مدیران وال استریت بند به صورت بالقوه بایدن به عنوان برنده تهمت محو در نظر سنجی

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن حرکت پس از صحبت در مورد بازگشایی این کشور در یک سخنرانی در داربی پنسیلوانی

توسط ELEMENTORSITE در 5 تیر 1399

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن حرکت پس از صحبت در مورد بازگشایی این کشور در یک سخنرانی در داربی پنسیلوانیا در 17 ژوئن سال 2020 است.

جیم واتسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مدیران مالی در حال حاضر فرح جو بایدن به طور بالقوه پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اسلاید ملی و نوسان-دولت پای صندوقهای رای است.

های مختلف فعلی و سابق وال استریت سرمایه داران تحلیلگران لابی وکلا و مشاوران سیاسی با مشتریان بانکی به صحبت کرد CNBC در مورد صنعت چگونه است نیروبخش برای امکان بایدن برنده شوید. برخی از صحبت رکورد دیگر تصمیم به بحث در مورد در خواست نامش فاش نشود به عنوان آنها را مجاز به صحبت علنی در مورد این مسئله.

تغییر در تن و انتظار – و در برخی موارد آماده سازی برای یک بایدن ریاست جمهوری – نشان دهنده در مورد چهره برای بسیاری از مدیران که بخش خصوصی را تشویق می کردند در مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش در شرکت ها و مالیات بر درآمد همراه با عقبگرد از قوانین و مقررات. بسیاری از آنها را به طور سنتی بینی وزش گرایش در تنظیمات عمومی.

مایکل Novogratz یک سرمایه گذار و نیکوکار گفت: او متوجه تغییر از بسیاری از ثروتمند سرمایه گذاری دوستانی که متقاعد شدند که برنده برنده خواهد بود چرا که در آن زمان اقتصاد زمزمه شد و بازار بود و همواره سر به فلک کشیده. از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس میلیون ها نفر از مردم در آمریکا مجبور شدند به بیکاری و بازار در حالی که این بهبود از آن شدیدترین تلفات همچنان در شار.

"پنج سال پیش من تا به حال یک شام با 10 تا از بهترین سرمایه گذاران. من تنها پسر که فکر بایدن برنده خواهد بود. هشت بودند برای مغلوب ساختن پیشی جستن یک بلاتکلیف و یکی بایدن حامی" Novogratz گفت: پنج شنبه. "من فکر می کنم اگر شما نظرسنجی که امروز این امر می تواند 50 به 50 تقسیم یا 60 به 40 برای بایدن."

آماده سازی برای یک بایدن در انتخابات ریاست جمهوری از محدوده های خصوصی هشدار مشتریان و مرفه دوستان که مالیات خود را به زودی خواهد شد رفتن به جانباز مدیران صحبت کردن با مردم مرتبط بایدن از امید آنها می تواند دسترسی به کاخ سفید است. دیگران در حال اهدای بیشتر به بایدن انتخاباتی.

وال استریت bundler با روابط به رئیس جمهور سابق باراک اوباما و دموکرات نامزد هیلاری کلینتون به تازگی متوجه یک موج در تماس بودن بازگشت ناکرده مدیران مالی را در حال حاضر به بایدن. این فرد نیز تن به تن اهدا کنندگان که اگر آنها اهدا آنها ممکن است شانس بهتری در دیدن خود بشردوستانه طرح های پشتیبانی شده توسط یک بایدن دولت.

اقتصادی اضطراب

یک لابی CNBC گفت که او تخمین می زند بیش از 50 درصد از وال استریت مشتریان معتقد هستند بایدن در حال رفتن به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. یک جمهوری خواه سیاسی عمل که شامل مشتریان مالی شرکت های سرمایه گذاری و شرکت های فن آوری گفت که در جلسات خصوصی سرمایه گذاری مدیران شروع به اعتقاد بایدن پیشی مغلوب ساختن پیشی جستن. این عمل همچنین گفت: آنها امید بایدن را افزایش نمی دهد, شرکت, مالیات تا زمانی که اقتصاد تثبیت در پی Covid-19.

جاناتان هارتلی یکی از همکاران سابق در گلدمن ساکس و مشاور بانک جهانی تأیید کرد که افزایش مالیات ها غالب نگرانی در وال استریت.

"مالیات در سراسر هیئت مدیره [هستند] قطعا در بالا بسیار از [این] ذهن داده بایدن را بهبود نظرسنجی," هارتلی گفت.

Signum جهانی یک مشاوره مالی شرکت به رهبری سابق Evercore صندلی چارلز مایرز گفته اند مشتریان است که نه تنها بایدن برنده, اما که سنا در حال رفتن به تلنگر به دموکرات ها. این گروه همچنین روشن شده است که آن معتقد است مالیات در سراسر بسیاری از صنایع در حال بالا رفتن است.

شرکت بازسازی وکیل که نشان دهنده انواع وال استریت شرکت می گوید که در سال های اخیر گفتگو با مدیران و رهبران از وجوه مختلف آنها بر این باورند بایدن را به نفع خود اما خواهان را حفظ سنا. امید است این وکیل می گوید که وجود خواهد داشت یک توافق backstop برای جلوگیری از بایدن از استقبال بیشتر به سمت چپ متمایل سیاست های اقتصادی.

بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن در حدود 10 امتیاز در روشن میانگین ملی در پای صندوقهای رای است. معاون سابق رئیس جمهور نیز باز کرده است تا آگهی در نوسان متحده مانند ویسکانسین, پنسیلوانیا, فلوریدا و میشیگان که همه تهمت برنده در سال 2016.

در عین حال با وجود در طول تاریخ فاجعه بار رکود با توجه به coronavirus تهمت حفظ رای گیری منجر بیش بایدن در اقتصاد است. اخیر وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی نشان داد که 54 درصد از رای دهندگان مستقل گفت: آنها اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن به رسیدگی اقتصاد اما کثرت از 45 درصد به 35 درصد از مستقل مورد بررسی گفت: آنها هنوز طرح به رای بایدن به هر حال. CNBC ژوئن نظرسنجی نشان می دهد که تهمت است که هنوز هم مورد علاقه بیش از بایدن در دست زدن به اقتصاد است.

بایدن گفت: او را در بالا بردن نرخ مالیات شرکت به 28 درصد از 21 درصد که در آن می ایستد در حال حاضر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی لایحه کاهش نرخ از اواسط 30 درصد از سطح. خانواده های ساخت بیش از 400.000 دلار خواهد همچنین مالیات را افزایش می دهد. این حزبی سیاست های مالیاتی مرکز گفت: بایدن را طرح مالیات ها را افزایش 4 تریلیون دلار درآمد در دهه آینده.

برخی از تحلیلگران بازار اشاره کرده اند که رکود اخیر در بازار می تواند با توجه به بایدن هل دادن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات احتمالا خروج سرمایه گذاران حفظ در مورد آینده اقتصاد تحت بالقوه بایدن در انتخابات ریاست جمهوری.

"جو بایدن می تواند یک فاجعه برای اقتصاد و هر کس آن را می داند گفت:" تیم Murtaugh تهمت سخنگوی کمپین. "افزایش مالیات ها و مقررات سبز جدید مقابله خواهد کشتن هر فرصتی از یک بهبود اقتصادی از coronavirus."

این بایدن کمپین نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Coronavirus نگرانی

برخی بر روی دیوار خیابان ها به آرامی در حال تغییر شرط خود را به بایدن, با وجود موفقیت های مالی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن, دولت, رئیس جمهور است را از دست داده و coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است تحت بررسی و پژمرده انتقاد قانونگذاران و فعالان برای اینکه آنچه آنها را به صورت خیلی آهسته به واکنش نشان می دهند به همه گیر و یا انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به متحده است.

مدیران مالی باید تبدیل به خشم تماشای آنچه آنها باور دارند که ایالات متحده در تلاش برای غلبه بر این بیماری همه گیر در حالی که خود را سیاسی و کسب و کار متفقین در اروپا تا به حال موفقیت های بیشتر در مبارزه با ویروس. اطلاعات ذکر شده توسط تپه نشان می دهد که وجود دارد در حال حاضر نزدیک به 30000 نفر مورد جدید در هر روز در ایالات متحده در حالی که در اتحادیه اروپا وجود دارد که نزدیک به 3000 مورد در هر روز است.

"این یک اصل اعتقادی در میان دیوار Streeter به می دانم که آمریکا از لحاظ ساختاری نسبت به اروپا است. تماشای اروپا بهتر از ما در Covid-19 آنها را می سوزاند," گفت: یک تحلیلگر در یک دارایی مدیریت شرکت است.

رابرت گرگ بنیانگذار 32 مشاوران یک شرکت که شامل سرمایه گذاری مستقیم arm 32 Ventures, CNBC گفت که پس از coronavirus شروع به گسترش از طریق ایالات متحده او شده است ایمیل نزدیک به 175 افراد با نفوذ از جمله مدیران و سیاستمداران دادن خود را در گیر بازارهای انتخابات – و چگونه او می بیند بایدن ایستاده بالاتر از مغلوب ساختن پیشی جستن.

گرگ سابق مدیر عامل شرکت UBS آمریکا است مشاور اوباما و بایدن حامی. او نوشت: به لیست ایمیل فقط پس از روز یادبود که مالیات قرار بود مطرح شود تحت بایدن اما او در توجیه این ایده به دلیل, به عنوان او آن را مبارزه با کروناویروس معادل چگونه یک دولت به جنگ می رود. مالیات ثروتمندان پس لازم است تصمیم گیری با توجه به گرگ.

"هر کس باید انجام بخشی خود را. ما حرفه ای پزشکی خط مقدم کارگران اولین پاسخ دهندگان و صاحبان کسب و کار که مجبور به بستن مغازه های خود را قطعا انجام می شود" گرگ گفت: در یک ایمیل با عنوان "جنگ و مالیات." "ما باید ثروتمند و با درآمد بالا به انجام بخشی خود را از نظر مالی به آنها انجام می شود پس از جنگهای قبلی" ایمیل گفت.

پول جریان از وال استریت به بایدن

رشد اعتماد به نفس در بایدن در صنعت به شرح زیر است قوی 2020 جمع آوری کمک های مردمی چرخه انتخابات برای حزب دموکرات. پول را به جریان مبارزات انتخاباتی خود و تلاش دیگر از تمام گوشه و جامعه کسب و کار از جمله از وال استریت سرمایه داران.

در مارس بایدن انتخاباتی همراه با کمیته ملی حزب دموکرات به outraise تهمت و کمیته ملی حزب جمهوری خواه. بایدن و DNC به پایان رسید در آوردن 80 میلیون دلار در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و RNC مطرح $74 میلیون نفر است.

بایدن و گروه های حمایت از او هستند outraising مغلوب ساختن پیشی جستن از اهدا کنندگان در اوراق بهادار و سرمایه گذاری صنعت با توجه به حزبی مرکز سیاست پاسخگو [CRP]. این است که لزوما بگویید که بایدن برنده خواهد شد. در حالی که اوباما مطرح شده بیشتر از صنعت اوراق بهادار از رقیب خود جان مک کین در سال 2008 میت رامنی در سال 2012 و کلینتون در سال 2016 لذت بردم مشابه مزایای خود را از دست دادن مبارزات.

این اطلاعات که شامل همه تایید مشارکت از طریق آوریل نشان می دهد که بایدن و خارجی کمیته حمایت از او را مطرح 29 میلیون از طریق کسانی که در شرکت های مالی. در ضمن تهمت و خارج حمایتی سازمان ها به ارمغان آورده اند در 7 میلیون دلار بود.

Pro-بایدن مالی مدیران شامل چند Bain سرمایه یک شرکت است که تاسیس شد رامنی و متخصص در سهام خصوصی سرمایه و کسب و کارهای دیگر. در سال 2016 17 درصد از سهم از این شرکت رفت و به جمهوری خواه کنگره نامزدها داده ها از CRP نشان می دهد. این چرخه تا کنون تنها 4 درصد رفته اند به ایران.

که قدرت بایدن با کوچک و بزرگ-پول اهدا خواهد شد و به احتمال زیاد حتی پرداخت بیشتر در ماه ژوئن. مردم آشنا با تلاش های خود می گویند که معاون سابق رئیس جمهور و DNC ترکیب می تواند به افزایش 100 میلیون دلار در پایان ماه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب