NFL خود را منتشر 2020 برنامه به عنوان دیگر لیگ برتر ورزش, باقی می ماند, معلق

گیرنده گسترده استرلینگ شپرد #87 از New York Giants باعث می شود touchdown گرفتن در حالی که تحت پوشش توسط, Cornerbacks ورنون Hargreaves سوم #28 و مایک Ewards از خلیج تمپا Buccaneers در Raymond James ورزشگاه در تاریخ 22 سپتامبر سال 2019 در تمپا, فلوریدا.

Don Juan مور | گتی ایماژ

پس از هفته ها انتظار لیگ ملی فوتبال در نهایت منتشر شد جزئیات آن در سال 2020 به طور منظم فصل.

این روشن ترین سیگنال در عین حال که NFL به طور کامل در نظر دارد برای شروع آن فصل آینده با وجود این واقعیت است که بسیاری از این کشور هنوز هم تحت مستند سفارشات با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. در ضمن دیگر لیگ های حرفه ای مانند انجمن ملی بسکتبال و بیس بال لیگ هنوز برای تحکیم برنامه های خود را برای بازگشت به بازی پس از تعلیق فصل خود را در ماه مارس است.

دفاع از قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs خواهد شد شروع سال زمانی که آنها میزبان Houston Texans در زمان نخست بازی در شب پنجشنبه, سپتامبر. 10. آن را علامت گذاری 15 بار در 17 سال گذشته لیگ قهرمان باز سال در پنج شنبه شب.

خلیج تمپا Buccaneers شامل تام بردی و غارت Gronkowski باز خواهد شد در این فصل برابر پرستاران نیواورلئان در سپتامبر. 13. این بردی اثر است که در حال حاضر تأثیر Bucs که در حال برنامه ریزی پنج ملی بازی های این فصل تا فقط از یک سال گذشته است.

پست-Eli Manning New York Giants باز خواهد شد در این سال در برابر Pittsburgh Steelers در دو back-to-back دوشنبه شب فوتبال بازی در سپتامبر. 14. غول های توهین آمیز هماهنگ کننده Jason گرت سابق Dallas Cowboys سر مربی باید اول خود را در تیم سابق خود در Oct. 11 در دالاس. NFC شرق رقبا را ملاقات کرد و برای بار آخر در Jan. 3, 2021.

یک بار دیگر کابوی ها خواهد بود یکی از NFL با پنج تلویزیونی در سراسر کشور بازی از جمله سه حضور در ان بی سی جمعه شب فوتبال برنامه تلویزیونی.

روز دوشنبه NFL همچنین اعلام کرد این امر خودداری کردن آن برنامه ریزی شده بین المللی سری بازی های این فصل با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر. لیگ برنامه ریزی شده بود به میزبان بازی ها در شهر مکزیک در Azteca ورزشگاه و چهار بازی در لندن در این فصل است. همه بازی ها برگزار خواهد شد در ایالات متحده در این فصل است.

اردوگاه آموزشی نگرانی

اما با وجود شور و هیجان در مورد برنامه انتشار بسیاری از سوالات هنوز هم باقی می ماند اگر NFL شروع فصل آن در زمان, به عنوان سوال اطراف coronavirus باقی می ماند.

NFL کمیسر راجر Goodell با ارسال یادداشتی به اطلاع تیم ها از پروتکل های مورد نیاز در مارس 15 قبل از عمل تسهیل باز است. CNBC به دست آمده یک کپی از این یادداشت که میگه تیم باید پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل و با پوشیدن ماسک صورت در حالی که در تیم محل های کار است.

و قبل از پریدن به ماه سپتامبر بسیار بستگی دارد اگر تیم قادر به شروع به اردوگاه های آموزشی در ماه جولای. Covid-19 را به زودی آغاز به آماده شدن برای بیش از 100 نفر از جمله کارکنان تیم که از سراسر کشور است.

با توجه به یک فرد نزدیک به لیگ بحث NFL به تازگی تضمین بازیکنان در نامه اخیر به عوامل آنها را نمی توان جدا از خانواده در طول فصل. آن گفت: تیم نمی خواهد جای بازیکنان در هتل ها در طول فصل به کاهش خطر عفونت کروناویروس.

Chafie زمینه NFL عامل در واسرمن گفت CNBC بازیکنان نیاز خواهد بود “نوعی از شرایط فیزیکی آموزشی” برنامه قبل از جمع آوری برای اردوگاه های آموزشی به عنوان offseason برنامه ها قطع شده اند با توجه به Covid-19. او گفت: “پرتاب آنها را به آتش” می تواند منجر به افزایش آسیب های.

“امیدوارم [NFL] خواهد کار درست را انجام دهید برای محافظت از سلامت و رفاه از بازیکنان گفت:” زمینه های که مذاکره حدود 300 میلیون دلار در قرارداد این offseason از جمله برای کابوی گیرنده گسترده عماری کوپر $100 میلیون معامله.

هر گونه تغییرات به NFL schedule یا تدارکات آن نیاز به ارائه به لیگ ملی فوتبال, بازیکنان, انجمن کمیته اجرایی قبل از DeMaurice Smith, اتحادیه, مدیر اجرایی, تصویب می تواند به نمایندگی از بازیکنان.

در اوایل این هفته Goodell گفت: تیم هایی که طرفداران خواهد بود قادر به دریافت بازپرداخت برای یک بلیط اگر برنامه ریزی بازی ها را لغو و یا به بازی می شود در خالی استادیوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im