سنگاپور حزب حاکم PAP cedes زمین به مخالفان در همه گیر انتخابات

سنگاپور نخست وزیر و دبیر کل حاکم حزب خلق Lee Hsien Loong به نظر می رسد اعضای رسانه ها به عنوان او آماده برای ت

توسط ELEMENTORSITE در 21 تیر 1399

سنگاپور نخست وزیر و دبیر کل حاکم حزب خلق Lee Hsien Loong به نظر می رسد اعضای رسانه ها به عنوان او آماده برای ترک پس از رای گیری در انتخابات عمومی در سنگاپور در ژوئیه 10 سال 2020 است.

Roslan رحمان | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سنگاپور حاکم حزب خلق (PAP) تمدید آن ناگسستنی حکومت در انتخابات جمعه اما رای خود را به اشتراک گذاری تضعیف نزدیکی یک رکورد کم به عنوان احزاب مخالف ساخته شده تاریخی تاخت و تاز در یک رای گیری برگزار می شود در زیر ابر از Covid-19 بیماری همه گیر.

داشتن قدرت برگزار شد پس از استقلال در سال 1965 پاپ تا به حال شده است به طور گسترده ای انتظار می رود را به نفع خود و حمل نخست وزیر Lee Hsien Loong به آنچه که به احتمال زیاد آخرین پیروزی قبل از بازنشستگی به عنوان رهبر ملی.

PAP امن 83 93 کرسی در مجلس است. اما اصلی مخالف حزب کارگران موفق به کسب 10 ترین تا کنون برگزار شده توسط قانونگذاران مخالف دولت در حالی که PAP محبوب رای کاهش یافت و به 61% از 70% در سال 2015 است.

حتی تغییرات کوچک در PAP محبوبیت می تواند منجر به عمده تغییر سیاست و PM Lee زده بدبینی تن در یک صبح زود کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه.

"ما یک دستور مشخص اما در صد از آرای مردمی است که به عنوان بالا به عنوان من تا به حال برای امیدوار" لی گفت.

"نتایج منعکس کننده درد و عدم اطمینان است که سنگاپور احساس در این بحران... این احساس خوب انتخابات است."

در یک شهر-دولت با قوانین در سراسر گفتار و مونتاژ و نامتوازن قدرت سیاسی تعادل مخالفت نفر در نتیجه به عنوان یک نقطه عطفی نشان می دهد از قدرت است.

خیابان در حزب کارگران دژ منطقه دارای عقاید با حامیان بوق و شاخ و تشویق و تکان دادن پرچم حزب - برخی از به ظاهر پرداخت کمی توجه به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

"نتایج پیشی گرفته اند انتظارات و حتی برخی در اپوزیسیون" گفت: Loke کج بیل زدن Yeong نویسنده موج اول کتاب در تاریخ سنگاپور مخالف است.

"همچنین به نظر می رسد رای دهندگان ابراز مخالفت خود را از PAP خواستار یک انتخابات عمومی در میان همه گیر."

مشاغل ترس

PAP دو سوم اکثریت آنها می توان دست به تصویب قانون و اصلاح قانون اساسی است اما رهبران آن نیز تحت فشار به آدرس لغزش در حمایت از.

زمانی که نگرانی ها در مورد مهاجرت و شغل هایش در سال 2011 PAP نظرسنجی یک رکورد کم 60 درصد آرا و محکم قوانین بین المللی استخدام به آدرس رای دهندگان حساسیت.

حزب کارگران هواداران بازگشت مثبت در یک نمونه اولیه شمارش آرا در انتخابات عمومی روز 11 ژوئیه سال 2020 در سنگاپور است. سنگاپور روز جمعه تصمیم خود را در دولت آینده در یک انتخابات عمومی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با حاکم حزب خلق حفظ آن اکثریت.

Suhaimi عبدالله | گتی ایماژ

این نگرانی را به ميدان آمده دوباره به عنوان کشور ظهور از مستند خود را به صورت عمیق ترین رکود اقتصادی است.

لی از سنگاپور تاسیس رهبر لی کوان یو به نام انتخابات به دنبال تازه دستور برای هدایت کشور را از طریق یک بحران بهداشتی که دارای خرد و کوچک اما اقتصاد باز.

سنگاپور اولین بار نیست کشور برای برگزاری انتخابات در طول همه گیر — کره جنوبی و صربستان نیز برگزار شد سنجی — اما احزاب مخالف تحت فشار قرار دادند پشت در این طرح گفت: آن را در معرض خطر رای دهندگان و مانع خود را مبارزه.

"آنها فکر می کنند که آنها به خوبی انجام داده ایم در برخورد با این بیماری همه گیر" گفت: محمد 33 ساله ساخت و ساز مدیریت ایمنی در میان جوشان حزب کارگران کرد. "آنها نمی," او گفت:.

سنگاپور یکی از پایین ترین Covid-19 نرخ مرگ و میر در جهان است و در ابتدا به دست آورده ستایش گسترده برای تلاش های خود را. اما پس از آن شیوع بیماری در تنگ مهاجر کارگر خوابگاه رنگ آمیزی که در اوایل موفقیت و متقاعد کردن دولت به حفظ مدارس و کسب و کار بسته ،

لی 68 که برگزار نخست وزیری از سال 2004 حفظ صندلی خود را به راحتی. او قبلا پرچم قصد خود را به کنار در سال آینده است اما گفت که او می ماند برای دیدن از طریق Covid-19 بحران است.

در همین حال معاون خود اختصاص داده و جانشین هنگ Swee کیات برنده صندلی خود را با یک باریک 53 درصد از آرا را در آنچه تحلیلگران گفت: یک کلید آزمون عمومی خود را پشتیبانی می کند.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب