این آپارتمان دارای اسرار زیبا و منظم فضای کوچک زندگی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: گابی

توسط ELEMENTORSITE در 20 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: گابی Horowitz, شریک زندگی من Amrit و ما سگ, دارای کک مک
محل سکونت: ماموریت District — San Francisco, California,
نوع صفحه اصلی:: آپارتمان
حجم: 550 متر مربع
سال زندگی در: 1 سال اجاره

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: Amrit و من نقل مکان کرد و از سیاتل به سان فرانسیسکو چهار سال پیش و صرف ما سه سال اول زندگی در 400 فوت مربع زیرزمین آپارتمان. آن را زیبا و دنج خانه و زندگی وجود دارد به من آموخته زیادی در مورد اولویت های خود را طراحی و تنظیمات. شما باید واقعا مراقب باشید زمانی که شما زندگی می کنند بنابراین شما در یادگیری به طور مداوم ویرایش اموال خود را به واقعا متفکرانه در مورد آنچه شما می خواهید به اطراف خود و آنچه شما می خواهید برای خرید.

ما هر دو عاشق coziness که آپارتمان ولی می خواستم یک محل با نور خورشید بیشتر است, بنابراین ما منتظر به حرکت تا زمانی که ما در بر داشت آفتابی و روشن فضا با یک نمایش خوب. که ممکن است درخواست برای این ماه در اکثر شهرهای اما در سان فرانسیسکو آن واقعی بود شکار لاشخور. من عاشق "کمتر ولی بهتر" فلسفه وقتی که می آید به اموال (من فقط یک ناخن لهستانی و من تا به حال آن را برای ده سال!), بنابراین زندگی در یک فضای کوچکتر فراهم می کند یک چارچوب خوبی برای آن شیوه زندگی است.

من دائما خودم پرسیدن "آیا من دوست دارم در این مورد به اندازه کافی به اتاق را برای آن در خانه ما شد؟" تا آنجا که من می خواهم لذت بردن از یک نوار سبد خرید و یا KitchenAid یا تماشای Netflix بر روی یک تلویزیون صفحه نمایش پاسخ روشن است: "هیچ." ما فقط مقدار فضایی است که ما باید در این نقطه در زندگی ما, و من دوست دارم که—آن را احساس می کند بسیار گلدیلاک. با که گفت: من نمی مینیمالیستی در قلب من عاشق چیزهای زیبا فقط به عنوان بسیار به عنوان نفر بعدی و احتمالا بیشتر. اگر من به تنهایی زندگی می کنند و سپس من می توانم با خوشحالی افراط در بیشتر حداکثری زیبایی. اما Amrit است که به راحتی غرق بنابراین ما ملاقات در جایی در وسط. ما هر دو زندگی زیبا زندگی عشایری قبل از ملاقات ما همیشه در حال حرکت از یک مکان به مکان دیگر پس از ایجاد یک خانه است یک ماجراجویی سرگرم کننده است که هیچ یک از ما پیش بینی شده اما هر دوی ما را دوست داشتم.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: روشن روح سرپرستی جمع آوری و زنده

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ من عاشق اتاق خواب ما. آن را که من فکر کردم مسخره بود که ما برای بررسی این آپارتمان—من می توانم درک چرا معمار ساخته شده بود اتاق آنقدر کوچک و اتاق خواب بزرگ ، من هنوز هم واقعا نمی دانند که این, اما آن را متوقف نمی کند من از لذت بردن از اتاق خواب به کمال است. من عاشق بیدار شدن از خواب با نور خورشید درخشان بر روی صورت من دوست دارم که گیاهان را می توان در اینجا خیلی خوشحال.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ گیاهان دارای رشد بسیار از ما نقل مکان کرد در اینجا, بنابراین من فقط repotted بسیاری از آنها را. من چهار نفر از این گلدان رس از زمین و عشق چقدر بافت و گرما آنها را حمل.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ مادر من یک آشپز بزرگ و با ارزش ترین پخت و پز توصیه های او همیشه به من آموخت این است که راز بزرگ پخت و پز مواد تشکیل دهنده بزرگ. من فکر می کنم همان را می توان گفت برای ایجاد یک صفحه اصلی شما را دوست دارم. هیچ یک فرمول است که زیباسازی خانه خود را, آن را فقط در مورد پر کردن آن با اقلام است که به شما شادی. این مهم نیست که آیا یا نه آنها همان سبک آن فقط مسائل است که شما را دوست دارم همه چیز را احاطه کرده.

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن