زوکربرگ می گوید او نا امید شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و Covid-19

مارک زوکربرگ و Anthony Fauciمنبع: FacebookFacebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ روز پنجشنبه با انتقاد از رئیس

توسط ELEMENTORSITE در 27 تیر 1399

مارک زوکربرگ و Anthony Fauci

منبع: Facebook

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ روز پنجشنبه با انتقاد از رئیس جمهور تهمت را از دست داده و به Covid-19 همه گیر و گفت او نا امید شده بود توسط دولت پاسخ.

"در این نقطه روشن است که این مسیر در ایالات متحده است به طور قابل توجهی بدتر از بسیاری از کشورهای دیگر است و ما دولت و این دولت شده اند بطور قابل توجهی کمتر موثر در دست زدن به این" زوکربرگ گفت: در طول یک زندگی جریان چت با دکتر Anthony Fauci, ملت پیشرو بیماری های عفونی متخصص.

زوکربرگ گفت: به اعتقاد او تجدید حیات از کروناویروس در آمریکا در ماه جولای می تواند اجتناب شده است.

"این واقعا ناامید کننده است که ما هنوز نمی کافی تست که اعتبار ما دانشمندان مانند خودتان و CDC در حال تضعیف و تا زمانی که به تازگی بخش هایی از دولت خواستار شدند به سوال که آیا مردم باید حتی دنبال پایه بهترین شیوه مانند پوشیدن ماسک," او گفت:.

زوکربرگ گفت: به اعتقاد او این کشور نیاز به تنظیم مجدد.

"به عنوان کسی که در حال اجرا یک کسب و کار به اعتقاد من بهترین راه برای بهبود بهداشت عمومی و فرصت های اقتصادی در این کشور است به تمرکز بر ضرب و شتم این ویروس برای اولین بار," او گفت:.

زوکربرگ همچنین ستایش Fauci برای کار خود را.

"من سپاسگزار برای رهبری و فداکاری دکتر Fauci شده است که کار خستگی ناپذیر تحت شرایط بسیار دشوار است برای کمک به همه ما حرکت در این" او گفت:.

زوکربرگ به نظر می آیند یک روز پس از Facebook اعلام کرد که آن را راه اندازی از ویژگی های جدید برای کم ارزش کردن اسطوره ها در مورد کوروناویروس.

"من شخصا فکر می کنم ما نیاز به این را خیلی جدی تر است،" "ما درک درستی از این بیماری است که البته در حال تحول و پاسخ ما نیاز به هدایت توسط علم است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن