"نه به سیاست": Mamata بانرجی در PM-رئیس مجلس در دیدار با

Mamata بانرجی ساخته تبصره در جلسه رئیس mnisters با PM مودی (فایل)دهلی نو: نخست وزیر نارندرا پنجم جلسه با دولت

توسط ELEMENTORSITE در 22 اردیبهشت 1399
'Not Time To Play Politics': Mamata Banerjee At PM-Chief Ministers' Meet

Mamata بانرجی ساخته تبصره در جلسه رئیس mnisters با PM مودی (فایل)

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا پنجم جلسه با دولت و وزرای ارشد در coronavirus امروز غیر منتظره به عنوان بنگال وزیر Mamata بانرجی متهم مرکز بازی سیاست بیش از موضوع و تبعیض آمیز بین دولتها.

مرکز مشغول به کار بود با توجه به "اسکریپت" خانم بانرجی گفت. "این است که زمان را به بازی سیاست است. هیچ کس تا کنون می پرسد به نظر ما... نمی ارعاب و تهدید فدرال ساختار" به نقل از منابع خود عنوان کرد و گفت در این دیدار به نام خود به بحث در مورد مرحله به مرحله خروج از مستند مهاجران' موضوع و وضعیت اقتصادی است.

"هنگامی که ما در حال همکاری با شما, چرا شما به ما حمله? چرا همیشه بنگال بنگال بنگال ? چرا انتقاد?" او گفت.

شده است وجود دارد یک چهره بین بنگال و مرکز بیش از coronavirus وضعیت در دولت هنگامی که در ماه مارس یک تیم از مقامات مرکزی در بازدید از این دولت زیر گزارش مستند نقض و گزارشدهی نادرست از coronavirus موارد است.

Mamata بانرجی تا به حال به ضرب گلوله کشته خشمگین در نامه ای به ساعت مودی ادعا که او تا به حال نشده است به طور رسمی در مورد سفر خود را.

او سوال که چرا خود دولت انتخاب شد و به صورت مرکزی و تیم های ارزیابی دفاع ضد coronavirus اقدامات انجام شده توسط دولت. رهبران او را متهم به مرکز "مبارزه با برخی از ایالت" زمانی که آنها مشغول مبارزه با ویروس.

این تیم بود که انتظار می رود به بازدید از کانون ولسوالی بارها و بارها گفته است که آنها هیچ پشتیبانی لجستیکی از دولت -- یک اتهام از دولت را تکذیب کرد. من نهایی خود را ارزیابی این تیم گفت: دولت فاقد بود کافی تست ردیابی و سیستم های نظارت.

هفته گذشته اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan شناسایی بنگال در میان سه کشور دیده می شود به عنوان پتانسیل نقاط از بیماری و مرکز شامل آن میان 10 ایالت که در آن تیم از کارشناسان بهداشت ارسال خواهد شد برای کمک به دولت های ایالتی شامل گسترش سریع عفونت است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن