نقره ای, آجر, صفحه نمایش بزرگ: ساعت, 50 VIPS برای حضور در ایودیا معبد مراسم

ایودیا Ram, Mandir رویداد: موقت معبد در ایودیا باز در ژوئن 8 به عنوان Unlock2 آغاز شده است.دهلی نو: نارندرا نخ

توسط ELEMENTORSITE در 30 تیر 1399
Silver Brick, Big Screens: PM, 50 VIPS To Attend Ayodhya Temple Ceremony

ایودیا Ram, Mandir رویداد: موقت معبد در ایودیا باز در ژوئن 8 به عنوان Unlock2 آغاز شده است.

دهلی نو:

نارندرا نخست وزیر و یک میزبان از دیگر افراد برجسته از جمله ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray و بیهار همتای Nitish کومار حضور خواهد زمین شکستن مراسم رم معبد در ایودیا در اوت 5, معبد اعتماد گفت. Grand آماده سازی هستند در این مراسم که در اطراف نصب و راه اندازی 40 کیلوگرم نقره آجر به عنوان پایه و اساس سنگ توسط نخست وزیر گفت: Shri Ram Janmabhoomi Teertha Kshetra است که وظیفه معبد ساختمان.

Nritya گوپال داس جمهور از اعتماد لازم الاجرا توسط دیوان عالی کشور گفت: "bhoomi pujan" انجام خواهد شد قرار دادن نقره آجر در خلوتگاه سنکتروم. سه روز ودایی مراسم برگزار خواهد شد و قبل از اصلی مراسم آن آغاز خواهد شد در تاریخ 3 اوت گزارش خبرگزاری پرس تراست هند.

بیش از 50 VIPs خواهد شد و حضور در این رویداد بود که با تاخیر بیش از دو ماه با توجه به شیوع کروناویروس. در حال حاضر در همراهی با قوانین ایمنی لیست مهمان نگه داشته شده است محدود است. غول دوربین مدار بسته صفحه نمایش قرار داده شده است تا در سراسر ایودیا پس از جانبازان می توانید به تماشای این برنامه اعتماد گفت.

همه رهبران ارشد بی جی پی در ارتباط با معبد جنبش دعوت شده اند اعتماد گفت. این لیست شامل BJP جانبازان لعل کریشنا Advani و Murali منهر جوشی و رهبران ارشد مانند Uma Bharti, Vinay Katiyar و Sadhvi Ritambhara..اوتار پرادش وزیر یوگی Aadityanath را نیز با پیوستن به "bhoomi pujan" مراسم همراه با سالمندان در BJP را ایدئولوژیک مربی Rashtriya Swayamsevak Sangh از جمله رئیس آن موهان Bhagwat.

آقای Thackeray -- که به پایان رسید خود را 35 سال اتحاد با BJP به تازگی -- بازدید ایودیا پس از ادای سوگند به عنوان ماهاراشترا وزیر. "شیو سنا حذف موانع در مسیر ساخت و ساز رم معبد. هیچ دعوت نامه مورد نیاز است برای بازدید ایودیا" گفت: Sena MP سانجی Raut.

اعتماد -- تنظیم در جهات از دیوان عالی کشور به منظور تسهیل ساخت و ساز-ملاقات در روز شنبه به یک تاریخ. در ابتدا آن را به حال ذکر دو تاریخ -- اوت 5 و 9-به عنوان فرخنده و بعد zeroed در آگوست 5.

موقت معبد ساخته شده در ایودیا باز در ژوئن 8 پس از مرکز اجازه باز کردن اماکن مذهبی به عنوان Unlock2 شد نورد در سراسر کشور است.

در ماه مارس, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath تا به حال ریاست یک مراسم به حرکت بت Lord Ram از قلع ساختار بود که در آن نگهداری می شود در دهه جدید یک فیبر. این دیدار صورت گرفت در عرض چند ساعت از ساعت مودی اعلام سه-هفته مستند.

در ماه نوامبر سال گذشته دادگاه عالی حکم داد که مورد مناقشه سایت در ایودیا خواهد بود با توجه به دولتی اعتماد برای ساخت یک معبد. مسلمانان دادگاه گفت: داده خواهد شد و پنج هکتار "مناسب" طرح جاهای دیگر در منطقه است.

نقطه عطفی حکم در مورد -- مذهبی و سیاسی flashpoint برای دهه -- تصویب شد و توسط پنج قاضی قانون اساسی نیمکت میان خواستار صلح توسط رهبران مذهبی در سراسر کشور است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب