یکی از مورد علاقه ما کوچک مارک های راه اندازی خود را Fry Pan در یک زرق و برق دار رنگ جدید برای یک علت خوب

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.انتخاب به

توسط ELEMENTORSITE در 16 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

انتخاب به افتخار ملی فیبروز کیستیک ماه آگاهی و ساخته شده در اولین کارمند پسر جوان که زندگی با فیبروز کیستیک کل زندگی رویایی یاس بنفش سطح نچسب است که به عنوان زیبا به عنوان آن را نرم و صاف. این که آیا شما در حال تقلا تخم مرغ در ماهی تابه سرخ کردن سبزیجات, ساخت پنیر کبابی و یا شاخص های ظریف ماهی, مواد غذایی, اسلاید درست کردن ماهی تابه و روی بشقاب شما. و به دلیل سطح نچسب پاکسازی نمی تواند آسان تر است.

پان در دسترس است در فرد 8 اینچ (75 دلار) و 10 اینچ (85 دلار) و 12 اینچ (99 دلار) اندازه و یا به عنوان یک مجموعه ای از سه ($259). هر وزن تحت 2.25 پوند و همراه با ارگونومی طراحی دسته آن را اندکی بلند اجازه می دهد تا شما را به تلنگر پنکیک یا پرت کردن سبزیجات با سهولت. فقط مثل همه ساخته شده از فولاد ضد زنگ وسایل آشپزی و ظرف ساخته شده است و بدون مواد سمی و ساخته شده با استفاده از 5-لایه آمریکایی فلزی که گرم فوق العاده خوب (تا 800 درجه فارنهایت). که به معنی شما می توانید آن را از stovetop به فر برای میز شام. و با تشکر از تابه را پایان خار تابه باقی بماند به دنبال براق و جدید برای سال.

اگر شما آماده برای ارتقاء خسته, پیر, ماهی تابه و یا فقط می خواهید برای اضافه کردن یکی دیگر از اندازه به مجموعه خود را در زرق و برق دار بنفش پان است که قطعا ارزش سرمایه گذاری. علاوه بر داشتن کیفیت بالا قطعه از وسایل آشپزی است که عملا شما یک عمر گذشته شما اضافه شده رضایت از دانستن است که شما کمک به یک علت خوب هر زمان که شما طبخ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن