Op-ed: مرکل در برابر یک آزمون تاریخی از رهبری است که شکل آینده اروپا را پس از coronavirus

تاریخ به ندرت فراهم می کند و عمده کشورها و رهبران آنها عظمت دوم فرصت است که آلمان و آنگلا مرکل در حال حاضر لذت

توسط ELEMENTORSITE در 21 تیر 1399

تاریخ به ندرت فراهم می کند و عمده کشورها و رهبران آنها عظمت دوم فرصت است که آلمان و آنگلا مرکل در حال حاضر لذت بردن از آنها به عنوان خود را آغاز شش ماهه اتحادیه اروپا به ریاست جمهوری.

برای آلمان, درام است که یکی از ابعاد حماسه. می تواند این کشور شده است که در منبع خیلی اروپایی خرابی از طریق دو جنگ جهانی و در نتیجه از دست خاک سرد و جنگ بخش ثابت و اتحادیه اروپا از طریق این آزمون تاریخی از بهداشت عمومی و بحران و رکود اقتصادی و افزایش متحده-چینی تنش?

برای آنگلا مرکل برگزار شد که چرخش ریاست اتحادیه اروپا یک بار قبل از اینکه در سال 2007 آن را به یک تاریخ و زمان آخرین شات در میراث تاریخی. می تواند آلمان اولین و تنها زن صدراعظم که شارژ خود را پایانی ایستاده در طول coronavirus نشان دادن رهبری مورد نیاز برای متحد کردن و شکل اروپا که منتقدان او می گویند او را فراموش طول تقریبا 15 سال در قدرت است.

این نیست علمی سوالات.

"چگونه اروپا کرایه در این بحران در مقایسه با دیگر مناطق جهان را تعیین می کند هر دو آینده اروپا رفاه و اروپا نقش جهان" صدراعظم مرکل گفت: مجلس فدرال آلمان در پارلمان اروپا به عنوان او را به عهده گرفت اتحادیه اروپا در انتخابات ریاست جمهوری.

در اولین سفر خارج از آلمان پس از coronavirus مستند در این هفته او روشن ساخته مخاطرات کشیده فراتر از Covid-19. "هیچ کس باعث می شود آن را از طریق این بحران به تنهایی" او گفت:. "همه ما آسیب پذیر است."

کسانی که می دانند مرکل بهترین می گویند که چه درایوهای کارهایی فوریت و قاطعیت از مرکل پیام ترس است که اتحادیه اروپا می تواند تبدیل به بی ربط و یا حتی باز کردن از نیروی Covid-19 و اقتصادی و اجتماعی و سیاسی aftereffects. او را درک چالش های اتحادیه اروپا بیشتر وجودی طبیعت از آن رو چین و ایالات متحده یا هر کشور تنها آینده حتی به بریتانیا و خروج از اتحادیه.

چین و ایالات متحده آمریکا ظهور خواهد کرد از نابسامانی های 2020 با مرزهای سیاسی و سیستم های دست نخورده هنوز 27 اعضای اتحادیه اروپا مقابله با سوالات اساسی تر خود را به عنوان شهروندان وزن ارزش عضویت در اتحادیه اروپا به ارمغان آورده است و آنها را در بحران است.

"ما نمی توانیم اجازه می دهد خودمان را به ساده آنجلا مرکل" گفت: پارلمان اروپا در این هفته است. "در بسیاری از کشورهای عضو مخالفان به اروپا در حال انتظار تنها به سوء استفاده از این بحران برای اهداف خود را دارند."

صدراعظم مرکل تلاش خواهد آمد به سر بعدی شنبه 17 جولای در یک ویژه اتحادیه اروپا در نشست سران به بحث coronavirus طرح بهبود و دراز مدت بودجه اتحادیه اروپا. هرگز اتحاد آلمان پشتیبانی به عنوان صدراعظم مرکل در حال انجام است در حال حاضر ادغام بدهی های ملی به کمک سخت تر از ضربه بخش هایی از اروپا است.

از آن خواهد شد یک آزمایش از رهبری در کنار فرانسه رهبر امانوئل پاکسازی و دیگر رهبران اتحادیه اروپا که آیا او می تواند تبدیل به یک گروه از منتقدان شناخته شده به عنوان "صرفه چهار" – اتریش ، دانمارک ، هلند و سوئد -- که در برابر مقیاس و آرایش از $850 میلیارد بهبود برنامه است.

در عین حال حتی به عنوان داستان گستراند آلمان در همان زمان است که در مرکز اتفاق می افتند جهانی درام. در قلب آن است که خطر استراتژیک, اطلس واشدن – برجسته در این فضا دو هفته پیش که تغییر 75 سال از تاریخ است.

آلمان همچنان برای خود تعریف اول و قبل از هر چیز به عنوان یک شریک استراتژیک و متحد ایالات متحده است ؟ یا آن را با شیب بیشتری نسبت به یک تراز با چین و روسیه با توجه به رشد اقتصادی lures در مورد اول و نزدیکی جغرافیایی و انرژی منافع در دومی? و یا از آن خواهد شد و در نتیجه اروپا به جای شناور آزاد در میان قدرت در دستیابی به "استقلال استراتژیک" یک وضعیت بعید است به نتیجه صلح آمیز تر و یکپارچه اروپا ؟

اروپایی نگرش به ایالات متحده منتقل کرده اند به طور چشمگیری رو به پایین در طول Covid-19 بحران است. یک نظرسنجی جدید راه اندازی شده توسط شورای اروپا در روابط خارجی نشان داد که در دانمارک, پرتغال, فرانسه, آلمان و اسپانیا که حدود دو سوم از افراد مورد بررسی گفت: نظر خود را در ایالات متحده رشد کرده بود بدتر است.

در آلمان و خوی خصمانه بیشتر رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعیه در ژوئن 15, بدون مشاوره قبل با برلین که آمریکا قصد دارد به برداشت 9,500 از آن 34,500 نیروهای نظامی از آلمان حتی به عنوان ایالات متحده وزن $3.1 میلیارد دلار در سال جدید, تحریم های تجاری در اروپا است.

صدراعظم دوستان به صورت خصوصی به اشتراک گذاری است که او معتقد است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به رغم بیش از هر چیز دیگری که پشت سر گذاردن زمان و طبیعت از خروج نیروهای نظامی خود را اعلام و پس از او تصمیم به حضور فیزیکی یک G-7 جلسه که رئیس جمهور امیدوار بود به برنامه در واشنگتن در این ماه.

برخی از مقامات آلمانی باید شک و تردید در مورد اینکه آیا حتی ممکن است انتخابات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در ماه نوامبر خواهد تغییر این مسیر است. "هر کس که فکر می کند همه چیز را در دو سوی اقیانوس اطلس همکاری خواهد بود آن را به عنوان یک بار بود با رئيس جمهور دموکراتیک اهمیت جلوه این تغییرات ساختاری" وزیر امور خارجه آلمان Heiko جرم گفت: مطبوعات آلمان آژانس DPA این هفته است.

صدراعظم ساخته شده است که روابط با پکن یک بنای او ریاست اتحادیه اروپا و کشور خود تولید پایه آمده است به طور فزاینده ای به بستگی به بازار چین است. آلمان-صادرات به چین افزایش یافته است بیش از پنج برابر از مرکل به عنوان صدراعظم در سال 2005 به بیش از $125 میلیارد آن را کشور شماره یک بازار است. این ایالات متحده بود که در شماره سه در برخی از $78 میلیارد دلار است. یک سوم کامل از چین تجارت با اتحادیه اروپا است معامله با آلمان است.

اکثر اروپایی ها سرزنش رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تنبیهی سیاست های تجاری و تن خود را توییتهایی برای زمان تهدید از اقیانوس اطلس جدا. آنها خود را ببینید میلی برای اتحادیه اروپا به عنوان شواهدی وجود دارد که واشنگتن ترجیح می دهند اروپایی تفرقه. برای برخی از, آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه مرکل هیچ انتخاب دیگری از استقبال چین است.

در عین حال برای آلمان و مرکل وعده این شانس دوم در رهبری تنها می تواند انجام شود اگر او در همان زمان کار می کند برای محدود کردن فرسایش در اقیانوس اطلس روابط و در نهایت بازگرداندن اروپایی روابط با ایالات متحده است.

آلمان متحد امروز به دلیل مرکل سلف Helmut Kohl قابل درک است که او در اروپا و اقیانوس اطلس آرمان های تقویت شده با هر یک از دیگر. دشوار است به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد در حال حاضر برای صدراعظم مرکل به حرکت هر دو آن است که تنها دوره است که می تواند اطمینان حاصل شود او میراث و آلمان امیدوار است برای انعطاف پذیری و وحدت است.

فردریک کمپ یک نویسنده پرفروش برنده جایزه روزنامه نگار و رئيس جمهور & مدیر عامل شورای آتلانتیک یکی از ایالات متحده آمریکا با نفوذ ترین فکر می کنم تانک در امور جهانی. او در وال استریت ژورنال برای بیش از 25 سال به عنوان یک خبرنگار خارجی دستیار سردبیر و به عنوان طولانی ترین خدمت سردبیر کاغذ را نسخه اروپایی. آخرین کتاب او – "برلین در سال 1961: کندی خروشچف و خطرناک ترین مکان بر روی زمین" – بود که نیویورک تایمز بهترین فروشنده و منتشر شده است در بیش از یک دوجین زبان. او را دنبال کنید در توییتر @FredKempe و subscribe در اینجا به نقاط عطف خود را نگاه کنید هر شنبه در هفته گذشته خبرها و روند.

برای بینش بیشتر از CNBC همکاران follow @CNBCopinion در توییتر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن