هیچ کلاس 10 امتحانات کلاس 12 امتحانات بعد اگر ممکن است: CBSE به بالا دادگاه

CBSE مطلع دیوان عالی کشور که در آزمون صفحه باقی مانده که در مقالات برنامه ریزی شده بودند از 1 جولای ایستاده لغو

No Class 10 Exams, Class 12 Exams Later If Possible: CBSE To Top Court

CBSE هیئت مدیره امتحان باقی مانده مقالات ایستاده لغو

دهلی نو:

کلاس 10 و کلاس 12 امتحانات برگزار می شود از ژوئیه 1 در مدارس سراسر هند لغو شده اند, آموزش و پرورش هیئت مدیره CBSE مطلع دیوان عالی کشور امروز. دهلی نو واقع شدهاست و تامیل نادو باید منتقل ناتوانی خود را برای انجام معاینات در coronavirus بحران وکیل عمومی Tushar مهتا به نمایندگی از CBSE گفت: در دادگاه.

دادگاه عالی خواسته مدیره مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) اگر آن را به دانش آموزان این گزینه به نظر می رسد برای امتحانات بعد و یا اعلام نتایج بر اساس ارزیابی درونی. همچنین این خواسته به وضوح در امتحانات برگزار شده توسط آموزش و پرورش دولت تخته.

این CBSE گفت: دیوان عالی کشور که گزینه خواهد بود با توجه به کلاس 12 دانش آموزان به نظر می رسد برای امتحانات بعد. آزمون برگزار خواهد شد که در شرایط مساعد آن ، هیئت مدیره گفت: دیوان عالی کشور که آن را به آمده تا با یک ارزیابی طرح که در آن کلاس 12 دانش آموزان مورد بررسی قرار خواهد گرفت و بر اساس آخرین سه آزمون.

کلاس 10 آزمون که برگزار می شود تنها برای دانش آموزان در بخش هایی از دهلی نو در برخورد با شورش در ماه فوریه نیز لغو شد.

کلاس 10 و 12 امتحانات مدارس تحت ISC یا هندی مدرسه گواهی را نیز لغو شده و دانش آموزان خواهد بود مدرج داخلی ارزیابی.

به دنبال روشن شدن در سال تحصیلی جدید دادگاه عالی گفت که آن را می توانید شروع در ماه سپتامبر تنها اگر هیئت مدیره اعلام نتایج در ماه اوت است. این CBSE گفت که هیئت مدیره نتایج اعلام خواهد شد در اواسط ماه اوت و دانش آموزان می توانند برای درخواست ارزیابی اولیه. این هیئت همچنین گفت که در سال تحصیلی خواهد بود منتقل برای 2020-21 جلسه.

درخواست مدافع گفت: دیوان عالی کشور که در چندین آزمون ورودی نیز در حال بررسی و به دنبال مداخله. اما دادگاه عالی حاضر به مقابله با این موضوع در این مرحله است.

درخواست در مورد امتحانات انجام شده توسط دولت تخته دیوان عالی کشور گفت: دولت مرکزی به آمده تا با یک قاب زمان برای یک تصمیم قطعی.

دیوان عالی کشور گفت: آن را به این صورت فردا دوباره پرسید CBSE به فایل پیش نویس تجدید نظر خود را سفارش دهید.

اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر در آموزش و پرورش اخبار

نمایش مقاله کامل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de