5 راه شما و سگ خود را می تواند همسایگان خوب به هر کس در اطراف شما

که نگهبان سگ است یک مسئولیت فوق العاده ای است. سگ را می خواهد و نیاز دارد که همیشه مربوط به چه افرادی تمایل به

توسط ELEMENTORSITE در 9 تیر 1399

که نگهبان سگ است یک مسئولیت فوق العاده ای است. سگ را می خواهد و نیاز دارد که همیشه مربوط به چه افرادی تمایل به فکر می کنم به عنوان اجتماعی رفتار مناسب در محله. به عنوان یک مربی سگ در اینجا پنج تا از بهترین نکات برای حمایت از سگ همسایه خوب بودن:

اولین قانون خوب بودن سگ همسایه است مگر اینکه سگ خود را که در پشت حصار امن سگ خود را باید بر روی یک دسته سه تایی, مهم نیست چقدر دوستانه و یا به خوبی آموزش دیده او ممکن است. Leashing سگ خود را نشان می دهد همسایگان که شما آنها را احترام و محله. آن را نیز بدان معنی است که او نمی خواهد در معرض خطر: وارد شدن به یک مبارزه/مجروح شدن یک بند زده, سگ که نیست راحت بودن با استقبال عجیب و غریب سگ با نزدیک شدن; گرفتن ضربه توسط یک ماشین; بودن spooked; تعقیب حیات وحش (مانند سنجاب); و یا در حال اجرا کردن و گرفتن از دست داد. قلاده برای همه, ایمنی است.

آن را باید بدون گفت که هنگامی که در یک پیاده روی با سگ خود را شما نیاز به حرکت شبیه چمچه زنی مدفوع. نه تمیز کردن پس از سگ خود را یکی از ساده ترین راه برای سگ نگهبان به شهرت بد در محله. حمل کیسه های هر زمان که شما و سگ خود را به ترک خانه و استفاده از آنها. همچنین ملاحظه شود از جایی که شما و سگ خود را به پیاده روی در محله شما. اجازه نمی دهد او را به راه رفتن را از طریق و یا ادرار در همسایه خود گل. به جای چوب به پیاده رو و منظقه unplanted گیاهی مناطق که در آن در دسترس است.

آموزش سگ, سگ مبارک و بزرگ را ، آموزش سگ خود را سرگرم کننده و یک راه عالی برای ایجاد ارتباط خود را. آموزش سگ خود را به مودبانه تعامل با شما به جای تلاش برای نزدیک شدن به مردم در محله خود است که نه تنها مودبانه اما کمک خواهد کرد که همسایه ها که احساس عصبی در اطراف سگ.

آموزش سگ هرگز نباید شامل مجازات است. به جای کمک به سگ خود را به درک آنچه شما می خواهید با استفاده از رفتار پاداش دادن به سگ خود را برای ارائه رفتارهای که دوست دارید و می خواهید بیشتر. اگر سگ شما تمایل به بیش از حد هیجان زده هنگامی که او می بیند همسایه شروع به اقامت در یک فاصله که در آن سگ خود را قادر به موفقیت. کنید توجه خود را با درمان و یا یک اسباب بازی و پاداش او را برای نگاه کردن به شما است. با انجام این کار شما پاداش خود را سگ با ارائه توجه و کمک به سگ خود را به ایجاد ارتباط مثبت که زمانی که او می بیند همسایه او به نظر می رسد به شما و درمان به جای زور زدن در پایان از دسته سه تایی و پارس.

درست مثل شما نمی خواهد اجرا شود تا به یک غریبه در خیابان و آنها را به یک آغوش بزرگ اجازه نمی دهد که سگ خود را به uninvitedly رویکرد انسان, کودکان, یا سگ های دیگر. اگر همسایه خود را می پرسد به خوش آمد می گوید خود را سگ و سگ خود لذت می برد دیدار مردم آن را کاملا خوب اجازه می دهد تا سگ خود را به ارتباط برقرار کردن اما همیشه به دنبال رضایت ، اگر همسایگان خود هستند تبریک و یا بازی با سگ خود را, مطمئن شوید که آنها احترام سگ خود را در مرزهای با یادآوری مردم—به خصوص کودکان—چگونه به طور مناسب انجام دهید: هیچ معلق در هوا کشیدن دم یا roughhousing. بیشتر از همه قرار ندهید سگ شما به موقعیت های که در آن او ممکن است ناراحت کننده و یا غرق. اگر سگ شما را دوست ندارد ملاقات سگ های دیگر و یا افرادی که خوب! همسایه خوب بودن معنا نیست که سگ خود را به تعامل با دیگران—فقط مودبانه گفتن که سگ شما خجالتی است و اگر یک همسایه می پرسد برای گفتن سلام.

تخمین زده می شود که دو میلیون و حیوانات خانگی به سرقت رفته هر سال هنگامی که سمت چپ به تنهایی. می توان آن را وسوسه انگیز به ترک سگ خود را در حیاط خلوت خود را, اما نظارت است که همیشه امن تر است. فراتر از تهدید dognapping سگ که سمت چپ به تنهایی در حیاط به احتمال زیاد خسته می شود و خود را به دردسر با حفر جویدن در گیاهان (که بسیاری از آنها ممکن است سمی) و پارس بسیاری از خستگی است که یک راه خوب برای تحریک همه همسایگان خود را. نه به ذکر است اگر یک همسایه نیز بدون نظارت سگ حصار مبارزه یا سگ پارس/lunging/تعقیب یکدیگر در دو طرف نرده ها بسیار رایج است. این رفتار استرس زا است به سگ و می تواند منجر به صدمات. به جای آن زمان در حیاط خود را با سگ بازی و نظارت برای اطمینان از سگ خود را potties قبل از آمدن داخل.

در پایان روز, مهم نیست که چقدر خوب از یک همسایه شما و سگ خود را در تلاش برای وجود دارد که احتمالا برای رفتن به کسی که در این محله ها که نمی مانند سگ و یا حتی بدتر نمی خواهم خود را سگ. من در حال حاضر یک همسایه که مسائل را با هر کس در بلوک. او موضوع را با من این است که او به جرم این که سگ من poops در حیاط پشت یک حصار حریم خصوصی و که من حرکت شبیه چمچه زنی که مدفوع روزانه. در این وضعیت می خواهم مهم نیست که چگونه به خوبی آموزش دیده سگ خود است که هیچ مقدار از ادب می تواند تغییر کند. در این موارد توصیه به مودب و نه تعامل. به جای تمرکز بر روی روابط مثبت شما و سگ خود باید خود را با دیگر کشورهای همسایه و در ساختمان یک سگ-استقبال محله فرهنگ است.is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de