شرکت های خارجی ضربه محکم و ناگهانی تا شرکت های چینی با وجود تنش های سیاسی به پکن باز می شود درب

یک عابر پیاده با پوشیدن ماسک محافظ پیاده روی را از طریق Lujiazui مالی منطقه در شانگهای چین در جمعه 20 مارس سال

توسط ELEMENTORSITE در 2 تیر 1399

یک عابر پیاده با پوشیدن ماسک محافظ پیاده روی را از طریق Lujiazui مالی منطقه در شانگهای چین در جمعه 20 مارس سال 2020 است.

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

به عنوان اطمینان جهانی به شدت بیشتر کسب و کار خارجی در حال خرید به چین از جمله معاملات در بیشتر صنایع حساس از امور مالی و فن آوری است.

"در طول 18 ماه گذشته ما ثبت شده سطح خارجی M&A (ترکیب و ادغام) به چین که دیده نمی شد در دهه های قبلی" شرکت تحقیقات رادیوم را شریک Thilo Hanemann و موسس شریک Daniel H. روزن نوشت: در گزارش منتشر شده در پنج شنبه.

"بسیاری از این فعالیت رانده شده آمریکایی و اروپایی شرکت با بهره گیری از شل تر محدودیت مالکیت خارجی یا شرط بندی بر تقاضای مصرف کننده می باشد".

از طریق سال های دولت چین به تدریج افزایش یافته و صنایع است که در آن کسب و کار خارجی عمل می کنند و نیز پوست کنده بازگشت محدودیت در تماما متعلق به افغانستان ،

بسیاری از موسسات مالی خارجی به طور خاص به خرید اکثریت سهام در چین سرمایه گذاری مشترک و درخواست برای مجوز به مدیریت محلی بیشتر پول است.

در یک سطح مالی سالانه کنفرانس شانگهای که پیچیده جمعه, چین, برترین تنظیم کننده تاکید کرد که جهان و دومین اقتصاد را باز محلی آن در بازار سرمایه به خارجی ها.

"بازار در چین بسیار بزرگ است و بسیاری از این خارجی (شرکت) سرمایه گذاران آنها به دنبال در دراز مدت توسعه کسب و کار در چین" مارتین وانگ شریک مدیریت از بخش بیمه برای صنعت خدمات مالی در شرکت Deloitte چین گفت: در یک مصاحبه تلفنی در اوایل هفته گذشته است. "آنها r خاوری به دنبال نه در کوتاه مدت و میان مدت."

افزایش علاقه به کسب و کار در چین در تضاد با افزایش تنش های ژئوپولیتیک محیط زیست است.

پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شروع پله تا فشار بر چین با تعرفه حدود دو سال پیش یک کمپین سیاسی است به گسترش تکنولوژی و سرمایه گذاری. ظهور Covid-19 اواخر سال گذشته در شهر ووهان و در نتیجه همه گیر جهانی است و تنها تیره و تار ایالات متحده-روابط چین بیشتر است.

شوک اقتصادی از coronavirus ناشی از محدودیت در فعالیت های کسب و کار ایجاد می شود تولید ناخالص داخلی در هر دو ایالات متحده و چین به قرارداد در سه ماهه اول. بسیاری از اقتصاددانان انتظار دارند که تولید ناخالص داخلی ایالات متحده را بیش از 40 درصد در سه ماهه دوم و چین به اضافه کردن برخی از رشد جلوتر از ارتجاعی بعد از این سال.

در میان اقتصادی و ژئوپولیتیک فشارهای شرکت های چینی به سرمایه گذاری کمتر در خارج از کشور, با توجه به اطلاعات فاش پنج شنبه توسط چین وزارت بازرگانی. اما سرمایه گذاری خارجی افزایش 7.5% از یک سال پیش در ماه مه به 68.63 میلیارد یوان ($9.87 میلیارد دلار).

رودیوم گزارش با اشاره به این که یکی دیگر از عوامل پشت روند سرمایه گذاری است که در برخی از صنایع, کسب و کار چینی در حال حاضر تبدیل شدن به رهبران – تا حدی از طریق افزایش از شروع یو پی اس و سیاست های دولت پشتیبانی می کند.

"برای اولین بار آن را جذاب برای خارجی ها برای خرید تکنولوژی و صنعتی دارایی به جای ساخت از ابتدا" نویسندگان نوشت.

چه شرکت هایی در حال خرید

در اینجا چند معاملات در این سال که رادیوم برجسته:

چین آن را نگه داشته بازارهای بسته به اندازه کافی بلند برای توسعه خود غول در بسیاری از صنایع. اما بخش های دیگر هنوز در مراحل اولیه توسعه است. در تقاطع افزایش طبقه متوسط و شل تر مالی مالکیت محدودیت است صنعت بیمه.

در ماه دسامبر در فرانسه بر اساس شرکت بیمه AXA اعلام آن به اتمام خریداری از آن سهامداران داخلی به ارزش حدود 4.6 میلیارد یوان و ادعا می شود بزرگترین 100% خارجی متعلق به اموال و تلفات شرکت بیمه در بازار چین است.

نگاه به آینده AXA چین مدیر عامل خاویر Veyry گفت: این شرکت به دنبال شیر به مصرف کنندگان چینی' افزایش تقاضا برای بیمه بهداشت و درمان.

"این مهم است که برای شرکت های خارجی قبل از هر چیز ریشه در بازار چین, خدمت, مشتریان چینی با حمایت از شرکت مادر به دلیل چین است نه یک بازار و نیازهای مشتری بسیار متنوع و تقاضا به صورت دیجیتال پیشرفته برنامه های کاربردی خواهد سوق آینده" Veyry در بیانیه ای گفت به CNBC در اوایل این ماه.

حکومت نگرانی

چین ممکن است در حال حاضر یک فرصت منحصر به فرد برای کسب و کار در جستجوی رشد در حال حاضر. اما نگرانی از تقلب تشدید شده پس از نزدک ذکر شده Luckin قهوه که تبلیغ خود را به عنوان محلی رقیب به استارباکس فاش شده در مارس ساخت حدود 2.2 میلیارد یوان در فروش سال گذشته است.

مجلس سنای آمریکا به اتفاق آرا و به سرعت به تصویب قانون در اواخر ماه مه است که می تواند در نهایت نیروی شرکت های چینی به delist سهام خود را از بورس ایالات متحده. مجلس نمایندگان انتظار می رود که برای رای دادن بعد از این تابستان.

این مشکل در حال حاضر است (ایالات متحده تنظیم کننده) نیاز به نشستن با ما با نگرش حل و فصل مشکلات برای پیدا کردن یک برنامه است.

نیش Xinghai

معاون چین اوراق بهادار کمیسیون تنظیم مقررات

تنظیم کننده های چینی سعی کرده اند به سیگنال آنها در حال گرفتن برخی از اقدام برای جلوگیری از تقلب در نور Luckin رسوایی.

"ما در حال حاضر به حل و فصل مشکلات" Fang Xinghai معاون رئیس چین اوراق بهادار کمیسیون تنظیم مقررات گفت: روز پنج شنبه در Lujiazui فروم در شانگهای با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان به اشتراک گذاشته شده از طریق وزارت امور خارجه-حمایت رسانه ها.

"مشکل در حال حاضر (ایالات متحده تنظیم کننده) نیاز به نشستن با ما با نگرش حل و فصل مشکلات برای پیدا کردن یک برنامه" نیش گفت.

در سراسر آسیا, تقلب, تنها به افزایش coronavirus شوک قرار می دهد و فشار بیشتری بر واحدهای کسب و کار به نوبه خود سود و از راه دور کار تنظیم را می توان بیشتر در معرض خطر حملات سایبری برخی از تحلیلگران گفت.

که منجر به برخی از منطقه ای فرصت های کسب و کار.

کریس فوردهام مدیر عامل در Alvarez & Marsal را اختلافات و تحقیقات تیم در هنگ کنگ و چین گفت: CNBC در هفته گذشته که این شرکت قصد دارد به دو برابر سرشماری از حدود 50 نفر در حال حاضر در چین به 100 در حدود دو سال است.

اما برای همه چین صحبت از باز کردن کسب و کار خارجی از جمله کسانی که در امور مالی هنوز شکایت سنگین الزامات محلی نه به ذکر است یک دولت تحت سلطه بازار محلی.

پیتر Ling-Vannerus صندلی بانکی و اوراق بهادار در حال حاضر در اتحادیه اروپا اتاق بازرگانی در چین اشاره کرد که چین موسسات مالی برخی از بزرگترین شرکت در جهان قابل توجهی در حمایت از دولت و 20 درصد از جهانی سپرده است. "آنها عظیم است که به راحتی در رقابت با" او در بیانیه ای گفت.

در چین "بانکی اروپا از مدیران برجسته سرسام آور تعداد دوره ای گزارش می دهد که باید در زمینه های مختلف تنظیم کننده — حدود 100 هر ماه" Ling-Vannerus گفت. او اشاره کرد که در این زمان موسسات مالی در حال حرکت پیش رو با احتیاط در چین به عنوان او گفت: در مورد تمام شرکت های اروپایی در کشور است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن