On 'Gang-Rape' Comment Linked To #BoisLockerRoom, Police Reveal Twist

دختر و پسر به طور مستقیم مربوط به “Bois اتاق قفل” (گزارش)

دهلی نو:

یک نظر در مورد “تجاوز گروهی” است که موجب بزرگ خشم پس از “Bois اتاق قفل” Instagram گروه از دهلی مدارس شد و خواست در هفته گذشته هرگز تا این که چت روم, پلیس گفت: روز یکشنبه آشکار یک پیچ و تاب و بزرگ در رسوایی. این نظر توسط یک دختر نما به عنوان یک پسر که گفته می شود برای تست یک پسر پاسخ تحقیقات نشان داده اند.

دختر و پسر نیست مربوط به “Bois اتاق قفل” اما یک تصویر از خود را Snapchat تعامل بود که به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی در کنار کسانی که از Instagram و مخلوط کردم تا پلیس گفت:.

“ادعا اسنپ چت مکالمه است که در واقع بین یک دختر (فرستنده) و یک پسر (گیرنده) است که در آن دختر است ارسال پیام های چت از طریق داستانی Snapchat حساب به نام “Siddharth’.

پلیس گفت: هیچ موردی خواهد بود ثبت شده در برابر هر دو دختر یا پسر. “اگر چه ایجاد یک id جعلی است اشتباه او هدف بود نه مخرب بنابراین ما در حال پر کردن هر گونه شکایت” یک مقام رسمی گفت: خبرگزاری PTI.

“با استفاده از هویت جعلی از یک نر فرد او پیشنهاد کرد در چت برنامه ای برای تجاوز جنسی نامگذاری خودش” Anyesh Roy ارشد دهلی نو افسر پلیس به اشتراک گذاشته یافته های خود را با رسانه ها.

“هدف از ارسال چنین پیام های چت با استفاده از جعلی داستانی هویت شد به بررسی واکنش گیرنده پسر بچه و قدرت شخصیت خود را به ویژه هنگامی که کسی مذاکرات چیزهای بد در مورد او” Mr Roy گفت.

پسر حاضر به شرکت در این جعلی طرح متوقف و برقراری ارتباط با او را در اسنپ چت. او سپس در مورد فرضی گفتگو از تجاوز جنسی با دوستان خود از جمله دختر و به اشتراک گذاشته تصویر. دختر دانستن آن او بود که در آغاز بحث, آیا گزارش حادثه افسر گفت.

یکی از دوستان به اشتراک گذاشته تصویر در Instagram. “هنگامی که Bois اتاق قفل Instagram تصاویر نازل شد به دیگران و شروع به گردش در رسانه های اجتماعی ادعا اسنپ چت مکالمه نیز با آن مخلوط به دلیل طبیعت پر شور و با توجه به در دسترس بودن آن در های مختلف گروه های دانشجویی”.

یک کلاس 12 دانش آموز بالای 18 دستگیر شد هفته گذشته برای شروع “Bois اتاق قفل” گروهی که در آن پیام های زشت و ناپسند و بدل عکس از دختران زیر سن قانونی به اشتراک گذاشته شد. نوجوان مطالعات در Noida مدرسه و نشست برای کلاس 12 امتحانات این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net