مایک بلومبرگ توطئه هزینه های حمله رعد اسا برای حمایت جو بایدن برای رئيس جمهور اجرا

میلیاردر و نامزد سابق ریاست جمهوری مایک بلومبرگ توطئه عظیم هزینه های حمله رعد اسا برای بازگشت جو بایدن تلاش برای کاخ سفید است.

سابق شهردار نیویورک و نزدیک ترین مشاوران سیاسی در حال بحث در مورد اینکه آیا بلومبرگ است هزینه خواهد شد عبارتند از عمده کمک های مالی به نرم افزار-بایدن سوپر پکس بایدن مشترک تلاش برای جمع آوری اعانه با کمیته ملی حزب دموکرات و یا دیگر گروه مستقل به گفته افراد آشنا با مکالمات. این افراد کاهش یافته است به عنوان بودند ،

وجود دارد حداقل سه سوپر پکس, حمایت بایدن که بلومبرگ می تواند به: متحد کردن کشور از اولویت های ایالات متحده آمریکا و آمریکایی پل. اهداکنندگان می تواند به بودجه نامحدود سوپر پکس اما محدود هستند در چه مقدار از آنها می تواند به مبارزات و مشترک کمپین جمع آوری کمک های کمیته.

“به عنوان مایک گفت: او از معاون رئیس جمهور بایدن در شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ما در حال حاضر به دنبال در چگونه به بهترین حمایت معاون رئیس جمهور بایدن و همچنین دموکراتیک پیروزی بالا و پایین انتخابات در ماه نوامبر فقط به عنوان مایک بلومبرگ انجام داده است در چرخه ی قبلی” یک بلومبرگ گفته سخنگوی CNBC.

هر چند که مشخص نیست چقدر بلومبرگ در نهایت صرف برخی از افراد آشنا با این موضوع اشاره کرد که آنها پیش بینی بلومبرگ به پایان رسید تا هزینه بیش از 250 میلیون دلار برای حمایت بایدن ظاهری دموکراتیک نامزد. هر عمده حمایت مالی از بلومبرگ, حمایت بایدن را شامل نمی شود چه می تواند او را به سمت کمک به دموکرات کنگره. پس از حذف از مقدماتی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری در ماه مارس بلومبرگ تایید بایدن و بعد از آن اعلام کرد که مبارزات انتخاباتی خود را انتقال 18 میلیون دلار به DNC.

با شش ماه مانده به انتخابات عمومی بلومبرگ سرمایه گذاری بخشی از 58 میلیارد دلار ارزش خالص خواهد بود بحرانی افزایش برای معاون سابق رئیس جمهور. بایدن و دیگر رهبران حزب دموکرات شده اند در تلاش برای ساخت یک انتخابات عمومی نیروی عظیم منهدم کننده است که شانس غلبه بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ قفسه سینه.

Coronavirus همه گیر است و همه مبارزات برای رفتن مجازی و اگر چه بایدن نگه داشته تا با مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع آوری کمک های مردمی در ماه آوریل بالا بردن $60.5 میلیون, او هنوز هم در پول نقد. رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی و کمیته ملی حزب جمهوری خواه باید یک ترکیب $255 میلیون در رزرو. این بایدن مبارزات انتخاباتی روز جمعه به خبرنگاران گفته است که آن را تا به حال 103 میلیون دلاری در دست در پایان ماه آوریل هنگامی که در ترکیب با DNC.

A Real Clear Politics رای گیری میانگین را نشان می دهد بایدن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور با نزدیک به 5 امتیاز.

بلومبرگ تبدیل به یک عامل عمده مبارزات دموکراتیک و علل مورد علاقه حزب از جمله تفنگ ایمنی. سهم او کمک کرده دموکرات تبدیل شدن به اکثریت در مجلس نمایندگان ایالات متحده در طول سال 2018 کنگره انتخابات میان دوره ای.

“از لحاظ تاریخی شهردار سابق صرف بزرگ, صرف دیر و برنده شد. نگاهی به تاریخچه چرا که دموکرات ها اغلب برنده بزرگ با بلومبرگ حمایت” گفت: یک فرد نزدیک به بلومبرگ است که آشنا با این مذاکرات. بلومبرگ تیم قبلا گفت که او صرف $110 میلیون در دموکرات ها در طول سال 2018 کنگره مبارزات انتخاباتی.

بایدن پیوست بلومبرگ و بیش از 350 نفر از رهبران محلی از جمله شهرداران شهرستان در مجازی انجمن در روز پنج شنبه برای بحث در مورد تلاش های انجام شده به مبارزه با کروناویروس. اگر چه بلومبرگ نشان نمی دهد دست خود را در چگونه او قصد دارد به کمک بایدن او را ستوده و معاون سابق رئیس جمهور و حتی در زمان حاضر به تأمل در زمانی که این دو رو در دموکراتیک اولیه.

“شما ممکن است به یاد داشته باشید ما کار نمی کند کاملا به عنوان نزدیک این زمستان گذشته اما ما همیشه متحد در این عشق به کشور و خدمات عمومی و این چیزی است که این همه در مورد” بلومبرگ گفت. بایدن به حال ستایش از بلومبرگ ، “شهردار بلومبرگ بوده است یکی از شهرداران این کشور و همچنین یکی از رهبران بزرگ این کشور گفت:” معاون رئیس جمهور سابق.

 

بلومبرگ در حال برنامه ریزی در ایجاد یک سوپر پک که هدف مغلوب ساختن پیشی جستن. اما او تصمیم گرفت در برابر آن و به پایان رسید تا تخمگذار کردن زمینه کارکنان کلیدی در میدان نبرد متحده در سراسر کشور است. او به پایان رسید صرف 1 میلیارد دلار در یک به طور کامل خود بودجه مبارزات انتخاباتی که تنها امن 55 نمایندگان از جمله پیروزی در ساموآ آمریکا قفقاز در سه شنبه.

سابق شهردار نیویورک قبلا گفت که او نمی خواهد رد هزینه تا $1 میلیارد دلار در برابر تهمت آیا او در حال اجرا بود برای رئیس جمهور یا نه. مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale گفت: آنها برنامه ریزی به صرف حداقل 1 میلیارد دلار در دفاع از رئیس جمهور و گرفتن او را مجددا انتخاب.

2020 چرخه انتخابات است که به دنبال به یکی از گران ترین و در عین حال, به خصوص به عنوان آن مربوط به مبارزات’ هزینه های تبلیغات. یک مطالعه اخیر توسط, تبلیغات, تجزیه و تحلیل نشان می دهد که مبارزات می تواند در نهایت سرمایه گذاری $6.7 میلیارد دلار در تبلیغات به تنهایی. آنها به استناد coronavirus به عنوان یکی از دلایل می تواند وجود داشته باشد چنین تمرکز بر روی تبلیغات این سال است. “فقدان چهره به چهره مبارزه رانندگی بالاتر از بودجه به پرداخت رسانه ها” در این گزارش است.

پس خود را در کوتاه مدت اجرا برای رئیس جمهور, عصر ایران است با تمرکز بر سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ ردیابی و تست برنامه است که می تواند کمک به مبارزه با کروناویروس. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تیم قبلا گفت که بلومبرگ در حال کمک کردن به 10 میلیون دلار به کسانی که در تلاش است.

بلومبرگ فن آوری شرکت Hawkfish است که کار با بلومبرگ Philanthropies در ایجاد رسانه های اجتماعی دارایی است که ترویج برنامه و بحث در مورد تاثیر coronavirus به گفته یک عضو از گروه خیریه. بسیاری از فیلم های آن قرار داده است با هم در Twitter و Facebook صفحات بلومبرگ Philanthropies.

در حالی که این شرکت تلاش کرده است برای انتخاب کنید تا مشتریان به عنوان سازمان های سیاسی در حال تعویض دنده ها با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس بایدن تیم هنوز رد نکرده آوردن در بلومبرگ-حمایت نهاد.

یک سخنگوی بایدن کمپین بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im