"حرکت به شایستگی مبتنی بر سیستم": ما به عنوان تهمت به طور موقت تعلیق H1-B

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در اصلاح سیستم مهاجرت را به اولویت بالاترین کارگران ماهرواشنگتن: رئیس جمهور ایال

توسط ELEMENTORSITE در 3 تیر 1399
'Moving To Merit-Based System': US As Trump Temporarily Suspends H1-B Visa

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در اصلاح سیستم مهاجرت را به اولویت بالاترین کارگران ماهر

واشنگتن:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کارگردانی کرده است دولت او به "اصلاحات" ویزای H-1B سیستم و حرکت در مسیر مبتنی بر شایستگی مهاجرت مقامات کاخ سفید گفته اند.

"در حال حرکت به یک شایستگی مهاجرت مبتنی بر سیستم" کاخ سفید در بیانیه ای گفت: به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور اعلامیه به طور موقت به حالت تعلیق H-1B و دیگر ویزای کار تا پایان سال. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در اصلاح سیستم مهاجرت را به اولویت بالاترین کارگران ماهر و حفاظت از مشاغل در آمریکا آن را گفت.

تحت این اصلاحات H-1B برنامه را اولویت بندی آن دسته از کارگران که در حال ارائه بالاترین دستمزد اطمینان حاصل کرد که بالاترین ماهر متقاضیان پذیرفته کاخ سفید گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز نزدیک راه اندازی نرم افزار رایگان است که اجازه داده اند کارفرمایان در آمریکا به جای کارگران آمریکایی با کم هزینه خارجی کار آن گفت.

این اصلاحات کمک خواهد کرد که حفاظت از دستمزد کارگران آمریکایی و اطمینان حاصل شود که خارجی کار وارد کشور ما بالا است ماهر و نمی تضعیف ایالات متحده بازار کار کاخ سفید اضافه شده است.

"بیشتر دائمی اقدامات است که او کارگردانی است ما را شامل اصلاح H-1B سیستم به حرکت در این جهت بیشتر بر اساس شایستگی سیستم. شما می شنوید رئیس جمهور صحبت در همه زمان در مورد گرفتن بهترین و درخشان ترین و شما نیز او را بشنود صحبت کردن در مورد حفاظت از مشاغل در آمریکا. پس این اصلاحات را انجام خواهد داد هر دو" یک مقام ارشد دولت رسمی به خبرنگاران گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی.

تحت این اصلاحات H-1B برنامه در حال رفتن به اولویت بندی آن دسته از کارگران که در حال ارائه بالاترین حقوق و دستمزد به عنوان بهترین پروکسی برای چه آنها را به جدول برای اضافه کردن به اقتصاد آمریکا ،

و اشاره کرد که وجود دارد این است که یک کلاه بر روی ویزای H-1B از 85,000 هر سال این مقام گفت که در سال گذشته 2,25,000 برنامه ها را برای کسانی که ویزا.

"تا این سال, کسانی که ویزا توزیع شده از طریق تصادفی قرعه کشی... رئیس جمهور دستور داده است ما را به خلاص شدن از قرعه کشی و جایگزین کردن آن با رتبه بندی حقوق -- بنابراین بالا 85,000 حقوق و دستمزد ارائه می دهد در میان 225,000 یا پس متقاضیان دریافت ویزای" این مقام گفت.

این درایو هم دستمزد-سطح و مهارت-سطح H-1B متقاضیان است. آن را از بین بردن رقابت با آمریکایی ها آن را کاهش می دهد آمریکا رقابت در این صنایع در ورود به سطح است و بیشتر برای به دست آوردن بهترین و درخشان ترین رسمی تأکید کرد.

با توجه به رسمی تهمت نیز آنها را دستور به بستن نقاط ضعف است که باید کارفرمایان مجاز به اساسا در داخل کشور برون سپاری کار خود را با جایگزین کردن کارگران آمریکایی با کم هزینه خارجی کار.

"راه این راه گریز مشغول به کار شد و در تجزیه و تحلیل که آیا ورودی مهاجر کارگر خواهد جابجایی یک کارگر آمریکایی انجام شد که در این شرکت استخدام مهاجر" این مقام گفت.

اگر شرکت استخدام یک دسته از مهاجران و سپس subcontracts آنها را به یک شرکت دیگر -- می گویند دیزنی و یا AT&T فقط به انتخاب دو نمونه تاریخی -- سپس آنها را تا پایان جابجایی کارگران آمریکایی در دیزنی و AT&T که هر دو infamously تا به حال خود را شهروند آمریکایی کارکنان آموزش خود را در H-1B جایگزین به عنوان آخرین عمل خود را ،

"رییس جمهور در این دستور ما برای پایان دادن به این عمل و انجام خواهد شد تا با مقررات به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند احتمالا" به گفته این مقام ارشد دولت رسمی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در میان چیزهای دیگر دستور به تغییر غالب دستمزد محاسبه و پاک کردن آن با توجه به H-1B دستمزد.

"این است که یک دیوانه سیستم از کلینتون در دوران چهار ردیف و در غالب دستمزد محاسبه انجام شده است در انواع بازها" این مقام گفت.

"وزارت کار در حال رفتن به رفع تمام است که با ایده تعیین دستمزد غالب طبقه در صدک 50 بنابراین این افراد خواهد بود در پایان بالایی از درآمد بنابراین ما"re گرفتن بهترین و درخشان ترین ما"دوباره با اضافه کردن ارزش به اقتصاد ما به حداکثر رساندن فرصت برای آمریکایی ها به شغل" این مقام گفت.

وزیر کار در حال رفتن به شروع خود را با استفاده از اقتدار قانونی برای بررسی موارد نقض حقوق بشر در H1B متحده آمریکا است ،

"در حالی که این اقتدار قانونی وجود داشته است من اعتقاد ندارم که هر وزیر کار قبل از وزیر Scalia است همیشه به دنبال استفاده از آن است. رئیس جمهور کارگردانی کرده است او را به انجام این کار است. او"s مشتاق برای شروع که" این مقام گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن