چگونه برای تبدیل شدن به یک استاد حل مشکل توسط آموزش تجزیه و تحلیل داده های در خانه

وجود دارد که اطلاعات زیادی در جهان است که در تلاش برای ایجاد حس از آن همه می تواند دلهره آور. که در آن داده ه

توسط ELEMENTORSITE در 9 اردیبهشت 1399

وجود دارد که اطلاعات زیادی در جهان است که در تلاش برای ایجاد حس از آن همه می تواند دلهره آور. که در آن داده ها تجزیه و تحلیل می آید. با یادگیری چگونه به بازرسی و مدل داده ها شما می توانید با مجموعه داده های بزرگ و تبدیل آنها به شدت از اطلاعات ارزشمند است که می تواند هر کسب و کار بیشتر است.

اما از کجا آغاز شد ؟ داده ها تجزیه و تحلیل متخصص گواهینامه بسته نرم افزاری است که یک محل عالی برای شروع است. در حال حاضر فقط برای $49, شما می توانید پنج دوره بسته نرم افزاری است که دهانه 74 درس کمک خواهد کرد که شما تبدیل به یک استاد مشکل حل حالی که به شما در تقاضا تفسیر داده ها, مهارت.

مقدمه ای برای تجزیه و تحلیل داده های دوره آموزشی jumpstarts جدید خود را skillset از طریق بینش استفاده از تجزیه و تحلیل داده های به کسب و کار شما. شما یاد بگیرند و تجسم داده ها و اطلاعات علم و روش های است که شما را تبدیل به یک متخصص رهبر کسب و کار.

تابلو رومیزی 10 یکی از جهان پیشرو ابزار برای تجسم داده ها و هوش کسب و کار. با تابلو گواهینامه دوره آموزشی شما خواهید بود آماده شده را واجد شرایط و مرتبط با همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آمار, داده های نقشه برداری و ایجاد اتصالات داده.

یکی از مفید ترین زبان ها برای یادگیری در این مسیر است Python همین دلیل است که علم داده ها با Python آموزش دوره خواهد بود چنین قدرتمند در علاوه بر این به اطلاعات خود را toolkit. و هنگامی که شما فکر می کنید از داده های اکسل به طور کلی این نرم افزار برای اولین بار به ذهن می آیند. فراموش نکنید خسته کننده گسترده ها و تحلیل کسب و کار آموزش صدور گواهینامه با اکسل را reacquaint شما با این برنامه قدرتمند.

این بسته نرم افزاری است که پس از آن گرد با MongoDB توسعه دهنده & مدیر آموزش صدور گواهینامهاست که به طور کامل آماده شما را به استاد داده ها مدل سازی مصرف و تکرار. در پایان این دوره خود را تمام جهان باز خواهد شد تا فرصت های جدید در داده های علمی.

داده ها تجزیه و تحلیل متخصص گواهینامه بسته نرم افزاری است که امروز در فروش فقط برای $49بیش از 90 ٪ تخفیف لیست قیمت.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب