رزرو آنلاین باز امروز برای قطار مسافری از ژوئن 1

IRCTC بلیط: راه آهن هند گفت: تنها بدون علامت مسافران اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره قطار

برجسته

  • فقط بدون علامت مسافران اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره قطار: راه آهن
  • ماسک و Aarogya Setu برنامه هستند باید راه آهن گفت:
  • در حالی که دکه مواد غذایی در ایستگاه باز خواهد شد تنها takeaways مجاز

دهلی نو:

راه آهن امروز گفت: برای رزرو 200 مسافر به طور منظم قطار باز خواهد شد از ساعت 10 صبح فردا در وب سایت IRCTC و یا از طریق خود برنامه. این قطار را اجرا خواهد کرد از ژوئن 1 و شامل هر دو مطبوع و غیر AC مربیان راه آهن در بیانیه ای گفت: یک روز پس از آن گفت: تنها غیر AC مسافر قطار اجرا می شود.

مردم می توانند کتاب آنلاین بلیط تا دو ساعت قبل از خروج و همچنین می توانید خرید بلیط تنها 30 روز حداکثر در پیشبرد. آنها باید به ایستگاه قطار 90 دقیقه قبل از خروج راه آهن گفت.

راه آهن گفت, رزرو, برابر لغو یا RAC که در آن دو نفر به اشتراک گذاری همان اسکله و waitlisted بلیط در دسترس خواهد بود. اما کسانی که با waitlisted بلیط هستند که پس از تایید مسافران نمودار آماده شده است نمی تواند در هیئت مدیره قطار.

در حالی که دکه مواد غذایی در تمام ایستگاه های باز خواهد شد تنها takeaways مجاز است.

این 200 مسافر قطار در علاوه بر این به ویژه “Shramik” قطار در حال اجرا از تاریخ 1 مه به مهاجران خانه و ویژه AC قطار – 30 از آنها را – در حال اجرا پس از 12 مه راه آهن گفت.

تصمیم به اجرای این مسافر قطار نیز می آید روز پس از مرکز گسترش coronavirus مستند برای بار سوم برداشته اما این بار در اتوبوس و سایر وسایل حمل و نقل عمومی. تصمیم نهایی در شرایط اجرای باقی مانده بود به ایالات متحده.

مسافران را به نمایش در برای COVID-19 عفونت قبل از سوار شدن و تنها بدون علامت مسافران را مجاز به سفر. علامتی مسافر دریافت خواهد شد به طور کامل بازپرداخت بلیط خود را. هر کس باید پوشیدن ماسک و COVID-19 تماس با ما-ردیابی برنامه Aarogya Setu نصب شده در تلفن همراه خود را.

وجود دارد برای امتیازات متفاوت abled و 11 سایر دسته بندی ها راه آهن گفت. بدون ملافه و پتو و پرده ها داده خواهد شد و در قطار.

قبل از مستند راه آهن عمل حدود 12000 قطار هر روز. از تاریخ 1 مه آن زد 366 قطار ویژه برای کارگران مهاجر از گوشه های مختلف کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید