کوچک آفتابی سکونت نشان می دهد که چگونه برای ایجاد یک روح مهلت از دنیای واقعی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: Aivi

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Aivi (مانند گیاه), مشنگ, شوهر (جرمی) و ملکه از همه چیز (لونا ما غول floppy-گوش Yorkie)
محل سکونت: Philadelphia, Pennsylvania
نوع خانه: محل سکونت آپارتمان
حجم: 904 متر مربع
سال زندگی در: 6 سال متعلق به

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: ما دو پاتولوژیست (non-timelord پزشکان که به مطالعه بیماری و مرگ) با میل برای همه چیز پر جنب و جوش و با نشاط و لمس غریب است. از آنجا که کار می توانید کمی تیره و تار ما می خواستیم خانه ما به یک روح, روشن مهلت از دنیای واقعی اگر شما خواهد شد. ما خریداری این خانه در آغاز ما آموزش دستیاران و ما repainted آن را از نامطلوب صورتی و قهوه ای به رخام سفید است که آن را در حال حاضر. انتخاب عمدی بود: ما می خواستیم خانه به احساس بیشتر باز کردن و تقویت نور طبیعی است. نور هم شده واقعا مفید ما اجازه می دهد به پرورش تعدادی از گیاهان و درختان که افسوس گنجانده شده در عکس ورود با توجه به عکس محدود است. شوهر من مشتاق سرگرمی باغبان بنابراین ما باید استاندارد ارکیده, succulents و cacti آزادانه پراکنده در اطراف محل ما اما او نیز در حال حاضر در حال رشد گریپ فروت, فلفل های عظیم کمانچه, برگ انجیر, درخت زیتون درخت و نه یکی بلکه دو مایر درختان لیمو—در حال حاضر با لیمو (!!).

علاوه بر این, re-نقاشی خانه ما به آن بیشتر سرپرستی موزه احساس مانند: هر قطعه از مبلمان در هر بوته و هر قطعه از دکور است بر روی صفحه نمایش در موزه, اما نه محافظه کار نوع—بیشتر سرگرم کننده "لطفا تماس" نوع. مانند magpies جمع آوری کرده ایم تعدادی از tchotchkes آثار هنری و حتی مبلمان را از طریق ما سفر پیاده سفر حضور در مزایده و یا به سادگی به دنبال در فیلادلفیا سطل زباله. با توجه به محدودیت فضا ما اغلب چرخش از طریق ما دکور به نگه داشتن آن زمان. ما نیز عمدی با آنچه که ما در حفظ و نمایش; همه چیز در خانه ما از روسی تودرتو عروسک مجموعه عظیم آهن تخت قاب دارای یک داستان و یا یک حافظه علاقه به آن متصل است.

در نهایت ما هر دو لفظ قلم-انواع. ما مانند بزرگ کتاب و ما نمی توانیم دروغ است. ترکیب کتاب سازی به خانه ما طراحی شد و ضروری است. علاوه بر ساخته شده است در قفسه های ما واقعا عاشق نگاه شناور قفسه بنابراین ما استفاده شده است که به قاب تخت خواب ما نیز دو برابر به عنوان یک nightstand. صحبت از کتاب وجود دارد یک کتاب خاص سری که-باید-نمی-تواند-به نام که من یک فن بزرگ—من مشنگ, شوهر بسیار است. (در واقع شما به دنبال در یک HP چیزهای بی اهمیت قهرمان.) من در واقع انباشته تعدادی از جادویی مربوط به آیتم های خانگی و ساخته شده اند این ماموریت من برای دم کردن یک بیت از پنهان سحر و جادو به هر اتاق.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: روشن, کشت, colorfully سرپرستی کتابی و wizardly (شوهر من می خواهد به محدود کردن "HP" lingo)

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ اتاق خواب ما. آن استفاده می شود ما حداقل اتاق مورد علاقه در حالی که جمع آوری شده و دمدمی نیست پا منسجم. در این مرحله ما تا به حال یک نقاشی رنگ و روغن که من تا به حال haggled در یک بازار کک یک IKEA کمد از مدرسه پزشکی, خوابگاه, روز, یک, در, آینه و سنگ از یک craigslist پیدا کردن—عتیقه ما به سبک فرانسوی bergere خواندن صندلی. آن نیست تا زمانی که ما با قاطعیت و کاملا ساده لوحانه—تصمیم به تصاویر پس زمینه یکی از دیوارهای اتاق خواب را به فضایی شروع اومده. ما سقوط در عشق با یک گل الگو تصویر زمینه ساخته شده توسط Lottas Trad که من را به یاد یک neuropathologist از شاخه دندریت ها در سلول های عصبی. به نوعی ما موفق به نه تنها نگه داشتن ازدواج ما دست نخورده پس از wallpapering آن را خودمان بلکه کراوات فضا همه با هم.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ شوهر من به تازگی یک اواسط قرن سبک آینه در سطل زباله, بنابراین ما آن را تمیز و با استفاده از آن در entryway برای ایجاد توهم فضای بزرگتر.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ شامل آیتم های که شما را دوست دارم معنی دار قطعات است که شما جمع آوری کرده ایم که آیا از طریق سفر Craigslist و یا دامپستر غواصی. من فکر می کنم این می تواند احساس یک قطعه کمی غذا اما در کلیت آن چیزی است که ایجاد یک خانه. آن را بازتابی از شخصیت شما در راه است. همچنین آن زمان را. گاهی اوقات یک فضای طول می کشد زمان برای ساخت و لایه.

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب