BJP توطئه روشن و فرماندار باید تماس مونتاژ جلسه: راهول گاندی

راهول گاندی گفت: BJP شد توطئه برای سرنگونی Ashok Gehlot دولت در راجستان.دهلی نو: این راجستان فرماندار باید تما

توسط ELEMENTORSITE در 3 مرداد 1399
BJP Conspiracy Clear, Governor Must Call Assembly Session: Rahul Gandhi

راهول گاندی گفت: BJP شد توطئه برای سرنگونی Ashok Gehlot دولت در راجستان.

دهلی نو:

این راجستان فرماندار باید تماس مونتاژ جلسه به اجازه کنگره اثبات آن اکثریت رهبر حزب راهول گاندی در روز جمعه گفت: وی از سوی مامورین که بی جی پی را به توطئه برای سرنگونی Ashok Gehlot دولت در حال حاضر روشن شد.

"این کشور حکومت مطابق با قانون و قانون اساسی است. دولت ها شکل گرفته و اجرا بر اساس اختیارات مردم. BJP را به توطئه برای سرنگونی دولت راجستان روشن است. این یک توهین به 8 کرور مردم راجستان. فرماندار باید تماس مونتاژ جلسه که حقیقت می آید قبل از کشور" آقای گاندی توییتی در هندی.

کنگره است که تلاش برای مهار این بحران باعث یک شورش به رهبری اخراج معاون وزیر Sachin خلبان در روز جمعه افتتاح یک جبهه جدید در برابر راجستان فرماندار Kalraj Mishra برای نقش خود را که آنها می گویند که کمک به شورشیان.

پیش از آن در روز MLAs در Ashok Gehlot کمپ به پایان رسید پنج ساعت تحصن در فرمانداری اقامت راج بهون پس از اطمینان از او که او را با مفاد قانون اساسی در احضار مجمع, جلسه یک رهبر حزب گفت.

فرماندار اما می خواستم این دولت دولت روشن شدن در برخی از نقاط قبل از او باعث می شود این اطلاعیه با توجه به کنگره سخنگوی Randeep Surjewala.

این MLAs رفت و به راج بهون در بعد از ظهر, شکایت که فرماندار نشسته بود در نامه ای که به دولت فرستاده بود به دنبال یک جلسه مجلس در روز دوشنبه.

وجود صحنه های بی سابقه ای که در آن وزیر و در حدود 100 کنگره MLAs شنبه در اعتراض و شعار دهند و حاضر به تکان دادن تا زمانی که او ساخته شده یک اطلاعیه.

فرماندار بیرون آمد و گفت: رئیس جمهوری که او در گرفتن نظر حقوقی از دیوان عالی کشور است, شنیدن این مورد.

کارشناسان حقوقی می گویند که فرماندار هیچ گزینه ای جز قبول این پیشنهاد Ashok Gehlot کابینه و تشکیل مجمع, جلسه, خبرگزاری PTI گزارش شده است.

فرماندار در بیانیه ای گفت: "هدف از فراخوانی جلسه داده نشده و هیچ دستور کار پیشنهاد شده است" در چهار خط به پیشنهاد.

فرماندار گفت: NDTV که او نه گفت: "نه" به آقای Gehlot درخواست. "من هنوز تصمیم نگرفته اند. هر آنچه که من انجام خواهد شد و با توجه به قوانین" Kalraj Mishra گفت: در میان گزارش می دهد که او حتی ممکن است استناد coronavirus محدودیت برای نگه داشتن در یک جلسه.

آقای Gehlot, 69, رفتن همه را برای یک آزمون قدرت پس از Sachin خلبان و دیگر کنگره شورشیان دولت او را تهدید به ثمر رساند مهلت از راجستان دادگاه عالی در روز جمعه. وجود دارد می تواند هیچ اقدامی برای شرکت در رد صلاحیت اطلاعیه فرستاده شده به شورشیان هفته گذشته دادگاه گفت. این به این معنی بلندگو می توانید هر گونه اقدام علیه شورشیان تا بزرگتر قانون اساسی سوال از قدرت خود تصمیم گرفته است. این سوال گرفته خواهد شد تا توسط دیوان عالی کشور در روز دوشنبه.

بی جی پی را رد کرده است هر گونه نقش در بحران با وجود تیم خلبان پناه گرفتن در حزب حکومت هاریانا و در حال محافظت از تحقیقات توسط راجستان ، آقای Gehlot را متهم به بی جی پی از تلاش برای سرنگونی دولت او با برگشتاندن شورشیان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن