در خیابان اصلی صاحبان کسب و کار فشار برای حفاظت بیشتر از coronavirus مربوط به دعاوی

در کریس Purcell را Firehouse Subs محل در الیزابت, North Carolina, چیز, نیست, کسب و کار به عنوان معمول است.

پس از درد و رنج فروش قطره از آنجا که 60 درصد طول coronavirus همه گیر مشتریان شروع به بازگشت. در حال حاضر آن را همه چیز در مورد ساخت آنها راحت و نگه داشتن کارکنان و مشتریان به طور یکسان امن در فروشگاه که به معنی رفتن بالا و فراتر از آن دستورالعمل برای عامل در حالت عادی.

کارگران در حال پوشیدن ماسک و دستکش و شستن دست و هر 15 دقیقه. Purcell دارای جنس پلکسی گلاس بین نقطه فروش و مشتریان موانع بین مشتریان و کارکنان و او را عامل در کمتر از 50 درصد ظرفیت او را مجاز به فقط به امن است. تهدید Covid-19 دعوی بافندگی بیش از سر خود را.

“واقعا وجود دارد هیچ راهی برای اثبات یا رد است که کسی و یا آن را متوجه نشدم در هر مکان خاص. و است که می ترساند بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک مثل خودم و همکار restauranteurs, در, شهر,” او گفت:.

“ما همه چیز را انجام داده است که CDC ایالت کارولینای شمالی که هر کسی می تواند از فکر می کنم برای ما انجام دهید ما در حال انجام آن” Purcell ادامه داد. “و این نگرانی ما اگر ما در حال انجام همه چیز را که ما هستیم گفت: درست است که ما هنوز هم می تواند باز برای مسئولیت. ما هیچ چاره در برابر آن.”

به عنوان کسب و کارهای کوچک مانند Purcell را در سراسر کشور شروع به بازگشایی درهای خود را به مشتریان پس از ماه محدود عملیات خیابان اصلی طرفداران در حال قرار دادن تماس به تصویب مسئولیت دستورالعمل و ارائه حمایت در سطح فدرال.

آمریکا اتاق بازرگانی و 200 گروه تجارت سراسر کشور با ارسال نامه ای به کنگره در اواخر ماه مه پرداختن به این موضوع و فشار به صورت موقت و هدفمند امداد قوانین مرتبط با این بیماری همه گیر.

گروه بخواهید به صورت موقت مسئولیت برای حمایت از کسب و کار سازمان های غیر انتفاعی و موسسات آموزشی است که به دنبال سلامت عمومی دستورالعمل; کارگران و امکانات ارائه بحرانی Covid-19 خدمات; تولید کنندگان اهدا کنندگان و توزیع کنندگان و کاربران از واکسن درمان و تجهیزات پزشکی و همچنین PPE و دیگر منابع حیاتی برای همه گیر پاسخ و در نهایت شرکت های دولتی با هدف “ناعادلانه و فرصت طلب” Covid-19-مربوط به اوراق پرونده های حقوقی.

“مهم این حمایت باید در حفاظت از کسب و کار سازمان های غیر انتفاعی و موسسات آموزشی و همچنین به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و امکانات از ناعادلانه پرونده های حقوقی به طوری که آنها می توانند همچنان به کمک به امن و موثر برای بهبودی از این بیماری همه گیر” در این نامه گفت.

بین المللی حق رای انجمن نیز به دنبال خود کنگره دادخواست از جمله 7,000 امضا از اعضای, برای محافظت از صاحبان کسب و کار از پتانسیل پرونده های حقوقی. این گروه رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت رابرت Cresanti گفت: این پیگیری پرونده های حقوقی و در حال حاضر دیده می شود 1000 نفر در سراسر کشور به کوروناویروس.

“در بحبوحه بحران اقتصادی و تنها با داشتن ایستاد کسب و کار خود و داشتن شده است تعطیل برای یک مدت زمان طولانی و در حال حاضر نیاز به دعاوی چون کسی مریض شدم حتی اگر شما ممکن است در نظر گرفتن بهترین موجود احتیاطی … شما تا پایان در یک وضعیت از نزدیک ناامیدی” Cresanti گفت.

به عنوان همه گیر در زمان برگزاری و دولت مجبور غیرضروری کسب و کار برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک به دنبال رهایی از کسب و کار خود وقفه پوشش تنها برای پیدا کردن که Covid مربوط به تعطیلی شدند پوشیده نیست.

“معلوم می شود که کسب و کار بیمه وقفه است آنچه در آن برای تلفن های موبایل مانند” Cresanti گفت. “بسیاری از شرکت های بیمه در حال گفتن مردم ما که کسب و کار بیمه وقفه است که در واقع کسب و کار تخریب بیمه. بنابراین اگر کسب و کار خود را سوزانده و یا تخریب توسط یک سیل شما پوشانده شده است. اما شما [پوشش] در یک بحران مانند این که در آن کسب و کار شما واقعا قطع شده است.”

صنعت بیمه در مواجهه با سوالات جدید از صاحبان کسب و کار کوچک این زمان به طور کلی در مورد پوشش مسئولیت برای حوادث مربوط به یک مشتری بیمار شدن پس از تشویق یک کسب و کار است. سیاست خاص استثنائات بین بیمه متفاوت است اما بیشترین مسئولیت سیاست شامل محرومیت برای ویروس ها و باکتری ها-مربوط به ضرر و زیان است. مدیران صنعت هشدار می دهند بدون این استثنائات زیادی به بار می تواند ورشکسته صنعت و یا ترک آن قادر به پوشش دادن سایر فجایع در آینده است.

مسئولیت حمایت به قول یکی دیگر از میدان نبرد بین جمهوری خواهان و دموکرات کنگره در نظر محرک. ارشد جمهوری خواهان گفت: آنها را در نظر نمی یکی دیگر از محرک لایحه بدون گنجاندن مسئولیت حمایت از پزشکان و کسب و کار.

“مسئولیت حمایت خواهد بود شماره 1 چیزی که من در نگاه” خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی گفت: CNBC Squawk Box ماه گذشته. “هیچ لایحه تصویب خواهد شد بدون آن.”

عمومی, گرچه تقسیم شده است در این موضوع. داده ها از CNBC و تغییر پژوهشی در قبال coronavirus خطر را نشان می دهد که 37 درصد از احتمال رای دهندگان در سراسر کشور بر این باورند کسب و کار باید حمایت از دعاوی در حالی که نزدیک به 49 درصد فکر می کنم که کارکنان و مشتریان باید قادر به شکایت.

هنوز Purcell امیدوار است دولت را از طریق آمده است.

“این ترسناک برای همه ما است که ما می تواند ورشکسته [و از دست دادن] آنچه ما خیلی سخت کار کرده, برای, برای سال های بسیاری,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im