S&P 500 به پایان می رسد roller-coaster جلسه پایین تر اما ekes را به دست آورید برای این هفته

سهام به پایان رسید جمعه پایین تر پس از نوسان شدید در طول جلسه و با توجه به عوامل فنی. تعدادی از سرفصل همچنین ن

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

سهام به پایان رسید جمعه پایین تر پس از نوسان شدید در طول جلسه و با توجه به عوامل فنی. تعدادی از سرفصل همچنین نگرانی در مورد یک تجدید حیات در coronavirus و رکود در اقتصاد را بازیابی.

میانگین صنعتی داو جونز به پایان رسید روز پایین 208.64 امتیاز یا 0.8% در 25,871.46 پس از به دست آوردن عنوان بسیاری به عنوان 371 امتیاز پیش از آن در جلسه. S&P 500 معامله 0.5 درصد کاهش یا 17.42 امتیاز در 3,097.92 پس از انداختن 1.0% در یک نقطه. شاخص Nasdaq Composite به پایان رسید جلسه فقط 3.07 امتیاز بالاتر در 9,946.12.

هر سه عمده میانگین ارسال شده متوسط هفتگی داشت. S&P 500 به 1.8 درصد در هفته چهارم آن مثبت هفته در پنج. 30-سهام داو رز 1% این هفته در حالی که فناوری های سنگین نزدک عملکرد بهتری نسبت به افزایش 3.7% این هفته است.

کشت و اخبار منفی در اطراف همه گیر زدم سهام به جلسه خود را پایین پیش از آن در روز:

  • اپل گفت: آن را نمودن ، بستن دوباره ، در مجموع 11 فروشگاه در فلوریدا و آریزونا و کارولینای جنوبی و کارولینای شمالی است. همه فروشگاه ها شده بود دوباره باز پس اپل در ابتدا آنها را بسته در ماه مارس در میان شیوع. ارزش سهام این غول تکنولوژی معامله 0.5 درصد پایین تر است.
  • سهام کروز خط اپراتورها در زمان پا را بعد از خطوط کروز انجمن بین المللی اعلام کرد تعلیق کروز عملیات از بنادر ایالات متحده با استناد به این وضعیت در حال انجام با این بیماری همه گیر. نروژی کروز خط و کارناوال کاهش یافته است بیش از 5 ٪ در هر حالی که رویال کارائیب کاهش 6.8%.
  • آریزونا و فلوریدا گزارش شده رکورد خوشه در تایید Covid-19 نفر در روز جمعه به عنوان متحده همچنان خود را مرحله به مرحله reopenings و ramping تا تست. در ضمن کالیفرنیا در روز پنج شنبه گزارش داد بیش از 4000 نفر در یک روز بالاترین روزانه تعداد تا کنون.

بازرگانی بود بسیار فرار جلوتر از S&P 500 برای اولین بار ایجاد توازن از سال 2020 که بیش از سه ماه پس از بازار را نوسانات مجبور S&P Dow Jones شاخص برای به تاخیر انداختن این سنتی فصلنامه رویداد. جمعه نیز همزمان با به اصطلاح چهارگانه witching زمانی که گزینه ها و آتی در شاخص و سهام منقضی خواهد شد.

"COVID موارد شده اند خونتان بالاتر در برخی از ایالات آمریکا ...این موضوع در حال تبدیل شدن بیش از حد بازار به چشم پوشی از" دانش حیاتی بنیانگذار آدم Crisafulli گفت: در یک یادداشت جمعه. "مشکل بیشتر به انتظارات بازار (راه بیش از حد از خود راضی/آرام) و روانشناسی (با اجماع استقبال از "V"شکل روایت)."

سهام با بهره گیری از اقتصاد بازگشایی نیز تحت فشار قرار گرفتند پس اپل اعلام. Nordstrom کاهش یافته است 6.3% در حالی که سرمه را کاهش 4.7%. هواپیمایی متحده تضعیف 6.3% و دلتا کاهش یافته است 4.1%.

سهام شروع روز با دستاوردهای پس از گزارش های خبری بلومبرگ گفت که چین تنظیم شد تا خرید خود را از ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی مطابق با فاز یک معامله تجاری. گزارش کاسته نگرانی در مورد آمریکا و چین روابط تجاری به عنوان دو کشور تبادل گرم لفاظی در مورد کوروناویروس.

در اوایل این هفته یک رکورد افزایش در ایالات متحده خرده فروش و فدرال رزرو محرک های اضافی برداشته بازار است.

"حرکت رو به جلو شانس از دوره بی ثباتی هستند و به احتمال زیاد به بالا به عنوان درآمد باید انتظارات برآورده مستحکمی دوباره بجای اول برگشتن در ارزیابی و ادامه داد: عدم قطعیت" لری آدم chief investment officer در Raymond James گفت: در یک توجه داشته باشید.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن