نفت-مخازن ذخیره سازی هستند که از بالا دیده می شود در کارسون کالیفرنیا آوریل 25, پس از سال 2020 قیمت نفت خام سقوط به قلمرو منفی برای اولین بار در تاریخ 20 آوریل.

رابین بک | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آمریکا قیمت نفت سقوط بیش از 25 درصد در روز دوشنبه در ترس است که در سراسر جهان سازی به زودی به عنوان پر coronavirus همه گیر در ادامه به roil تقاضا است.

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه ژوئن کاهش یافت و به 28% یا $4.75 به تجارت در $12.19 در هر بشکه رسید در حالی که معیار بین المللی نفت خام برنت معامله 10.3 درصد کاهش در $19.20 در هر بشکه رسید. هر قرارداد در حال آمدن است خاموش هشتمین هفته از ضرر و زیان در نه هفته است.

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل ژوئیه کاهش یافت و بیش از 11 ٪ به $18.84 در حالی که ماه آگوست قرارداد تضعیف بیش از 7 درصد به 22 دلار نشان می دهد خیابان نمی بینید بهبود معنی داری در چند ماه آینده.

“بازار می داند که ذخیره سازی مشکل باقی مانده است و ما در یک محاسبه مسیر برای رسیدن به مخزن تاپ در هفته” گفت: Bjornar Tonhaugen سر از بازارهای نفت در Rystad انرژی است. “اقدامات مورد نیاز در حال حاضر به عنوان مشکل متوقف نظری و دور. ذخیره سازی تیک تاک ساعت است برای تولید کنندگان و ما در حال نزدیک شدن به نهایی شمارش معکوس اگر هیچ اقدام دیگری صورت گرفته است.”

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت آمریکا معیار کاهش یافته است بیش از نفت برنت معامله گران چشم به سرعت پر کردن مخازن در کوشینگ اوکلاهما است که این کشور بزرگترین مرکز ذخیره سازی جدا از ذخیره نفت استراتژیک. آن هم در جایی که قرارداد قیمت است. آمریکا ذخایر افزایش 15 میلیون بشکه به 518.6 میلیون بشکه در هفته به پایان مارس 17, با توجه به U. s. Energy Information انجمن.

در نزدیک تماشا کوشینگ نفت در ذخیره سازی افزایش حدود 10 درصد در یک هفته به 59.7 میلیون بشکه ای در حدود 25 میلیون بشکه خجالتی از ظرفیت آن است.

با قیمت در چنین افسرده سطوح — قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت و برنت کاهش یافته است 72% و 68% در این سال بود — تولید کنندگان در حال تلاش برای تراز بین سود و ضرر. روز یکشنبه مستقر در هوستون الماس حفاری دریایی برای ورشکستگی زمینه حفاظت و تحلیلگران می گویند که بیشتر ورشکستگی می تواند در آینده است.

دوشنبه گذشته قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت سقوط به قلمرو منفی برای اولین بار در تاریخ به عنوان دارندگان قرارداد ممکن است تحویل — که قرار بود به پایان می رسد روز بعد — درهم به فروش قرارداد خود را. اما با تقاضای نفت نمی رود برای بازیابی در هر زمان به زودی و با هیچ جا برای ذخیره نفت وجود نداشت و خریدار در طرف دیگر. در پایان از دارندگان قرارداد مجبور به پرداخت به آن را گرفته دست خود را.

و معامله گران می گویند در همان سرنوشت می تواند رخ ژوئن قرارداد آن را به عنوان نزدیک انقضا در مارس 19.

“ما ضربه -100 دلار/بشکه در ماه آینده؟” Mizuho تحلیلگر پل سنکی نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان در هفته گذشته که او جواب داد: “کاملا ممکن است.” “واقعیت فیزیکی نفت است که آن را دشوار است که مسئولیت رسیدگی به فرار به طور بالقوه آلوده و در واقع بی فایده و بدون یک پالایشگاه.”

پیشتر در ماه آوریل اوپک و نفت متحدان توافق تاریخی کاهش تولید که به 9.7 میلیون بشکه در روز از تولید offline آغاز این جمعه. تعدادی از ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان از جمله شورون و اکسون نیز گفت: آنها در مقیاس خواهد شد اما سرمایه گذاران می ترسند که این کاهش به سادگی نمی تواند به اندازه کافی سریع. علاوه بر اینکه هزینه بستن در چاههای همچنین می توانید زمان را.

سیتی مایکل Hsueh گفت: قیمت نمی خواهد دوباره بجای اول برگشتن تا زمانی که وجود دارد یک معنی بهبود در تقاضا.

“ما نیاز به یک بهبود در محصول نفت تقاضا در پایان کاربر, بازار, برای مثال رانندگان خطوط هوایی و تولید کنندگان به عنوان کشورهای با احتیاط استراحت اپیدمی کاهش تلاش ها احتمالا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است, اما بیشتر از آن در ماه ژوئن گفت:” روز شنبه در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

“ما نیاز به دیدن یک normalisation نفت موجودی از سطح غیر طبیعی بالا از روغن شرکتها را به کاهش موجودی در وهله اول قبل از از سرگیری سرعت عادی از خرید,” او اضافه شده است.

– CNBC مایکل بلوم و پتی Domm کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو