بنگلور بیمارستان به اعتراف تنها "در حد متوسط به شدت بیمار بیماران"

بنگلور بیمارستان به اعتراف تنها در حد متوسط و به شدت بیمار COVID-19 بيمار (فایل)بنگلور: در میان سنبله در COVID

توسط ELEMENTORSITE در 29 تیر 1399
Bengaluru Hospitals Told To Admit Only 'Moderately, Severely Ill Patients'

بنگلور بیمارستان به اعتراف تنها در حد متوسط و به شدت بیمار COVID-19 بيمار (فایل)

بنگلور:

در میان سنبله در COVID-19 موارد در بنگلور شده اند به کارگردانی اعتراف تنها بيمار با متوسط یا شدید علائم. خفیف و بدون علامت موارد به آن اشاره شود COVID-19 مراکز مراقبت و یا تشویق به ماندن در خانه و انزوا و دولت خبر داد.

در آن اطلاع رسانی دولت گفت: "در حد متوسط و به شدت بیمار COVID-19 بیماران گاهی اوقات قادر به دریافت پذیرش... در این زمینه این امر می تواند عاقلانه به اعتراف در حد متوسط و به شدت بیمار بیماران هر دو دولتی و خصوصی و تشویق بدون علامت و خفیف بیماران علامت دار به بستری شدن در COVID مراکز مراقبت و یا در خانه انزوا".

بنگلور دیده است عمده افزایش موارد این ماه با مجموع اعداد عبور 25,000 اواخر شب جمعه است. هر دو بنگلور شهری و روستایی مناطق قفل شده را به مدت یک هفته شروع ژوئیه 14.

روز جمعه بنگلور گزارش 2,208 فتح کرد گرفته شد موارد جدید. در روز پنج شنبه این شهرستان گزارش 2,344 موارد جدید و 1,975 در روز چهارشنبه.

وزیر BS Yediyurappa بدل شده گسترش مستند با وجود درخواست از بنگلور شهری شرکت به انجام درست آن. به جای اینکه وزیر اعلام کرده است یک کشت از اقدامات به مسیر آزمون و درمان COVID-19 بیماران به خصوص کسانی که بالای 65 سال سن داشتند.

در میان این اقدامات قصد دارد برای استفاده موثر تر از در دسترس تخت بیمارستان - که به معنی تضمین میکند که تنها کسانی که به طور جدی آسیب دیده توسط ویروس خواهد کرد.

کمبود تخت در این شهرستان شده است مرکب از دولت گفت: جمعه توسط بخش خصوصی اجرا بيمارستان هنوز ارائه 5,000 تخت آنها وعده داده شده است.

"ما صحبت در مورد افزایش ICU و اکسیژن تخت. ما نیز خواهد بود صحبت کردن به تمام دانشکده های پزشکی برای ایجاد COVID بخش خصوصی بیمارستان ها قول داده بود از 5000 تخت اما با توجه به هر, هنوز," R Ashok درآمد گفت.

متاسفانه یک با توجه به میزان افزایش 5000 تخت در هنگام تحویل ممکن است هنوز هم نمی تواند به اندازه کافی برای درمان (و شامل) کسانی که آلوده به ویروس است.

افزایش موارد نیز اعمال فشار بر منابع پزشکی مانند آمبولانس با چند نفر از جمله کسانی که مثبت برای این ویروس که مجبور به صبر کردن برای ساعت برای یک.

در اوایل این ماه K Sudhakar پزشکی وزیر آموزش و پرورش گفت: هر گونه وسیله نقلیه مناسب خواهد بود به بیماران بدون علامت به COVID مرکز مراقبت از. او همچنین ادعا کرد در آن زمان دولت انتظار افزایش پست و بلند کردن اجسام (یا کاهش) از مستند اقدامات و که "وجود دارد بدون نیاز به وحشت".

در سراسر کارناتاکا بیش از 55000 موارد تایید شده است از جمله 33,211 فعال موارد و 1,147 مرگ و میر مرتبط با عفونت ویروس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن