توییتر بد بود-مجهز به دسته بی سابقه ای هک — در حال حاضر ما نیاز به پاسخ

جک دورسی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی توییتر, Inc., گوش در طول یک کمیته اطلاعات مجلس سنا شنوایی در واشنگتن, دی

توسط ELEMENTORSITE در 26 تیر 1399

جک دورسی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی توییتر, Inc., گوش در طول یک کمیته اطلاعات مجلس سنا شنوایی در واشنگتن, دی سی, ایالات متحده آمریکا, در روز چهارشنبه, سپتامبر. 5, 2018.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

چهارشنبه توییتر هک نیست فقط بی سابقه آن وحی تکان دهنده است که این شرکت مجهز به بیمار رسیدگی امنیت یک پلت فرم است که ستون فقرات, اخبار, سیاست های دولت و بازار در حال حرکت رویدادها در اینترنت.

هکرها قادر به دست آوردن دسترسی به نفوذ به حساب جو بایدن, Elon Musk, Bill Gates, Apple و دیگران و به اشتراک گذاشتن یک کلاهبرداری برای درخواست بیت کوین.

تا کنون همه ما می دانیم که برای اطمینان از توییتر است که حداقل یکی از کارکنان خود درگیر شد در این حمله. توییتر توصیف آن به عنوان "مهندسی اجتماعی" است که به طور معمول به معنی یک هکر قادر به فریب کسی را به ارائه اعتبار ورود خود را برای دسترسی به. توییتر است نه ارائه اطلاعات بیشتر در مورد این هک اما گفت: بیشتر خواهد شد به بررسی آن همچنان ادامه دارد.

اما یک گزارش از معاون چهارشنبه توصیف یک مقدار تیره تر سناریو. معاون این خبرنگار گفت که او به صورت ناشناس با حداقل برخی از هکرها درگیر در حمله روز چهارشنبه در توییتر و آنها ادعا کرد برای پرداخت کردن توییتر کارمند برای به دست آوردن دسترسی به یک ابزار فراهم می کند که عمیق کنترل با مشخصات بالا حساب توییتر.

در صورتی که در این مورد از آن خواهد بود دوم شناخته شده زمان توییتر گفته بود نفوذ از داخل است. اواخر سال گذشته وزارت دادگستری به اتهام دو توییتر کارکنان با ارائه اطلاعات خصوصی از حساب های توییتر به عربستان سعودی اتباع.

هک شده اند می تواند بسیار بدتر از آشکار بیت کوین کلاهبرداری اشتراک گذاشته شده توسط با نفوذ به حساب. تصور کنید تمام آسیب هکرها می تواند انجام داده اند و اگر آنها هماهنگ پیام در مورد قریب الوقوع سقوط اقتصادی جدید و همه گیر و یا حتی جنگ. خوشبختانه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب نمی جیر بیت کوین کلاهبرداری پس از آن به نظر می رسد شده اند تاثیر پذیری از حمله روز چهارشنبه.

و آن را روشن توییتر آماده نبود به تمبر از حمله این قدر. شرکت خوش شانس است که فقط یک بیت کوین کلاهبرداری و نه چیزی است که در واقع خطرناک است. توییتر ممکن است خیلی خوش شانس است اگر آن اتفاق می افتد دوباره.

سهام این شرکت شد پایین در حدود 3% شنبه صبح.

با تمام آنچه که در ذهن توییتر تا به بسیاری از پرسش به پاسخ در مورد امنیت سیستم های خود در روزهای آینده. کل شکست مفتضحانه نشان داده است که چگونه مهم توییتر است که به جریان اخبار و اطلاعات و حتی سیاست های دولت در سراسر جهان است. آن را غیر معمول نیست برای رئیس جمهور تهمت به دیکته کردن سیاست مقامات آتش و یا ایجاد بازار-حرکت اطلاعیه با فشار یک "توییت" را فشار دهید ،

در اینجا بزرگترین طولانی سوالات توییتر را مجبور به پاسخ:

آیا توییتر کارمند(ع) از همکاری با هکرها ؟ اگر معاون گزارش درست است و سپس وجود دارد برخی از سطح از هماهنگی بین هکرها و حداقل یک کارمند در داخل شرکت. با توجه به این مورد از پاییز گذشته که شامل عربستان سعودی و هک در چهارشنبه توییتر نیاز به افشای آن دامپزشکان کارکنان قبل از اینکه به آنها دسترسی داشته باشید و چه پادمان آن را در جای مطمئن شوید که دسترسی نمی نشت. اگر وجود دارد هیچ هماهنگی, چگونه هکرها ترفند یک کارمند به دادن دسترسی و آنچه که انجام می شود برای جلوگیری از این اتفاق دوباره ؟

چرا آن را به ساعت برای متوقف کردن هکرها از به tweeting? بالا مشخصات حساب هنوز تویت کردن بیت کوین کلاهبرداری ساعت پس از آن برای اولین بار آغاز شده است. توییتر اقدام به آهسته آن را با مسدود کردن حسابهای تأییدشده از به tweeting اما که بود و پس از آسیب انجام شد. دوباره, آن را فقط بیت کوین اومدی اما چه می شود اگر آن را تکامل را به چیزی بدتر ؟ چرا آن را تا مدت طولانی برای جلوگیری از نفوذ?

آیا توییتر باید یک "مدار شکن" برای توقف این سرویس اگر همه چیز خارج از کنترل است ؟ با خیلی بازار-حرکت و اطلاعات سیاسی شکستن در توییتر آیا شرکت باید توانایی به جلو و پلاگین و مکث توییتهایی تا مسئله حل شد ؟

شد, هکرها قادر به دسترسی به هر گونه اطلاعات خصوصی از حساب ؟ ما می دانیم که آنها قادر به ارسال توییت از حساب های اجرا شده توسط امثال Elon Musk جو بایدن و بیل گیتس. آنها همچنین قادر به دسترسی به اطلاعات خصوصی دیگر در مورد این افراد از جمله آدرس ایمیل و شماره تلفن و یا پیام خصوصی?

شد رئیس جمهور تهمت حساب نهفته در هر راه است ؟ پیامدهای یک مغلوب ساختن پیشی جستن حساب تصاحب واضح است. وجود تدابیر ویژه در اطراف آن حساب و حساب سایر مقامات دولتی? اگر چنین است چرا آن پادمان استفاده برای تمام حساب ؟

توییتر گفت: این امر به اشتراک گذاری بیشتر اطلاعات به عنوان آن رسیدگی به این موضوع همچنان ادامه دارد اما در حال حاضر وجود دارد باید بیشتر دید و شفافیت را چگونه توییتر سیستم های امنیتی و کارکنان آماده برای حملات آینده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب