داو تظاهرات 900 امتیاز به عنوان وال استریت به سلامتی بالقوه coronavirus واکسن

سهام بسیج روز دوشنبه در بازگشت از ضرر و زیان در هفته گذشته به عنوان اخبار از مدرن محاکمه دامن زده خوش بینی در

توسط ELEMENTORSITE در 29 اردیبهشت 1399

سهام بسیج روز دوشنبه در بازگشت از ضرر و زیان در هفته گذشته به عنوان اخبار از مدرن محاکمه دامن زده خوش بینی در مورد پتانسیل coronavirus واکسن.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 900 امتیاز بالاتر یا نزدیک به 4 درصد. S&P 500 به دست آورده 3.3% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 2.7%. شاخص Dow و S&P 500 هر دو در سرعت خود را برای یکی از بزرگترین روز سود از اوایل ماه آوریل است.

مدرن سهام بسیج 25 درصد پس از شرکت در گزارش "مثبت" فاز یک نتایج به صورت بالقوه coronavirus واکسن. این شرکت اعلام کرد که پس از دو دوز تمام 45 محاکمه شرکت کنندگان در حال توسعه coronavirus آنتی بادی است.

"این اطلاعات بیرون آمدن از مدرن طول می کشد کمی ناشناخته خارج از بازار" گفت: Christian Fromhertz مدیر عامل شرکت ترایبکا تجارت ، "بنابراین وجود یک زانو حرکت تند و سریع واکنش است که می گذرد با تمام کسانی که نام هایی که باید تحت فشار بوده است." Fromhertz با اشاره به کسانی که سهام به عنوان "کرد."

"من فکر می کنم که چگونه آن را به کار می رویم" گفت: Fromhertz. "نزدیک آنها را وادار به بازگشایی این کشور بیشتر خواهد بود مفید برای 'have-nots و رفتن وجود دارد به سود بیشتر در برخی از 'دارا.'"

دیزنی معامله 6.6 درصد بالاتر در حالی که MGM استراحتگاه معامله 10.1 درصد بالاتر است. کروز اپراتور کارناوال به دست آورد 17.2%. دلتا و یونایتد ایرلاینز هر دو افزایش بیش از 13٪. Netflix — سهام است که بهره مند از مردم ماندن در خانه — معامله فقط در زیر flatline.

سهام بانک افزایش یافت گسترده. ولز فارگو شروع به پریدن کرد بیش از 8 ٪ در حالی که بانک آمریکا و سیتی گروپ هر دو معامله بیش از 6 درصد بالاتر است. جی پی مورگان چیس پیشرفته 4.5%.

نظرات از رئیس فدرال رزرو نیز اضافه شده به روند صعودی.

رئیس فدرال جروم پاول گفت: CBS' "60 دقیقه" که "وجود دارد خیلی بیشتر از ما می توانید انجام دهید" برای کمک به اقتصاد است. "ما انجام داده ایم آنچه می تواند ما را به عنوان ما. اما من می گویم که ما از مهمات توسط یک شات طولانی. هیچ, واقعا وجود دارد هیچ محدودیتی برای آنچه که ما می توانید انجام دهید با این برنامه های وام است که ما داریم."

بانک مرکزی رهبر همچنین گفت که او "بسیار مطمئن" اقتصاد ایالات متحده خواهد پنجه راه خود را از زمان به عقب برگشت اما هشدار داد که آن را نمی ممکن است به طور کامل بهبود می یابند تا یک Covid-19 واکسن کامل است.

قیمت نفت بسیج در بخشی از کاهش stay-در-خانه سفارشات. وست تگزاس اینترمدیت آتی شد تا 10.1% تجارت در $32.44 در هر بشکه رسید.

شاخص ترکیبی Nasdaq و S&P 500 با کاهش 1.1 درصد و 2.2 درصد در هفته گذشته با دومی اهمیت حیاتی آن بدترین هفته از ماه مارس. داو صنعتی به پایان رسید هفته پایین 2.65% برای سوم آن منفی در هفته چهار و بدترین حالت آن هفته از آوریل 3.

وال استریت را کهنه سرمایه گذاران می گویند سهام می تواند در برای متلاطم تجارت تا زمانی که آن را روشن است که تلاش های دولت برای بازگشایی اقتصاد خود نیست ملاقات با قابل خوشه در موارد جدید Covid-19. آخر این هفته اکثر ایالت یا تا حدی یا به طور کامل به پایان رسید مستندات.

"تمرکز بر حرکت رو به جلو خواهد بود در افتتاح, اقتصاد, چگونه می توانید به سرعت آن را باید انجام شود و چگونه با خیال راحت می توانید آن را انجام شود" گفت: Quincy Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی. به همین دلیل کسانی که اطلاعیه ها در "درمانی درمانی درمان و واکسن در حال رفتن به بسیار مهم است."

CNBC Jeff Cox و پتی Domm کمک گزارش.

اینجا کلیک کنید برای آخرین اخبار در مورد کوروناویروس. اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب