رسمی ایالات متحده coronavirus مرگ و میر است ‘قابل توجه undercount’ واقعی شمارش جدید, ییل, مطالعه می یابد

یک مردی که از بیماری کروناویروس (COVID-19) پیچیده شده در یک کیسه بدن در ایالات یادبود مرکز پزشکی بیماری کروناویروس (COVID-19) مراقبت ويژه در هوستون, تگزاس, ایالات متحده, ژوئن 29 سال 2020 است.

Callaghan O’hare | ایسنا

تعداد تایید آمریکا و میر ناشی از کروناویروس است قابل ملاحظه ای پایین تر از واقعی شمارش بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده در چهارشنبه همکار-بررسی JAMA Internal Medicine.

محققان در دانشگاه ییل با استفاده از اطلاعات عمومی از مرکز ملی آمار سلامت و در مقایسه با تعداد بیش از حد آمریکا و میر ناشی از هر گونه باعث می شود با گزارش شماره از مجله هفتگی آمریکا Covid-19 مرگ و میر ناشی از 1 مارس تا مه 30. شماره شد و سپس در مقایسه با مرگ و میر ناشی از همان دوره در سال قبل است.

محققان دریافتند که بیش از حد تعداد مرگ و میر بیش از سطح نرمال نیز بیش از کسانی که نسبت به Covid-19 منجر آنها را به نتیجه گیری کرد که بسیاری از کسانی که مرگ و میر شد و به احتمال زیاد ناشی از کوروناویروس اما نه تایید. گزارش دولت اختلاف و یک افزایش شدید در آمریکا به مرگ و میر در میان همه گیر نشان می دهد تعداد Covid-19 مرگ و میر است undercounted گفتند.

“تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که رسمی شمارش مرگ و میر به علت Covid-19 نمایندگی قابل توجهی undercount درست بار” دن Weinberger, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت و سرب نویسنده این مطالعه گفت: CNBC. Weinberger اضافه شده است که می تواند وجود داشته باشد عوامل دیگری که منجر به افزایش مرگ و میر نیز مانند مردم اجتناب از درمان اورژانس برای چیزهایی مانند حملات قلبی است. اما او فکر نمی کند که راننده اصلی.

این مطالعه با حمایت موسسه ملی بهداشت ،

این 781,000 مجموع مرگ و میر در ایالات متحده در سه ماه منتهی به مارس 30 مورد 122,300 یا نزدیک به 19 درصد بالاتر از آنچه به طور معمول انتظار می رود با توجه به محققان. از 122,300 بیش از حد, مرگ و میر, 95,235 بودند نسبت به Covid-19 گفتند. بیشتر از بقیه بیش از حد, مرگ و میر, محققان گفت: به احتمال زیاد مربوط به و یا به طور مستقیم ناشی از کوروناویروس.

Covid-19 تاثیر می گذارد تقریبا هر سیستم در بدن از جمله سیستم گردش خون منجر به یک چشم انداز مثبت در حملات قلبی و سکته مغزی است که پزشکان در حال حاضر بر این باورند بودند که به طور غیر مستقیم ناشی از ویروس است.

تعداد مرگ و میر بیش از حد از هر گونه باعث شد 28 درصد بالاتر از رسمی شمارش ایالات متحده Covid-19 مرگ و میر در آن ماه. محققان با اشاره به افزایش بیش از حد مرگ و میر در بسیاری از کشورهای trailed افزایش داشته سرپایی از مردم گزارش “influenza-like illness.”

این گزارش می آید به عنوان coronavirus همچنان به سرعت در حال گسترش در سراسر ایالات متحده است. موارد جدید در ایالات متحده رشد 5 ٪ و یا بیشتر حداقل 40 متحده بر اساس یک هفت روز به طور متوسط از جمله آریزونا و تگزاس فلوریدا و اوکلاهما که از روز شنبه با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 127,425 اند و تا کنون با توجه به هاپکینز داده است.

محققان با اشاره به شکاف بین گزارش coronavirus مرگ و میر و مرگ و میر بیش از حد متنوع توسط متحده است. برای مثال در کالیفرنیا گزارش 4,046 Covid-19 کشته و 6,800 بیش از حد, مرگ و میر, ترک 41 درصد از مرگ و میر بیش از حد unattributed به Covid-19 گفتند.

تگزاس و آریزونا به حال گسترده تر شکاف با حدود 55 درصد و 53 درصد از مرگ و میر بیش از حد unattributed به Covid-19.

محققان گفت: برخی از اختلاف ها می تواند مربوط به شدت و زمان را افزایش می دهد در تست.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید