من بسته در بروکلین Co-Op در طول همه گیر

من هیچ اگر نه یک برنامه ریز. با توجه به شوهرم مایک من بهترین کیفیت و توانایی من به طرز ماهرانه ای سازماندهی هر

توسط ELEMENTORSITE در 31 اردیبهشت 1399

من هیچ اگر نه یک برنامه ریز. با توجه به شوهرم مایک من بهترین کیفیت و توانایی من به طرز ماهرانه ای سازماندهی هر جنبه ای از زندگی من است. هر آنچه من انجام می دهند (خرید یک ماشین مخصوص مخلوط کردن, انتخاب یک رستوران برنامه ریزی تعطیلات) من دوست دارم—بدون نیازبه می دانم که من در نظر گرفته ایم و همه گزینه های ممکن و انتخاب یکی از بهترین. این گرایش منجر به صیقلی کردن تمامیت اینترنت در جهان بهترین بالین لامپ جدول? شاید. اما هی من مسئول سرنوشت خودم و یا چیزی شبیه به آن.

آن به عنوان جای شگفتی نیست که من برنامه ریزی برای خانه اول سال به آرامی socking دور پول و گردآوری یک لیست طولانی از نجات خانه در Zillow. مایک و من تا به حال مشاهده خرید به عنوان یک "آینده" چیزی برای زمانی که ما در نهایت خسته از شهر نیویورک نقل مکان کرد و به میانه. ما هرگز فکر نمی کردم ما می توانیم یک محل در بروکلین خانه ما شش سال است که متوقف نمی ما را از در حال دیدن سایت. سپس یکی خیلی گرم پاییز بعد از ظهر در حالی که خانه باز رقص با دوستان ما و ما آن را در بر داشت: دو خوابه قبل از جنگ co-op با یک مقدار غیر واقعی از فضای ضد. در حالی که خرید در نیویورک نبود بخشی از برنامه اصلی من بود خوشحال به تغییر چرخ دنده ها. من می خواهم به زودی متوجه وجود یک انبار بیشتر تغییر در فروشگاه ما.

زمانی که پیشنهاد ما پذیرفته شد, من می دانستم که این خانه خواهد بود بزرگترین سازمان پروژه نشده است. خرید یک خانه نیاز جدی روانی شکیبایی, اما خرید یک co-op در بروکلین خواسته های شما پرش از طریق hoops. ما تا به حال به سرفه کردن حداقل 20 درصد پایین به علاوه سال مالی گذشته و سوابق متعدد شخصیت مراجع است. وجود دارد یک مصاحبه با ساختمان هیئت مدیره بیش از حد و سپس ماه انتظار. من به خاک سپرده شد خودم در تحقیقات و گسترده یادگیری همه من می توانم در مورد نرخ وام مسکن و وکلای املاک و مستغلات. من قصد کنترل هرج و مرج و در حالی که برای من انجام داد. اما در اوایل ماه مارس چهار ماه به خانه-خرید و سفر و تنها دو هفته تا ما تاریخ بسته شدن ، coronavirus وارد نیویورک.

همه ما می دانیم چه اتفاقی می افتد. محدودیت که آغاز شده برانگیزتر سهل انگار تر شد شدید. "اجتماعی فاصله" وارد فرهنگ ما و غیر ضروری کسب و کار مجبور شدند به نزدیک است. من کاملا آماده جدول زمانی و چک لیست بدل به یک سراسیمگی از سوالات پاسخ داده نشده. خواهد ما بسته بود به تعویق افتاد ؟ خواهد ما محرک لغو کنم ؟ می تواند پدر و مادر من که برنامه ریزی شده به بیرون از ویسکانسین به ما کمک می کند و رنگ و هنوز هم به این شهر ؟

ما بسته اتفاق می افتد به عنوان برنامه ریزی شده. دو ساعت و صدها امضا مقالات بعد ما صاحب خانه. من تا به حال تصور این لحظه: دادن شرکت از فروشنده شاید چند جشن آغوش و قطعا برخی از شامپاین. به جای مودب امواج و گره تبریک تحویل داده شد از یک فاصله امن و هنگامی که ما کلید های جدید شد و در نهایت به دست ما آنها پیچیده شده در یک Clorox پاک کردن. به جای رفعت من احساس تسکین.

به عنوان به زودی به عنوان من عبور بسته شدن نگرانی در لیست من دیگر غیر منتظره عوامل استرس زا به نظر می رسد. من شنیده شایعات در این شهرستان را نزدیک به پایین پل و تونل, قرار دادن پدر و مادرم بازدید در معرض خطر است. من برنامه ریزی دقیق شروع به فرو ریختن دوباره.

من کنترل آنچه که من می تواند و با یک درجه سختی پذیرفته شده وجود دارد به طوری که من می توانم. پدر و مادر من در خانه مانده برای ایمنی خود و برای آن که خود را جامعه کوچک که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است نهفته ویروس. ما نقل مکان کرد از ما اجاره با سهولت با تشکر اختصاصی شرکت در حال حرکت و ضروری خود کارگران است. و مایک و من سفرهای متعددی به ما در فروشگاه سخت افزار محلی به رنگ های جدید ما را در خانه خودمان.

این ویروس گرفته خیلی از بسیاری از—جشن ها و مشاغل و عزیزان. مطمئن شوید که ما نمی توانید یک مراسم با پدر و مادرم کمک نقاشی و یا یک حزب housewarming با دوستان ما. اما من سلامت, من, شوهر و یک خانه است که من بسیار افتخار می کنیم. ما یک ظاهر بی پایان مقدار از زمان برای کشف جدید ما محله طبخ وعده های غذایی خوشمزه و کامل ما خانه-پروژه های بهبود. این بود آنچه که من برنامه ریزی شده بود یا آنچه که من تا به حال تصور اما حداقل زمانی که ما در نهایت می تواند باز کردن درب به بازدید کنندگان ما و خانه ما—آماده خواهد شد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im