فایزر و BioNTech آغاز شد و در اواخر مرحله محاکمه انسان برای coronavirus واکسن دوشنبه

ایالات متحده داروسازی فایزر آلمان و بیوتکنولوژی BioNTech گفت: آنها خود را آغاز کرد در اواخر مرحله محاکمه انسان

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399

ایالات متحده داروسازی فایزر آلمان و بیوتکنولوژی BioNTech گفت: آنها خود را آغاز کرد در اواخر مرحله محاکمه انسان به صورت بالقوه coronavirus واکسن در روز دوشنبه به عنوان شرکت های دارویی مسابقه را به نفع خود تصویب قانونی قبل از پایان سال است.

سهام شرکت گزارش افزایش بیش از 3 ٪ در بعد از ساعات معاملات در روز دوشنبه. BioNTech شد تا بیش از 2٪.

محاکمه خواهد شد و شامل 30000 شرکت کنندگان بین سنین 18 تا 85 در سراسر 120 سایت های جهان از جمله 39 ایالات متحده این شرکت اعلام کرد. اگر موفق آنها انتظار می رود به ارائه آن به صورت نهایی تنظیم مقررات بررسی در اوایل ماه اکتبر. آنها برنامه ریزی برای عرضه تا 100 میلیون دوز تا پایان سال 2020 و در حدود 1.3 میلیارد دوز در پایان 2021.

تصمیم به شروع دادگاه نشان دهنده "هدف اصلی ما این را به خوبی تحمل بسیار موثر واکسن به بازار به سرعت به عنوان امکان پذیر است در حالی که ما همچنان به ارزیابی ما دیگر واکسن نامزدها به عنوان بخشی از یک تمایز COVID-19 واکسن, نمونه کارها" BioNTech مدیر عامل Ugur Sahin گفت: در یک نسخه. "بسیاری از مراحل گرفته شده اند نسبت به این مهم نقطه عطف و ما می خواهم برای تشکر از تمام کسانی که به صورت فوق العاده ای خود را تعهد است."

شرکت های تجربی واکسن با استفاده از مسنجر ribonucleic acid یا مولکول mRNA به تحریک یک واکنش سیستم ایمنی بدن به مبارزه با ویروس. دانشمندان امیدوارند mRNA که رله دستورالعمل ژنتیکی از DNA می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش سیستم ایمنی بدن به تشخیص و از بین بردن ویروس.

در اوایل این ماه شرکت گفت: یکی از آن چهار coronavirus واکسن نامزدهای تولید آنتی بادی خنثی است که محققان بر این باورند که لازم است برای ایجاد ایمنی نسبت به ویروس در تمام شرکت کنندگان که موفق به دریافت دو از 10 یا 30 ميکروگرم دوز.

هفته گذشته دولت آمریکا اعلام کرد آن را خواهد پرداخت Pfizer و BioNTech $1.95 میلیارد دلار برای تولید و تحویل 100 میلیون دوز از واکسن خود را اگر آن را ثابت می کند امن و موثر است. این قرارداد امضا شد به عنوان بخشی از عملیات در پیچ و تاب سرعت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای سرعت بخشیدن به توسعه و تولید واکسن و درمان برای مبارزه با کروناویروس.

فایزر قبلا اعلام کرد که امیدوار به شروع محوری آن در اواخر مرحله آزمایشی این واکسن در اوایل این هفته.

فایزر و BioNTech در میان شرکت های مختلف مسابقه به توسعه یک واکسن برای مبارزه با این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 16 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 650,029 از شنبه, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. وجود بیش از 150 واکسن در حال توسعه در سطح جهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی با 25 در حال حاضر در آزمایشات انسانی.

اعلام این خبر از دو شرکت آمد همان روز بیوتکنولوژی شرکت مدرن است که همچنین در حال توسعه پیشرو کانديد واکسن گفت: آن شروع آن در اواخر مرحله coronavirus آزمایش واکسن. که دادگاه نیز شامل 30,000 شرکت کنندگان است. این شرکت گفت: از آن باقی مانده در مسیر تحویل بین 500 میلیون تا 1 میلیارد دوز در سال با شروع سال آینده.

در میان دیگر رقبا است غول دارویی Johnson & Johnson و AstraZeneca.

J&J گفت: در اوایل این ماه آن انتظار می رود برای شروع در اواخر مرحله محاکمه انسان به صورت بالقوه coronavirus واکسن در اواخر ماه سپتامبر جلوتر از برنامه. AstraZeneca همکاری با محققان در دانشگاه آکسفورد گفت: آنها در حال استخدام به صورت مداوم خود را در اواخر مرحله آزمایشی این واکسن در انگلستان ، برزیل و آفریقای جنوبی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب