Pompeo سخنرانی کوبیدن چین را 'اثر مخالف تونس دیپلمات های ایالات متحده

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo سخنرانی کوبیدن چین بود که "عصبانی ضجه و زاری" و "تمدید ایدئولوژیک بیهوده گویی"

توسط ELEMENTORSITE در 3 مرداد 1399

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo سخنرانی کوبیدن چین بود که "عصبانی ضجه و زاری" و "تمدید ایدئولوژیک بیهوده گویی" است که کمی به تغییر پکن رفتار گفت: سابق بالا دیپلمات آمریکایی به آسیا.

به طور خاص Pompeo به نظر می رسد تلاش برای تجمع مردم چین در برابر حزب کمونیست چین "بدوی و بی اثر" که به احتمال زیاد به افزایش حمایت رئیس جمهور چین گفت: دانیل راسل بود که منصوب به عنوان دستیار وزیر امور خارجه در امور شرق آسیا و اقیانوس آرام امور توسط رئیس جمهور باراک اوباما و خدمت از سال 2013 تا 2017.

"این نوع از انصراف (است) اثر مخالف در تقویت حمایت چین برای چین و تعمیق خشم نسبت به ایالات متحده گفت:" CNBC "Squawk Box آسیا" در روز جمعه.

"شکایت است نه رفع و محکوم است نه دیپلماسی گفت:" راسل که در حال حاضر معاون امنیت بین الملل و دیپلماسی در جامعه آسیا موسسه سیاست.

Pompeo در روز پنج شنبه تحویل یک جارو آدرس در کتابخانه ریاست جمهوری ریچارد نیکسون گفت: آمریکا را دیگر تحمل پکن راهکار برای غصب جهانی نظم و خواستار متحدان برای "وادار کردن چین به تغییر است."

او همچنین خواستار تعامل و توانمندسازی مردم برای او به عنوان "پویا و آزادیخواه افرادی که کاملا متمایز از حزب کمونیست چین."

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه در واشنگتن دی سی در تاریخ 25 مارس سال 2020 است.

اندرو Caballero-رینولدز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مایکل Hirson اوراسیا گروه تمرین برای چین و جنوب شرق آسیا گفت: وزیر امور خارجه سخنان کردم به عنوان نزدیک به عنوان او می تواند به خواستار تغییر رژیم در چین است. اما با انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در حال نزدیک شدن, چینی, سیاستگذاران بعید به واکنش نشان می دهند در راه است که "اساسا" تغییر دو کشور رابطه, او گفت:.

"بنابراین آنها را تا حدی جذب این بدن و من فکر می کنم در حال انتظار برای پس از انتخابات به تصمیم می گیرید که در آن پکن می خواهد به این رابطه" Hirson گفت CNBC "نشانه های خیابانی آسیا" در روز جمعه.

"در حال حاضر آنها در حال تماشای آن تکامل و آماده به تغییرات شدید است که تغییر راه که پکن در برخورد با این چالش های جدید از ایالات متحده," او اضافه شده است.

روابط بین ایالات متحده و چین — جهان بالا دو اقتصاد — شده اند در بدترین آنها در دهه. در علاوه بر این به کشورهای مداوم تجارت جنگ هر دو طرف به تازگی sparred بیش از یک طیف وسیعی از مسائل از جمله منشاء coronavirus و چین حرکت برای پیاده سازی امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است.

راسل گفت: "سرزنش چین" و "دشوار در چین" لفاظی در آمریکا به معنی تنش بین دو کشور می تواند بدتر.

"این است که مرتب کردن بر اساس یک شی غیر منقول جلسه یک نیروی غیر قابل مقاومت وجود دارد مقدار زیادی از اصطکاک و بعید است به خوبی به پایان," او اضافه شده است.

— CNBC آماندا Macias کمک به این گزارشtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن