در MLA را "35 کرور روپیه رشوه" ادعا Sachin خلبان می گوید: "مضطرب, جعل"

"این تلاش بیشتر با هدف اهانت و حمله به من اعتبار" Sachin خلبان گفت:دهلی نو: کنگره شورشی Sachin خلبان امروز گفت

توسط ELEMENTORSITE در 30 تیر 1399
On MLA's '35 Crore Bribe' Claim, Sachin Pilot Says 'Vexatious, Concocted'

"این تلاش بیشتر با هدف اهانت و حمله به من اعتبار" Sachin خلبان گفت:

دهلی نو:

کنگره شورشی Sachin خلبان امروز گفت که او "غمگین اما نه شگفت زده" در اتهامات توسط کنگره MLA که او سعی کرده بود به رشوه او را به پیوستن به بی جی پی و گفت که او را "مناسب و دقیقترین امکان اقدام قانونی علیه MLA".

"من غمگین اما تعجب نمی تواند در پایان دریافت چنین بی پایه و اساس و مضطرب بودن اتهامات وارد علیه من. این است که انجام می شود تنها به بدگویی و برای خفه کردن نگرانی های مشروع است که من تا به حال مطرح شده علیه حزب رهبری از دولت به عنوان یک عضو و MLA از, INC. این تلاش بیشتر با هدف اهانت و حمله به اعتبار من" آقای خلبان گفت.

"من مطمئن هستم که بیشتر از جمله جعل اتهامات پرتاب خواهد شد من به علت داشتن در تصویر. اما من باید نامحدود باقی می ماند و شرکت در باورها و اعتقادات."

سابق Bahujan Samaj حزب (BSP) MLA که عضو کنگره در سال گذشته ادعا کرده است که شورشی Sachin خلبان به او پیشنهاد Rs 35 کرور به سوئیچ به BJP اما او آن را پایین. Giriraj سینگ Malinga ساخت پر شور ادعای امروز همچنین گفت که او تا به حال به اطلاع وزیر Ashok Gehlot در مورد راز ارائه دهد.

"این اتفاق می افتد شده است از دسامبر آن است که هیچ چیز جدید است. من به آنها گفتم من نمی توانم این کار را انجام. من تا به حال بحث با Sachin خلبان. او به من صحبت کرد و گفت: چقدر شما می خواهید. او به من گفت Rs 35 کرور" گفت: آقای Malinga ادعا به او گفته بود به شورشی کنگره رهبر و سپس معاون وزیر "دو سه بار".

"من ترک BSP چون چنین چیزهایی. اگر من ترک کنگره چه می توانم بگویم؟"

کنگره MLA گفت: او به اشتراک گذاشته گفتگو با وزیر Gehlot و به او هشدار داده است که "حزب در آستانه تقسیم".

آقای Gehlot او می گوید: به او گفتم "نگران نباشید این تمام خواهد شد طبقه بندی شده اند."

MLA flanked توسط دیگر کنگره همکاران در رفت و آمد مکرر در جیپور که در آن آقای Gehlot است امنیت خود گله کرد و گفت: "هرگز دروغ در مورد آن" هنگامی که پرسیده شد که چرا او را با این آیات در حال حاضر.

وزیر Gehlot تجدید حملات خود را در, آقای خلبان, چه کسی او را متهم به ایفای نقش در رشوه دادن به MLAs به سوئیچ وفاداری از کنگره و فعال کردن یک کودتا. این بار او با استفاده از کلماتی مانند "nikamma" و "nakaara" - هر دو مدل از "بی فایده" برای توصیف او.

"او (آقای خلبان) بود توطئه برای شش ماه گذشته با بی جی پی را پشتیبانی می کند. هیچ کس اعتقاد من وقتی که من می گویند که یک توطئه در جریان است برای سرنگونی دولت است. هیچ کس نمی دانست که یک فرد با چنین چهره بی گناه خواهد شد آیا چنین چیزی. من در اینجا به فروش سبزیجات من وزیر" آقای Gehlot گفت.

آقای خلبان آخرین متهم Giriraj سینگ Malinga است که در میان شش MLAs که از تغییر اوتار پرادش سیاستمدار Mayawati را BSP پیوست و کنگره در راجستان در سپتامبر سال گذشته مصرف آن شمارش به 106.

Mayawati تا به حال نوشته شده از یک سری از خشمگین توییتهایی متهم کنگره از خرید او MLAs و خیانت او هنگامی که او تا به حال ارائه پشتیبانی بی قید و شرط در سال 2018 زمانی که کنگره به سختی ساخته شده نیمه راه خوانده شده را علامت. در شنبه Mayawati متهم آقای Gehlot از "آشکارا نقض ضد ارتداد قانون و تقلب BSP برای بار دوم با در نظر گرفتن دور آن MLAs". او گفت: فرماندار باید توجه داشته باشید از "بی ثباتی" در راجستان و توصیه رئیس جمهور به قانون است.

ماه گذشته BSP درخواست کرده بود که کمیسیون انتخابات به منظور شش MLAs به دنبال آن شلاق به جای رای به عنوان اعضای کنگره در Rajya سبها انتخابات. قدرتمند انتخابات بدن حاضر به دخالت.

این گمان وجود دارد که BSP ممکن است از رفتن به دادگاه با درخواست مشابه را به صدمه زدن به راجستان کنگره در این رویداد از یک آزمون قدرت در مجلس است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب