مینیاپولیس پلیس حوزه در آتش به عنوان تظاهرات خشم در پس از مرگ جورج فلوید

یک پلیس حوزه سوزش در مینیاپولیس اواخر روز شنبه به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید خروشان در سوم روز.معترضان تا

توسط ELEMENTORSITE در 9 خرداد 1399

یک پلیس حوزه سوزش در مینیاپولیس اواخر روز شنبه به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید خروشان در سوم روز.

معترضان تا به حال با تمرکز توجه خود را در اداره پلیس 3rd حوزه پایه چهار افسران که از کار اخراج شدند فلوید پس از مرگ در بازداشت دوشنبه.

آتش به نظر می رسد به گسترش به داخل کشور.

آتش سوزی نیز سوزانده شده در هر دو طرف از ایستگاه پلیس به تظاهر کنندگان تحت فشار قرار دادند پایین نرده های موقت و اشغال اموال در حوزه. افسران شلیک گاز اشک آور از زمین و پشت بام.

چند blazes نیز سوخته در نزدیکی بلوک.

مینه سوتا نگهبان گفت: در توییتر که 500 سرباز فعال شده اند برای انجام وظیفه در شهرهای دوقلو. "ماموریت ما این است که برای محافظت از زندگی و حفظ اموال و حق مسالمت آمیز نشان می دهد ،

رژیم صهیونیستی. تیم Walz یک فرمان اجرایی را امضا شنبه فعال کردن مینه سوتا گارد ملی. بیانیه ای از دفتر والی گفت: منظور لازم بود پس از "آسیب گسترده به مالکیت خصوصی رخ داده است و تظاهرات مسالمت آمیز تکامل را به یک وضعیت خطرناک برای مردم و در اولین پاسخ دهندگان."

کسب و کار در سراسر شهرهای دوقلو بودند شبانه روزی خود در و پنجره روز شنبه در تلاش برای جلوگیری از غارت.

غارتگران و پنج شکست را به یک هدف در خیابان دانشگاه در سنت پل قبل از اینکه پلیس وارد ارسال این اظهارات تاکنون ،

اما به عنوان پلیس دور فروشگاه و مواجه با قهر جمعیت غارتگران شکست را به یک T. J. Maxx نزدیک و با هر آنچه که آنها می تواند حمل. که فروشگاه بود و بعد از آن گزارش می شود .

"ماموران در ادامه به ضربه با سنگ و بطری پرتاب می شود توسط افرادی که همچنین شکستن به ساختمان غارت و از بین بردن اموال" St. Paul پلیس گفت: .

هدف مستقر در مینیاپولیس بعد گفت: آن را به طور موقت بسته شدن فروشگاه های 24 در مینه سوتا است.

خالی, St. Paul رزمناو پلیس در این منطقه نیز به نظر می رسد تخریب شده است.

"لطفا در خانه بمانند. لطفا به اینجا می آیند در اعتراض به" در بیانیه ای که اواخر روز پنجشنبه بعد از ظهر.

"لطفا نگه داشتن تمرکز بر روی جورج فلوید در پیشبرد جنبش ما و در جلوگیری از این همیشه اتفاق می افتد دوباره. ما همه می توانند در آن با هم مبارزه کنند."

در اوایل شب پنجره ها از بیش از یک دوجین فروشگاه شدند و شکست و آتش نشانان شد قرار دادن یک تعداد انگشت شماری کوچک blazes. شهرستان سخنگوی استیو Linders گفت: مقامات در برخورد با ناآرامی ها در حدود 20 مناطق مختلف است.

در جنوب مینیاپولیس معترضان جمع شده در نزدیکی اداره پلیس 3rd حوزه. سنگ پرتاب کردند افسران مستقر گاز اشک آور به آنها منتقل شده از طریق یک جمعیت برای رسیدن به یک سلاح سرد قربانی گفت: شاهد و شورای شهر نامزد A. J. Awed.

پلیس بعدها دیده می شود با استفاده از یک سبد خرید به رول چند غیرنظامیان از این منطقه است.

حمل و نقل مترو که در عمل نور راه آهن و اتوبوس در مینیاپولیس و سنت Paul تعطیل تقریبا تمام خدمات از طریق پنج شنبه. فرودگاه شاتل و آن Northstar رفت و آمد خط که باقی مانده بودند عملیاتی.

"از نگرانی برای ایمنی از سواران و کارکنان حمل و نقل مترو اتوبوس و راه آهن نور سرویس معلق خواهد شد," حمل و نقل آژانس اعلام کرد و در حدود 2:30 بعد از ظهر

یزد مرکز یک مرکز خرید در نزدیکی رزویل گفت: در آن خواسته شده بود توسط مقامات تعطیل.

در اعلام تعطیلی فروشگاه هدف در بیانیه ای گفت "ما دل شکسته از مرگ جورج فلوید و درد آن باعث شده است جامعه ما است. در این زمان ما را ساخته اند این تصمیم به بستن تعدادی از فروشگاه های ما تا اطلاع ثانوی."

تظاهرات همچنین محل در سراسر کشور.

در شهر نیویورک حداقل 40 نفر دستگیر شدند به عنوان اعتراض به خیابان ها ریختند در نزدیکی اتحادیه مربع و در پایین منهتن, پلیس گفت:.

یک افسر سیل می تواند زباله های پرتاب در او و یکی دیگر پانچ در این صورت با توجه به اداره پلیس نیویورک. مظنون در آن حوادث بودند در میان کسانی که در بازداشت اداره گفت.

در لس آنجلس تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل ساختمان مقر پلیس در مرکز شهر مسالمت آمیز مقابل به چهار رویداد که در طی آن معترضان مسدود شده و ترافیک در 101 آزادراه و آسیب دیده California Highway Patrol وسایل نقلیه.

در دنور اسرائیلی در نزدیکی کنگره که در آن اعتراض کردند. اما سخنگوی پلیس کورت بارنس گفت: آن را بلافاصله روشن اگر گلوله شد مرتبط است. بدون آسیب گزارش شده است و هیچ کس در بازداشت او گفت:

در اوکلند کالیفرنیا حدود 20 معترضان به طور خلاصه اشغال یک تقاطع با توجه به NBC Bay Area.

در مینیاپولیس رهبران بودند خواستار صلح: مینیاپولیس, شهردار یعقوب فری شورای شهر, معاون رئیس جمهور, Andrea جنکینز و رئیس پلیس Medaria Arradondo همه التماس برای آرام است.

"ما باید بازگرداندن صلح به طوری که ما می توانید انجام این کار سخت با هم" فری گفت.

جنکینز گفت: معترضان باید در مورد عصبانی فلوید مرگ در بازداشت پلیس, اما آنها حق ندارد به "مرتکب خشونت و آسیب در جوامع است که به شما می گویند شما در حال ایستاده است."

"ما نیاز به صلح و آرامش در خیابان های ما و من التماس شما که برای آرامش," او اضافه شده است.

روز پنجشنبه گفت که مقامات باید اطمینان حاصل شود در خدمت عدالت است در Floyd مرگ "هر چه عواقب."

"این واقعیت که او یک مظنون در بازداشت غیر مادی است — افسران پلیس باید در همه زمان ارائه کمک به کسانی که نیاز به آن" Yoes گفت. "افسران پلیس نیاز به درمان همه شهروندان ما با احترام و درک و برگزار می شود باید به بالاترین استانداردهای خود را انجام."

مقامات محلی و فدرال صحبت کرد و در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک روز پنج شنبه بود که با تاخیر دو ساعت پس از گزارش از اتهامات احتمالا اعلام کرد اما هیچ اطلاعیه آمد.

نمایندگانی از وزارت دادگستری ایالات متحده, FBI, the Minnesota Department of Public Safety همراه با Hennepin County وکیل مایکل فریمن ارائه هیچ توجهی به روز رسانی دیگر که به قول سریع و تحقیق کامل از افسران درگیر در Floyd مورد.

آمریکا وکیل برای منطقه مینه سوتا اریکا مک دونالد گفت: آن ضروری جامعه درک چگونه به طور جدی این اداره در نظر گرفتن این تحقیقات فلوید برای مرگ.

"این شکسته قلب من برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در خیابان های ما در مینیاپولیس و سنت پل و در برخی از حومه شهر" مک دونالد گفت. "و من شفاعت من شفاعت با افراد به ماندن آرام و به ما اجازه انجام این بررسی است."

این است که در حال توسعه یک داستان تازه کردن در اینجا برای به روز رسانی.

گیب گوتیرز گزارش از مینیاپولیس و سنت Paul David K. لی از نیویورک و دنیس رومرو گزارش از سن دیگو.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن