چرا آسانسور, نقد و بررسی فیلم ها به طرز عجیبی جذاب در حال حاضر

این روزها آن را سخت برای دیدن آسانسور به عنوان هر چیزی اما ناقل بیماری: جمع و جور و عدم تهویه مناسب اتاق پر از

توسط ELEMENTORSITE در 27 اردیبهشت 1399

این روزها آن را سخت برای دیدن آسانسور به عنوان هر چیزی اما ناقل بیماری: جمع و جور و عدم تهویه مناسب اتاق پر از جوانه پوشش دکمه و کهنه هوا—نوع دقیق محیط که در آن هر نفس می تواند پاشیده با سرایت مانند یک بیماری همه گیر-بازی مضمون میلیون دلار چسبنده از "ماتیلدا". اگر شما مجبور به ترک آپارتمان خود را در حال حاضر بهترین شانس خود را در ماندن COVID-منفی گرفتن پله ها.

اما به هر دلیل در زمانی که بسیاری از مردم در حال رفتن هیچ جا به طور خاص و از جان گذشته برای قرنطینه انحرافات من خودم بازبینی یکی از مورد علاقه من تو رفتگی در دیوار آنلاین خرده فرهنگ: بچه ها که نظر آسانسور در یوتیوب.

برای کسانی که نمی آیند در سراسر این پر جنب و جوش جامعه آنلاین وجود دارد در حال حاضر ده ها تن از کاربران youtube با میلیون ها نفر از نمایش ها در میان آنها که باید صرف چند سال گذشته ارسال ویدئوها از خود تور توصیف و بالاتر از همه توصیف این شگفتی های مهندسی. دکمه ها فشرده درب-مکانیسم های بسته هستند ogled و ابعاد و دکوراسیون زحمت ثبت شده است. آنها مرتب کردن بر اساس مانند کشف ومطالعه غارها ویدئوها بدون احساس خطر و ملایم ماجراهای در چشم انداز شهری. و تماشای آنها را آرام تفریح و سرگرمی از معدن قبل از همه این است.

اما به خصوص که در حال حاضر در زمانی که حتی پله در خارج از آپارتمان خود را, اجازه دهید به تنهایی در یک اتاق کوچک خود را با همسایگان قابل توجهی خطر. آن را تسکین دهنده برای تماشای این ارتش کوچک از تاریکی روان بیش از این فاصله سخت است برای به اشتراک گذاشتن در حیرت در آنهایی تلقی کرم محصول: مانند کسانی که با نادر یا عتیقه لهجه کسانی هستند که فوق العاده بزرگ و قدرتمند, و یا رفتن فوق العاده بالا و یا برجسته نمایش یا که طراحان خیلی مهربان به عنوان به ترک اجزای قابل رویت در پشت پانل های شیشه ای. من خودم اشتیاق برای زمانی که شما می توانید سرگردان عجیب و غریب ساختمان ها در را—آپارتمان و مجتمع هتل تاریخی بالا می رود بیمارستانو سوار فضاهای محصور و بدون یک ذره از ترس. در راه آن یک یادآوری از چقدر قبل از coronavirus جهان ما در زمان داده شده.

آن را ایمن می گویند جاستین Jow, a 20-year-old YouTuber در ساکرامنتو که می رود توسط Jowevator 3219 هرگز گرفته آسانسور برای اعطا. با گفتن او شده است وسواس با ماشین از آنجا که او یک کودک نو پا. در پنج سال او نوشته شده و بیشتر از 1400 کلیپ از سفرهای خود را به آنها را که عمدتا از آسانسور در کالیفرنیا و جنوب غربی بلکه در هنگ کنگ. این شد نزدیک به ثابت فیلمبرداری اعزامی تا زمانی که مانند بسیاری از ما, سرگرمی و سرگرمی آنها آمد به توقف ناگهانی در اواسط ماه مارس.

"چند روز من فقط اختصاص تمام روز را به رفتن در اطراف شهر و کاوش در تمام این ساختمان و آسانسور," او می گوید. "من آرزو می کنم من می توانم این کار را دوباره. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از آسانسور به کاوش نیست, اما من حتی جرات قدم در یک آسانسور در حال حاضر."

شما می توانید ساعت را صرف ساخت راه خود را از طریق Jow عمیق کاتالوگ تقریبا سه دقیقه کلیپ که با هم اضافه کردن تا نزدیک به چهار روز مستقیم' ارزش محتوا. و بسیاری از طرفداران خود را به خصوص در حال حاضر که اشتیاق خود را برای رعایت چرخ دنده و قرقره دکمه درب و چراغ شده است به طور قابل توجهی محدود. آن است که زمان ایده آل بود با وسواس سوار آسانسور.

که به می گویند که هیچ کس در حال رفتن به آنها فیلم. در جای دیگر, در, آسانسور, YouTube, جهان برخی از آنها امید بستن به شانس خود را. اندرو Reams به طور گسترده ای در نظر گرفته پدربزرگ از خرده فرهنگ, نوشته شده چند ویدئوها از خود را با دقت کاوش آسانسور در زبان مادری خود ویرجینیا در طول مستند. در یکی او ارائه می شود یک نیمه جدی PSA در مورد چگونه به درستی پاکسازی یک آسانسور حمل و نقل. در یکی دیگر livestream فیلم برداری در هفته گذشته, او طول می کشد یک سفر به آسانسور در پنج طبقه پارکینگ با دقت استفاده spritzes از مواد ضد عفونی کننده به دکمه قبل از فشار دادن آنها و سپس متوقف می شود توسط خود ذخیره سازی ظرف پر از قطعات و دوو پدران یک خلوتگاه او تماس آسانسور موزه.

خبر خوب برای Jow و بسیاری دیگر از آسانسور سازندگان محتوا مانند او این است که او هنوز هم در حال حاضر نشسته در یک پرونده از unedited کلیپ و شده است به آرامی راه خود را از طریق شمع جدید ارسال اقساط خود را به کانال روزانه. او آن را می بیند به عنوان وظیفه خود را به نگه داشتن پمپاژ کردن فیلم های خود را به ویژه برای مشترکین برای آنها این است که بیش از فقط یک دمدمی سرگرمی است."من واقعا نمی تکیه بر آسانسور, من حدس می زنم شما می توانید می گویند. برخی از افراد در جامعه باید اشکال از اوتیسم و آسپرگر و آنها نمی توانند زندگی بدون آسانسور. من نمی," او می گوید. هنوز روند ارائه کرده است او و هم سن و سالان خود چیزی از شبکه و تاسیسات. "مردم وجود دارد صحبت کردم به [در YouTuber جامعه] که می گویند فیلم های خود هستند یک راه برای آنها را به مقابله با بیرون رفتن. آنها به یاد داشته باشید کسانی که ویدئوها به طوری که آنها می توانید rewatch آن و بطور منظم احساس آن را به بطور منظم احساس که تجربه بیرون رفتن. آن را بمکد اما آن را بهتر است."

تا حد زیادی به توان گفت برای پر کردن این ساعت بیکار با Jackbox احزاب, خانه تمرین ویدئوها و منزلت بزرگ گربه docudramas. من هر چند من حلق آویز کردن در مجازی آسانسور, تماشای آنها را در صعود و فرود در نهایت, کامل, حلقه, فیلم برداری, پشت هنگامی که فضاهای عمومی بودند و همه چیز کار می کرد مانند آنها قرار است به.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن