پر می شود به سرعت و به طور منظم.

به جای خطر تنگنا از ظروف کثیف در حالی که ماشین ظرفشویی اجرا در زمان نامناسب آن را عادت به آن را اجرا کنید در همان زمان هر روز. روشن کردن ماشین ظرفشویی در هر شب بعد از شام و یا هنگامی که صبحانه, ظروف تمیز. به همین ترتیب تنظیم زمان در روال خود را برای تخلیه ماشین ظرفشویی—در حالت ایده آل به زودی پس از آن انجام می شود با آن کل چرخه. به این ترتیب خود را در ماشین ظرفشویی را همیشه آماده دریافت کسانی که همیشه در حال آمدن ظروف کثیف. و داشتن یک محل به "فروشگاه" ظروف منتظر شسته شود نگه می دارد آشپزخانه مرتب.

راه قدیمی: ترک گلدان و تابه به خیس خوردن.
راه های جدید: شستن قابلمه و ماهی تابه ،

با وجود بهترین تلاش های خود را و بهترین زمانی که شما در خانه در سراسر ساعت خود را سینک آشپزخانه و نمی تواند بی عیب و هر زمان شما اتاق را ترک کنند. بنابراین در حالی که شما ممکن است را ساخته اند در سابق معمول اجازه می دهد تا قابلمه و ماهی تابه به خیس کردن برای ساعت که روش برگ کسانی که تابه اشغال بیش از حد طولانی است. (من نمی تواند تنها برای رسیدن به همان پان چند بار در روز فقط به پیدا کردن آن است.)

توسط کوه در می رم اسکریپت کمی و شستن آن سنگین گلدان و تابه شما در حال گرفتن آنها به معنای واقعی کلمه از راه دادن خودتان آرنج اتاق در اطراف سینک به کار بقیه ظروف. شما همچنین اطمینان حاصل کرد که آنها همیشه تمیز و آماده برای زمان بعدی شما نیاز به سرخ کردن تخم مرغ و یا سرخ کردن برخی از سبزی.

راه قدیمی: خالی کردن ظرف drainer هنگامی که آن را کامل است.
راه های جدید: خالی کردن ظرف drainer قبل از شما شستن ظروف.

شما احتمالا استفاده می شود به انباشته خود را از دست شستن ظروف در ظرف خود را drainer تا زمانی که آن را عملا سرشار. اما در حال حاضر که شما در حال انجام ظروف چند بار در روز آن را به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که شما فقط رفتن به انباشته مرطوب ظروف در بالا تقریبا خشک آنهایی—که می تواند تبدیل به یک چرخه بی پایانی از چکیدن ظروف و کاهش فضا.

به جای قرار دادن دور خشک غذاهای وقتی سینی پر است در پایان روز یا صبح روز بعد مثل شما می تواند قبل از تغییر عادت برای شروع هر وعده غذایی و یا آن را اولین مرحله از تمیز کردن.

راه قدیمی: ظروف کثیف متعلق در نزول است.
راه های جدید: اتوبوس های bin و خودتان برخی از گریس.

من عشق را به مشتری جلب کردن "پاکیزگی موجب زایش پاکیزگی" سرود که آن را به نگه داشتن دائمی تمیز کردن سینک. اما زمانی که شما در خانه در تمام طول روز و تلاش برای تحقق همه مسئولیت های خود را بدون سود فیزیکی و جدایی بین زندگی و هر چیز دیگری شما فقط همیشه رفتن به قادر به توقف و شستشوی ظروف با وجود بهترین خود را به تعهدات این "قوانین جدید است."

این قبول و ارائه آن است. اضافه کردن یک اتوبوس bin یا یک وان پلاستیکی کوچک برای آشپزخانه شما, در هر کجا وجود دارد و باید هر کس خود قرار داده بشقاب و ظروف و لیوان داخل آن است. آن در اصل دو برابر خود را غرق در فضا و به راحتی می توان نقل مکان کرد و از راه هنگامی که شما فقط نیاز به شروع به پخت و پز وعده غذایی بعدی خود را در یک بی عیب آشپزخانه با سینک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب