مدارس در دهلی بسته باقی می ماند تا ژوئیه 31, می گوید: AAP دولت

دهلی نو دوم-بیشترین تعداد COVID-19 نفر در هند (بازنمودی)دهلی نو: مدارس در دهلی بسته باقی خواهد ماند تا جولای 3

توسط ELEMENTORSITE در 6 تیر 1399
Schools In Delhi To Remain Closed Till July 31, Says AAP Government

دهلی نو دوم-بیشترین تعداد COVID-19 نفر در هند (بازنمودی)

دهلی نو:

مدارس در دهلی بسته باقی خواهد ماند تا جولای 31, معاون وزیر Manish Sisodia گفت: پس از جلسه با وزارت آموزش و پرورش امروز مقامات. حرکت در خط با اقدامات احتیاطی که باید به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش در سرمایه های ملی - دهلی است دوم-بیشترین تعداد COVID-19 نفر در هند.

یکی از پیشنهادات کلیدی مورد بحث امروز بود به قطع درسی تا 50 درصد دولت دهلی نو در بیانیه ای گفت. مقامات موافقت کردند که کلاس های آنلاین و فعالیت با کمک پدر و مادر باید همچنان در میان است.

"اجازه دهید در طراحی برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس در راه است که می آماده سازی دانش آموزان برای تنظیم به شرایط جدید و آنها را از ترس نیست. این امر کمک به دانش آموزان برای یادگیری برای زندگی با کروناویروس" آقای Sisodia گفت.

برای کلاس 9 و 10 از مقامات خواسته آقای Sisodia اجازه می دهد تا کلاس ها در گروه های کوچک یک یا دو بار در هفته. دیگر مقامات با این حال توصیه می شود که کلاس 10 دانش آموزان باید حضور در کلاس های روزمره است.

آنها به اتفاق آرا توافق کردند که هر کجا که ممکن است مدارس باید باز کتابخانه های آنلاین.

دولت دهلی نو دعوت کرده است پیشنهادات خود را از پدر و مادر در مورد چگونه برای رفتن در مورد بازگشایی مدارس پس از مرکز در اوایل این ماه اعلام کرد "Unlock1" دستورالعمل.

"یکی از پیشنهادات در این جلسه بود که کلاس اصلی برگزار می شود باید یک یا دو بار در هفته با یک قدرت 12-15 دانش آموزان در یک کلاس. یکی دیگر از نقطه ساخته شده بود که در کلاس انجام می شود روز برای دانش آموزان کلاس 3 تا 5" دولت در بیانیه ای گفت:.

اقدامات ایمنی که مدارس باید شامل کلاس درس sanitisation دادن ماسک به دانش آموزان و حرارتی غربالگری در مدرسه گیتس, در میان دیگران.

مقامات توصیه می شود که کلاس ها برگزار می شود یک یا دو بار در هفته برای دانش آموزان کلاس 6 به 8.

کلاس های 11 و 12, استاندارد دانش آموزان انجام می شود می تواند در روز متناوب و بقیه روز را می توان آموخت از طریق کلاس های آنلاین با توجه به توصیه های.

دهلی نو گزارش داد 3,390 تازه coronavirus موارد امروزه با چوب خط حساب کردن در این شهر به 73,780. با 64 مرگ و میر مرتبط با این ویروس بسیار مسری بیش از 24 ساعت گذشته از مرگ و میر در سرمایه های ملی در ایستاده بود 2,429 دولت داده را نشان می دهد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن