بیش از نیمی از شرکت های ایالات متحده در هنگ کنگ “بسیار نگران” درباره برنامه امنیتی جدید قانون, بررسی نشان می دهد

هنگ کنگ منطقه مرکزی کسب و کار.

جورج رز | گتی ایماژ

بیش از 80 درصد از شرکت های ایالات متحده در هنگ کنگ بررسی توسط اتاق بازرگانی آمریکا گفت: آنها نگران چین قصد تحمیل جدید امنیت ملی قانون در شهر است.

از 180 AmCham اعضای که در پاسخ به این نظرسنجی در اوایل این هفته 53.5 درصد “بسیار نگران” در حالی که 30.0 درصد “متوسط نگران” درباره قانون امنیت. نتایج این تحقیق منتشر شده در روز چهارشنبه و در نظر گرفته شده به علمی گفت: مجلسی.

پاسخ دهندگان اشاره به نگرانی های چنین به عنوان تهدید به دلار هنگ کنگ به طور کلی محیط کسب و کار و همچنین قانون تاثیر بالقوه بر آزادی بیان و دیگر “اساسی و آزادی های مدنی.”

ترس از فرسایش استقلال

هنگ کنگ مستعمره سابق بریتانیا که بازگشت به قانون در سال 1997 توسط اداره تحت “یک کشور دو سیستم” اصل است که اجازه می دهد تا به شهر آزادی بیشتری نسبت به سرزمین اصلی هستند. کسانی که آزادی شامل خودگردان قدرت محدود انتخابات حقوق و همچنین به عنوان تا حد زیادی جدا حقوقی و اقتصادی در چارچوب از سرزمین اصلی چین است.

چنین استقلال دارای بیمه های هنگ کنگ موفقیت به عنوان یک جهانی مالی و کسب و کار مرکز تا کنون.

روند تصویب چین جدید قانون را دور زدن و هنگ کنگ مقننه که نگرانی بیش از این شهر فرسایش استقلال وعده داده شده در زیر “یک کشور دو سیستم” چارچوب است. این شهرستان شده است وضعیتی وخیم از ماه از دموکراسی تظاهرات — برانگیخته توسط یک بحث استرداد لایحه — که در برابر خشونت تبدیل شد و فرستاده است اقتصاد خود را به یک رکود است.

قانون جدید با هدف منع تجزیه طلبی براندازی دولت قدرت تروریسم فعالیت و دخالت خارجی — برخی از گزارش ها گفت: آن را نیز می تواند منجر به چینی سازمان های اطلاعاتی راه اندازی پایگاه های خود در هنگ کنگ. منتقدان می گویند این قانون می تواند کمک مالی دولت مرکزی قدرت های گسترده ای برای سرکوب مخالفان و معترضان.

آمریکا لغو هنگ کنگ وضعیت ویژه

به عنوان پکن را تحت فشار قرار دادند به جلو با امنیت ملی قانون رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و آغاز روند” از بین بردن هنگ کنگ درمان مورد علاقه آمریکا تحت قانون است.

“هنگ کنگ اعلام کرد دو whammy در هفته گذشته با چین اعلام کرد یک پیشنهاد امنیت ملی, قانون, در حالی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که آغاز روند لغو آمریکا-هنگ کنگ ویژه اقتصادی وضعیت” گفت: تارا یوسف جمهور AmCham در هنگ کنگ است.

مقامات در پکن و هنگ کنگ باید گفت که قانون نمی خواهد تحت تاثیر قرار, منطقه ویژه اداری استقلال. اما 60 درصد از شرکت های ایالات متحده مورد بررسی توسط AmCham فکر قانون صدمه خواهد خود را در عملیات کسب و کار.

برخی از شرکت ها گفت: اجرای این قانون می تواند منجر به کاهش سرمایه گذاری خارجی به این شهرستان و همچنین مشکل بیشتر در استخدام به عنوان مردم ترک و یا جلوگیری از هنگ کنگ.

هنوز هم در اطراف 70.6 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته شرکت خود را ندارد و قصد دارد به حرکت سرمایه دارایی و یا کسب و کار عملیات خارج از هنگ کنگ در حالی که 62.2% گفت: آنها شخصا نمی خواهد در نظر خروج از شهر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو