کیت میدلتون میزبانی یک عکاسی دیجیتال نمایشگاه با الهام از COVID-19—در اینجا نحوه ارسال عکس

سلطنتی هواداران می دانند که کیت میدلتون کاملا عکاس و کاخ کنزینگتون اغلب سهام شایان ستایش عکس او را گرفته و از

توسط ELEMENTORSITE در 27 اردیبهشت 1399

سلطنتی هواداران می دانند که کیت میدلتون کاملا عکاس و کاخ کنزینگتون اغلب سهام شایان ستایش عکس او را گرفته و از او سه فرزند در رسانه های اجتماعی. به عنوان یک راه برای الهام بخشیدن به دیگران در طول coronavirus همه گیر دوشس کمبریج (و تاریخ هنر عمده) توسط teaming تا با بریتانیا در گالری ملی پرتره در اولین از نوع خود پروژه جامعه دعوت هر کسی که از بریتانیا به خود را ارسال عکس برای گنجاندن.

منچستر به تازگی اعلام کرد با همکاری لندن با گالری به نام نگه دارید و هنوز هم که توضیح داده شده است در وب سایت خود را به عنوان "بلند پروازانه پروژه جامعه برای ایجاد یک منحصر به فرد عکاسی پرتره است که قطاری از روح, روحیه, امید, ترس ها و احساسات ملت را به عنوان ما همچنان به مقابله با شیوع کروناویروس."

از هم اکنون از طریق ژوئن 18 ساکنان بریتانیا می توانید عکس های منحصر به فرد خود را—که آیا گرفته شده با تجهیزات حرفه ای و یا به سادگی آیفون—که بهترین بیان یک یا بیشتر از موارد زیر تم: "یاران و قهرمانان" "خود طبیعی" و "اعمال محبت."

شما لازم نیست که به یک تجربه photog برای ورود یا. این نمایشگاه مجازی خواهد شد از ویژگی های 100 عکس که "منعکس کننده انعطاف پذیری و شجاعت طنز و غم و اندوه و خلاقیت و مهربانی فاجعه انسانی و امید به عنوان ما هنوز هم برای دیگران جشن می گیرند و کسانی که ادامه داد: بنابراین ما می تواند به ایمن ماندن" تمرکز کمتر بر "عکاسی با کیفیت و یا تخصص فنی" و بیشتر در احساسات پشت هر شات.

کسانی که تشویق به اشتراک گذاشتن مطالب در رسانه های اجتماعی با استفاده از #HoldStill2020 همراه با ارسال عکس خود را با استفاده از ورود رسمی, فرم که در آن شما همچنین می تواند شامل یک شرح کوتاه از معنای پشت خود را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید چک کردن نگه دارید هنوز هم گالری آنلاین که در آن برخی از مطالب ارسالی در حال حاضر مشخص شده و در دسترس را ببینید.

در یک ویدئو اعلام ابتکار میدلتون (که شده است یک حامی گالری ملی پرتره از سال 2012) توضیح داده شده کمی بیشتر در مورد این پروژه است. "همه ما دیده می شود برخی از تصاویر باور نکردنی از خارج وجود دارد و شنیده می شود برخی از داستان های شگفت انگیز," او گفت:. "برخی به شدت غمگین داستان هم واقعا نشاط بخشی آنهایی که به عنوان, و من واقعا امیدوارم که از طریق یک پروژه مثل این که ما ممکن است قادر به نمایش گذاشتن برخی از این داستان و به سند و به اشتراک گذاری لحظه ای در زمان است که همه ما تجربه."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de