ماهاراشترا گسترش مستند تا ژوئیه 31 روز پس از اصرار احتیاط

Maharashtra Extends Lockdown Till July 31 Day After Urging Caution

بمبئی:

این ماهاراشترا دولت تمدید coronavirus مستند تا ژوئیه 31 میان رشد مداوم در COVID-19 اعداد در دولت است. صدور دستورالعمل تازه برای آنچه آن را به نام “ماموریت شروع دوباره” دولت گفت که جنبش غیر ضروری فعالیت ها باید محدود درون محلات در بمبئی شهری منطقه.

“این است که بیشتر به کارگردانی که جنبش از افراد برای مقاصد غیر ضروری فعالیت هایی مانند خرید و هوای تمرینات باید محدود در منطقه محله محدودیت های لازم را تجویز اجباری احتیاطی از پوشیدن ماسک های اجتماعی فاصله و بهداشت شخصی” خواند.

تنها کسانی که حضور در دفاتر و موارد اضطراری اجازه خواهد داشت محدودیت حرکت دولت گفت.

“آن را نیز کارگردانی که محدودیت حرکت اجازه داده خواهد شد تنها برای حضور در محل کار و لب گنده انسانی مورد نیاز از جمله دلایل پزشکی”.

ضروری است تمام مغازه های تجارت الکترونیکی فعالیت های ضروری و غیر ضروری موارد تمام واحدهای صنعتی که در حال حاضر عملیاتی و تحویل خانه از مواد غذایی خواهد شد مجاز است.

“همه ادارات دولتی (به استثنای اورژانس, بهداشت و پزشکی, خزانه, مدیریت بحران, پلیس, NIC, مواد غذایی و مدنی تامین FCI, NYK, خدمات شهری) به تابع با 15% قدرت یا 15 نفر – هر کدام که بالاتر است ،

تمام دفاتر خصوصی در بمبئی منطقه شهری می تواند با 10% قدرت یا 10 نفر.

فعالیت های مربوط به خود اشتغالی مردم مانند لوله کش کنترل آفات; پارکینگ; چاپ و توزیع روزنامه ها (از جمله تحویل خانه); و باربر مغازه ها نیز اجازه داده شده است در MMR.

بمبئی شهری منطقه است که بزرگترین کمک کننده در ماهاراشترا COVID-19 ارقام که بدترین در کشور است.

شیو سنا-کنگره-NCP دولت اجازه داده است چندین تسهیلات برای بقیه از دولت است.

“درون منطقه خدمات اتوبوس اجازه خواهد داشت با حداکثر 50 درصد ظرفیت هر اتوبوس با فاصله فیزیکی و بهداشت اقدامات است.”

وزیر Uddhav Thackeray روز یکشنبه گفت که با وجود پیشرفت آن در مقابله با COVID-19 بحران است و هنوز خواست مردم از دولت به دنبال قوانین و اطمینان از مستند نیست دوباره تحمیل شده است.

“در آخرین 15 روز ما باید با احتیاط و به تدریج شروع به بازگشایی مغازه ها و دفاتر ما آغاز شده محلی [آموزش] خدمات ضروری کارکنان در بمبئی و مغازه های کوچک و کسب و کار در مناطق روستایی از دولت اما هنوز همه گیر بافندگی بر سر ما. فقط به خاطر اینکه ما به آرامی شروع به اقتصاد معنا نیست که خطر جلوگیری کرد. من درخواست شما لطفا به گام تنها اگر شما کار لازم است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید