بمبئی هنوز Coronavirus منطقه قرمز و محدودیت ها باقی می ماند و می گوید: پلیس

وسایل نقلیه در غرب بیان بزرگراه در بمبئی در سراسر کشور coronavirus مستند.بمبئی: با تقریبا 20 درصد از coronavir

توسط ELEMENTORSITE در 29 اردیبهشت 1399
Mumbai Still Coronavirus Red Zone, Restrictions Remain, Says Police

وسایل نقلیه در غرب بیان بزرگراه در بمبئی در سراسر کشور coronavirus مستند.

بمبئی:

با تقریبا 20 درصد از coronavirus موارد در کشور بمبئی است که هنوز هم یک COVID-19 منطقه قرمز و محدودیت شده اند کاسته در شهرستان پلیس گفت: روز دوشنبه هشدار به مردم در مورد قوی عمل در برابر متخلفان در مرحله چهارم از مستند در سراسر کشور.

"یادآوری ملایم Mumbaikars. بمبئی بودن یک منطقه است و در عین حال برای دیدن هر گونه تسهیلات از قوانین زودتر تحت مستند 4.0. وسایل نقلیه در مسافرت بدون اجازه معتبر یا غیر اضطراری روز یا شب خواهد بود توقیف & راننده به صورت دقیق عمل است. آن را برای ایمنی خود را برای اولین بار (sic)" بمبئی کمیسر پلیس Param Bir سینگ توییتی.

پلیس بمبئی نیز ارسال همان پیام:

بمبئی گزارش شده نزدیک به 20 ، 000 coronavirus موارد از جمله 734 مرگ و میر - بالاترین در هند.

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray است که انتظار می رود به آدرس دولت در 8:30 ب. ظ در مورد تغییرات در قوانین در مرحله چهارم از مستند آغاز شد که در روز دوشنبه خواهد شد و تا مارس 31.

دهلی نو که در حدود نیمی از موارد بمبئی در روز دوشنبه اجازه بازارها و مجتمع های خرید برای بازگشایی در یک فرد حتی اساس و اتوبوس و اتومبیل و تاکسی برای اجرا با محدود مسافران است. مستقل و مغازه ها نیز اجازه داده می شود اما در سالن بسته خواهد ماند در حال حاضر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب